Jump to content


KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU


All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. No Everton ma solidne podstawy, jest hajs, awansuje do europokali to spoko, nie awansujesz - nie zwolnią Cię, więc można spokojnie budować. Coś jak właśnie Valencia w Hiszpanii czy np. Schalke w Niemczech. Hazard jak nic
 3. Zaczynamy działania w przerwie zimowej. Przede wszystkim muszę ocenić jak grał trener, kogo używał, kogo nie, gdzie ma luki, gdzie nie potrzeba wzmocnień. Jestem fanem starej szkoły, wszystko muszę mieć rozrysowane, ponotowane, więc nie mogło się obyć bez grafiki w moim magicznym zeszycie: O co tutaj chodzi? Zacznijmy od początku, a więc prawy górny róg. Zanotowałem 19 meczów ligowych Francisca, wszystkie te spotkania rozegrał w ustawieniu 4-2-3-1, niemal od początku do końca. Strzelone zostało 30 goli, było to drugie miejsce w lidze, najlepsi trafili 35. Straconych goli było 21, co oznaczało 9 miejsce, najmniej goli stracono 14. Oznacza to, że siła ofensywna jest całkiem dobra, ale defensywa ciągle ma luki. Jednak trzeba przyjrzeć się temu bliżej. Kółeczka oznaczają ustawieni, do którego dopisywałem po kolei zawodników, którzy występowali najwięcej w przeciągu rundy. Oprócz nazwiska (lub ksywy, imienia) jest liczba meczów i średnia ocena. U niektórych dodałem rolę jaką najczęściej pełnili. Na samej górze zawodnicy, którzy praktycznie nie grali lub nie grali w ogóle. Na czerwono podkreśleni są najsłabsi zawodnicy z pierwszego składu - skrzydłowy Iker oraz... bramkarz! Stipica gry grał, nie grał zbyt dobrze, natomiast wypożyczony golkiper - lepiej, ale na tle drużynie szału nie było. Teraz kończy się wypożyczenie, więc albo stawiamy na Stipicę wracającego po kontuzji lub szukamy kogoś nowego. Plusy na czerwone to zadowalające średnie. Wyjaśniła się też sytuacja z Kozuljem - on nie pasuje trenerowi do koncepcji, Dican gra dwoma pomocnikami odbierającymi piłkę oraz ofensywnym pomocnikiem, a Zvonimir to ktoś pomiędzy. Pierwsze wnioski są takie: gramy dobrze, wyniki ponad miarę, więc rewolucji być nie może. Jeśli kogoś byśmy szukali to: prawe skrzydło i bramkarz. Kto do odejścia? Będę szukał nowego pracodawcy dla Benyaminy, Hostikki, Maniasa. Wprawdzie Malec i Łasicki jako stoperzy nie zagrali (jeden mecz Igora), ale to dlatego, że nowi środkowi obrońcy, Kostas i Zech grali cały czas i grali dobrze. Buka spełnia oczekiwania w ataku i poprawnie zmienia do Frączczak (tam grał jak wchodził), a Benyamina plus Manias jednak nie pasują trenerowi i tylko mogą psuć atmosferę i pobierać kasę za kontrakt. Za Hostikką przemawia wiek, ale jest przecież Kowalczyk i Listkowski - a to także młodzi, ale też Polacy. Na siłę go wypychał nie będę, ale może nadarzy się okazja, tym bardziej jak ściągniemy kogoś za Baska na prawe skrzydło.
 4. Mój znajomy ze stowarzyszenia z tym samym rozpoznaniem głównej choroby co ja, ale z innymi choroba współtowarzyszącymi, przyjmował lucilę sericatę, aby wyczyścić ranę z martwych tkanek. Są to larwy owadów rozwijających się w padlinie. Leczenie w szpitalu uniwersyteckim. https://evereth.pl/zastosowanie-larw-lucilia-sericata-w-leczeniu-oparzen/
 5. No w sparingach to nie postrzelaliśmy za bardzo. Chyba Suso jedynie.
 6. Co z a mecz w Leganes. Oglądam drugą połowę i gospodarzom nie uznali 3 goli Osasuna prowadzi 1-0
 7. Raczej głupi. Nie mówimy tu o jakiś zabobonach, jak niektórzy tutaj próbują to naświetlić. Ja też z dzieckiem nie łaziłem po znachorach. Bańki zostały przepisane przez lekarza rodzinnego, do którego mam pełne zaufanie. I chwała mu za tą decyzję. No ale pewnie niektórzy wolą faszerowanie antybiotykami. Sam piszesz o pijawkach. Ja do tego dodam wyjadanie martwej tkanki przez mady. Może i to niesmacznie wygląda, ale jest skuteczne. Natura w służbie człowieka Gabe jeszcze wyśmiał upuszczanie krwi. No to muszę Go zaskoczyć, bo jest to dalej stosowane. I to nie u znachorów, a chociażby w Akademii medycznej. Akurat mam kolege z pracy z jakimś problemem z żelazem we krwi.
 8. Największą ironią losu jest to, że Pochetino najbardziej ujadał na VAR w poprzednim sezonie.
 9. A teraz widze popis w Elblągu. Pół meczu 11 na 10 i stracone punkty w 89 minucie. Ta liga taka mocna czy co?
 10. W kolejnym sparingu Piątek jest tragiczny. Nie wydaje mi się, by było mu łatwo w tak grającej drużynie.
 11. Naprawdę? W życiu bym nie pomyślał.
 12. To co odczuwa chory a rodzina to dwa zupełnie inne odczucia.
 13. Moja mama zmarła na raka i nie przyszło mi do głowy szukać jakichś znachorów i pseudomedycznych rozwiązań.
 14. Ja póki co w weekend 25-27.10 i późniejsze mogę. Dopasuję się do praktycznie jakiegokolwiek pomysłu.
 15. Hej hej, dość ostro jak na jednak niewinny komentarz. A pijawki lekarskie są jak najbardziej stosowane przez nie-alternatywną medycynę, bo wydzielają związek zmniejszający krzepliwość krwi.
 16. jmk

  Motoryzacja

  Kolega ze Śląska sprzedaje: https://allegro.pl/ogloszenie/opel-vectra-c-1-9-cdti-2006r-auto-lod-slonzoka-8408646919?fbclid=IwAR2A9PZwOBzsL70-qwVpJINUxK3avJUBtMwM8ul_ws2SS0EiB4BCXieQO10
 17. To nie ma znaczenia. Było dotknięcie, to było. W ataku ręka jest ręka.
 18. Zgadzam się z tym, że była tylko że ktoś się tego dopatrzyl. Poza tym czy to muśnięcie miało wpływa na tor lotu piłki?
 19. 2:2. 30:3 W strzałach. Fm nie kłamał.
 20. Ja mam 45 punktów i Barnesa w grze, a właśnie gramy ze sobą w tej kolejce
 21. Była. Aczkolwiek nie wiem czy gracz z Totkow tez nie dostał Tak.
 22. Czy od tego sezonu nie wprowadzili przepisu, że w ataku każda ręka to ręka?
 23. U mnie też uboga kolejka, został mi już tylko Pereira, więc pewnie będzie 40 pkt. Nietrafiony kapitan Salah, ale to jak u większości, ciężko było się spodziewać takiej dupy z Southampton. Digne kontuzja widzę? Szkoda, dwie kolejki ładnie punktował.
 24. Var i Tottki, dwa bratanki. Szkoda.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...