Jump to content

Północny IronMan - FM2020

Recommended Posts

Korzystając z darmowego FM-a postanawiam zacząć nowa karierę. Bedzie to ironman tematyczny, coś jak moja przygoda w FM19, gdzie bałkański Journeyman skończył się na 2 tytułach krajowych (Macedonia, Kosowo) + dwóch tytułach w niższych ligach (3. szczebel w Chorwacji i drugi w Bośni)

A teraz gna mnie na północ, gdzie wśród fiordów, szkierów i innych ciekawych form wybrzeża będzie mi dane wirtualnie przebywać.|

Ligi na Start
https://i.imgur.com/NnrvvHF.png

Zaczyna ofc jako bezrobotny, celuje na początek w Grenlandię/Wyspy Owcze

Raportów nie spodziewajcie się bardzo często, myślę ze jeden na runde, lub nawet sezon starczy

• Like 2
  • 2 weeks later...

Wysypała mi się gra, wczytałem raz jeszcze dodając ligę szkocką. W ramach rozgrywki zamierzam dodać również wszystkie ligi brytyjskie, oraz Rosję, jako niewątpliwie leżące na północy. Jednak na początku poszedłem gdzieś indziej
____

Rok. Tyle symulowałem rozgrywkę, aby rynek klubowy się wzglednie ustabilizował.
Po ofertach z Grenlandii, Litwy, czy Kanady ostatecznie zdecydowałem się na nieco inny kierunek.
Oficjalnie podpisałem kontrakt z litewskim Nevezis Kiejdany, celem uniknięcie spadku.

• 3 weeks later...

Na Litwie wytrzymałem niecały rok. Po 354 dniach pracy w Nevezisie podziękowano mi.
W pierwszym sezonie gdzie objąłem urząd jako strażak udało mi się klub utrzymac, zwyciężając w meczu barażowym.  Po czym wziąłem się za porządkowanie klubu.
Co gorsze klub był na tyle biedny, ze nie był w stanie mi sfinansować żadnego kursu trenerskiego. Z transferami było też krucho, a ja nagle miałem stać się mesjaszem w klubie. Mimo ocen zarządu na 4- podziękowano mi. Z plusów jakie zauważyłem to ograłem trochę młodzieży, co mój następca wykorzysta. Najciekawszym z nich sie wydaje 17-letni wychowanek Justinas Zemaitis, który będąc u mnie ledwie pierwszym rezerwowym na środku obrony dostawał już oferty z Żalgrisu Wilno, czy mistrza Łotwy RFS, obie jednak te oferty odrzucił. Myślę jednak ze sufit tego gracza jest większy i trafi z czasem do lepszej ligi. Ostatecznie zostawiłem klub na miejscu barażowym, moi następcy go spuścili całkiem
Tymczasem mój odpoczynek od futbolu nie trwał długo. Następnym moim pracodawcą było Darby FC, występujące w 1. Lidze stanu Ontario. Z tej ligi jedyną możliwością awansu będzie zmiana klubu, ponieważ najwyższą klasa rozgrywkowa w Kanadzie jest ligą zamkniętą. Coś czuję, że długo tam nie zabawie