Skocz do zawartości

Taktyki do FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne że ja przegrałem 3:0 grając Sunderlandem z jakimś słabszym klubem ;(

 

Widać źle dobrałes zawodników pod taksę lub skopałaeś rozmowy z zawodnikami przed/w trakcie meczu

 

Żeby nie być gołosłownym

Wyniki Man City

 

City-Chelsea

 

Oceny po meczu

 

kenio.

Całkiem nieźle, chociaż tym meczem z Chelsea mnie nie zaskoczyłeś. Generalnie drużynę Romka łatwo pokonać nie tylko tą taksą ( strasznie się przy niej gubią; problemy z kryciem), takie same problemy ma Torino w Serie A i jeszcze kilka klubów.....

Ja z Chelsea wygrałem 10-1 w finale LM grając Standard de Liege.

Odnośnik do komentarza
Ja stosuję to tylko w ostatnich 10 minutach gry, gdy wygrywam dwiema bramkami lub więcej. Zaznaczam tę opcję bramkarzowi, rozgrywającemu, skrzydłowym i bardziej technicznemu napastnikowi (ogólnie rzecz biorą zawodnikom bardzo dobrym technicznie).

Żadnych baboli nie było? Typu strata piłki w/przed polem karnym? Brzmi to ryzykowanie, tutaj gra na czas powinna wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Najnowsza taktyka By_3MiLL

 

http://rapidshare.com/files/125710347/By_3..._2009_.tac.html

 

Taktyka opiera się na grze bocznych obrońców którzy muszą być dobrzy, defensywnym pomocniku, który musi mieć dobry strzał z dystansu i bombarduje strzałami bramkę przeciwnika i w miarę dobrym rozgrywającym, który zadziwia liczbą asyst...

 

Taktyka została chwalona przed dużą liczbę graczy na tym i innych forach FM

 

O tą Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Ja stosuję to tylko w ostatnich 10 minutach gry, gdy wygrywam dwiema bramkami lub więcej. Zaznaczam tę opcję bramkarzowi, rozgrywającemu, skrzydłowym i bardziej technicznemu napastnikowi (ogólnie rzecz biorą zawodnikom bardzo dobrym technicznie).

Żadnych baboli nie było? Typu strata piłki w/przed polem karnym? Brzmi to ryzykowanie, tutaj gra na czas powinna wystarczyć.

Nie zauważyłem, mam jednego z najlepszych GK w grze (Ustariego), a on nie zwykł puszczać baboli, może z jeden w sezonie mu się przytrafi. Poza tym przed sobą ma bardzo solidną defensywę (najmniej straconych goli w Premiership trzy lata z rzędu). To nie wygląda tak, że Ustari jak dostanie piłkę to się nią bawi z napastnikami rywala tylko nie spieszy się ze wznawianiem gry.

Odnośnik do komentarza

1) Opłaca się grać na odgrywającego przy dwójce napastników?

2) Co byście radzili ustawić w pol. dla napastników (eksperymentowałem już ze wszystkim - swoboda ograniczona, nieograniczona; podania krótkie, bezpośrednie, rajdy z i bez piłki na często - mieszane, strzał yz dystansu, dośrodkowania i prostopadłe podania na rzadko a nadal mają kłopot z trafieniem do siatki // gram na fixie 8.0.2 więc to nie w grze leży problem, także nie w napastnikach - Aguero, Forlan - klasa światowa).

3) Na co lepiej postawić grając 4-2-2 z dwójką def. pomocników - grę środkiem i wąską szerokość gry, czy bardzo szeroka gra z podawaniem przez skrzydła?

4) Próbował ktoś ustawiać na rozgrywającego napastnika lub skrzydłowego?

Odnośnik do komentarza
Najnowsza taktyka By_3MiLL

 

http://rapidshare.com/files/125710347/By_3..._2009_.tac.html

 

Taktyka opiera się na grze bocznych obrońców którzy muszą być dobrzy, defensywnym pomocniku, który musi mieć dobry strzał z dystansu i bombarduje strzałami bramkę przeciwnika i w miarę dobrym rozgrywającym, który zadziwia liczbą asyst...

 

Taktyka została chwalona przed dużą liczbę graczy na tym i innych forach FM

 

O tą Ci chodzi?

 

Witam!

 

Moge prosic o jakis inny link do tej taktyki poniewaz wyskakuje komunikat o bledzie na podanym wyzej adresie.Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...