Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wwosik napisał:

I zgodnie z przepisami powinien wylecieć. To był czysty bandytyzm. Sorry @lad ale właśnie sobie obejrzałem i to co ten idiota odstawił nadaje się tylko do więzienia.

 

Gdzieś mi śmignęło przed chwilą info, że po tym wejściu prawdopodobnie ma zerwane wiązadła krzyżowe. Ale oficjalnego info z klubu jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Łonio napisał:

Gdzieś mi śmignęło przed chwilą info, że po tym wejściu prawdopodobnie ma zerwane wiązadła krzyżowe. Ale oficjalnego info z klubu jeszcze nie ma.

 

Ożeż Ty. Pickford powinien być zawieszony do czasu powrotu VVD. Po prostu skurwysyństwo.

 

A tu jeszcze Thiago z tego samego meczu:

AIFzKff.jpg

 

Czy Everton to zawsze tacy rzeźnicy?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, wwosik napisał:

I zgodnie z przepisami powinien wylecieć. To był czysty bandytyzm. Sorry @lad ale właśnie sobie obejrzałem i to co ten idiota odstawił nadaje się tylko do więzienia.

 

Bzdury. Pickford to cymbał i niezdara. Była to nieudana interwencja, a nie celowe zagranie. Co zresztą potwierdził VAR, więc skąd to "zgodnie z przepisami"?

 

Chyba ludzie w dobie cyfryzacji zapominają, że na boisku wszystko dzieje się w ułamku sekund. To jest sport kontaktowy, jak ktoś decyduje się na wejście wślizgiem to zdarzają się takie przypadki jak dzisiaj.

 

Nie kumam jak można tu widzieć zamiar Pickforda i jeszcze nazywać to skurwysynstwem i pisać coś o więzieniu. LOL.

 

 

 

Przecież widać bez cienia wątpliwości, że Pickford chciał zablokować ewentualny strzał VVD. To nie jest violent conduct i nigdy nie będzie.

4 godziny temu, wwosik napisał:

Czy Everton to zawsze tacy rzeźnicy?

Wygooglaj jeszcze wejście Robertsona na achillesa Allana i podhaczenie Mane ??‍♂️

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, lad napisał:

Bzdury. Pickford to cymbał i niezdara. Była to nieudana interwencja, a nie celowe zagranie. Co zresztą potwierdził VAR, więc skąd to "zgodnie z przepisami"?

 

Chyba ludzie w dobie cyfryzacji zapominają, że na boisku wszystko dzieje się w ułamku sekund. To jest sport kontaktowy, jak ktoś decyduje się na wejście wślizgiem to zdarzają się takie przypadki jak dzisiaj.

 

Nie kumam jak można tu widzieć zamiar Pickforda i jeszcze nazywać to skurwysynstwem i pisać coś o więzieniu. LOL.

 

 

 

Przecież widać bez cienia wątpliwości, że Pickford chciał zablokować ewentualny strzał VVD. To nie jest violent conduct i nigdy nie będzie.

Wygooglaj jeszcze wejście Robertsona na achillesa Allana i podhaczenie Mane ??‍♂️

Var nic nie potwierdził bo sprawdzał tylko czy nie było spalonego.

 

Po obejrzeniu filmiku upieram się że bramkarz leciał w nogi wiedząc że dojdzie do takiej kolizji. Może i piłka gdzieś tam będzie ale na pewno wytnie napastnika.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gacek napisał:

Wygrać pomimo takiej bandyterki piłkarzy Interu i ślepca z gwizdkiem, który im na wszystko pozwalał - niewiarygodne.

Swoją drogą dziś grała Hertha, gdzie wpisy jej fanklubu? I fanboyów tego patałacha? :keke:

Pytanie retoryczne, też by mi było wstyd się pojawiać po tym, co wypisywaliście tu na ich temat na początku roku :)

Dziś ten emeryt Zlatan dwie bramki, a przy drugiej asystował Leao. Jakie szczęście, że poświęciliśmy Piątka, by postawić na nich.

Krzyszto Piatek to wspaniały pilkarz. A ty sie cieszysz, bo "udowodniles", ze Zlatan jest od niego lepszy. Co bedzie nastepne, odkrywcze stwierdzenie, ze Ronaldo jest lepszy od Milika? :D

  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, wwosik said:

Var nic nie potwierdził bo sprawdzał tylko czy nie było spalonego.

Pickford could've received his marching orders if the challenge was deemed as violent conduct, but it was not.

https://www.google.pl/amp/s/www.sportbible.com/football/football-news-reactions-why-jordan-pickford-wasnt-sent-off-for-challenge-on-virgil-van-dijk-20201017.amp.html

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wwosik napisał:

 

Po obejrzeniu filmiku upieram się że bramkarz leciał w nogi wiedząc że dojdzie do takiej kolizji. Może i piłka gdzieś tam będzie ale na pewno wytnie napastnika.

No ok, nie przekonam cię, chociaż dla mnie takie założenie to absurd, co potwierdzili sędziowie na varze.

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

No ok, nie przekonam cię, chociaż dla mnie takie założenie to absurd, co potwierdzili sędziowie na varze.

Ja się z Tobą zgadzam, nie wierzę, by Pickford chciał jednocześnie zabrać się z piłką i Virgilem, ale to nagłe zaufanie do nieomylnej kompetencji ludzi w pokoju VAR jest ciekawym zwrotem akcji u Ciebie ;)

 

Moje zdanie:  (1) spalony był, ale według absurdalnej zasady. (2) Żółte i czerwone kartki powinny być przyznawane nawet po takim gwizdku, niezależnie od violent conductów.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

Ja się z Tobą zgadzam, nie wierzę, by Pickford chciał jednocześnie zabrać się z piłką i Virgilem, ale to nagłe zaufanie do nieomylnej kompetencji ludzi w pokoju VAR jest ciekawym zwrotem akcji u Ciebie ;)

 

Moje zdanie:  (1) spalony był, ale według absurdalnej zasady. (2) Żółte i czerwone kartki powinny być przyznawane nawet po takim gwizdku, niezależnie od violent conductów.

 

Ja mogę się zgodzić z tym że nie chciał takiej kontuzji wywołać, tylko pokazać kto tu rządzi. 'Reckless' to chyba odpowiednie określenie.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, lad napisał:

 

 

 

Mogę jeszcze kilka powklejać, np. dwie nogi Gerrarda w Naismitha, ale nie chcę mi się już szukać.

 

Kto mieczem wojuje...

 

 

CO TO SĄ ZA ARGUMENTY W OGÓLE? Może mam napisać, że Robertson mścił się za to?

 

absurd

 

btw: Funes Mori schodził wtedy klepiąc się po klubowym herbie, debil.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Pulek said:

króciutku: u Robertsona nie widzę nic strasznego, Mane powinien wylecieć z drugą żółtą w takim razie (ale gdzie tu 'rzeźnik'?)

 

reszty nie komentuje, bo na każdy klub da się coś takiego znaleźć w przekroju sezonu. ja się odnosiłem do wczorajszych derbów 

 

Ej kaman zahaczenie zawodnika idącego do kontry, bez piłki a Ty nie widzisz nic złego? Ale zawodnicy Guardioli, którzy faulują wysoko to nie da się oglądać?

O ile twierdzę, że Liverpool ma wielkie chody u sędziów i przymykają oko na ich przewinienia, to akurat Pickford zasłużył na czerwoną kartkę, bo wejście było brutalne i nie zmienia tego fakt, że nie chciał. 

 

Swoją drogą fajnie, że VAR w anglii przykłada się do tych spalonych z zegarmistrzowską precyzją, ale te stopklatki to jest widzimisię obsługującego monitoring. Bo przy różnicy 1 cm przy takiej ręce wystarczy 0,0001 sekundy wcześniej zatrzymać stopklatkę.  

4 minutes ago, Feanor said:

 

CO TO SĄ ZA ARGUMENTY W OGÓLE? Może mam napisać, że Robertson mścił się za to?

 

absurd

 

btw: Funes Mori schodził wtedy klepiąc się po klubowym herbie, debil.

 

Czekam aż ktoś cofnie się tak mocno, że będzie mecz w czerni i bieli :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Ej kaman zahaczenie zawodnika idącego do kontry, bez piłki a Ty nie widzisz nic złego? Ale zawodnicy Guardioli, którzy faulują wysoko to nie da się oglądać?

O ile twierdzę, że Liverpool ma wielkie chody u sędziów i przymykają oko na ich przewinienia, to akurat Pickford zasłużył na czerwoną kartkę, bo wejście było brutalne i nie zmienia tego fakt, że nie chciał. 

 

Swoją drogą fajnie, że VAR w anglii przykłada się do tych spalonych z zegarmistrzowską precyzją, ale te stopklatki to jest widzimisię obsługującego monitoring. Bo przy różnicy 1 cm przy takiej ręce wystarczy 0,0001 sekundy wcześniej zatrzymać stopklatkę.  

 

Czekam aż ktoś cofnie się tak mocno, że będzie mecz w czerni i bieli :keke: 

 

 

Może ja cofnę się jedynie tutaj (no wkurzył mnie lad tą relatywizacją):

 

 

Więc uwaga: Pickford nie urwał van Dijkowi nogi. Po co robić dramę.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...