Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Brudinho napisał:

Przepisy gry w piłkę są głupie. Fakt karnego na Virgilu nie było, bo był spalony, ale Pickford za ten faul powinien wylecieć...

I zgodnie z przepisami powinien wylecieć. To był czysty bandytyzm. Sorry @lad ale właśnie sobie obejrzałem i to co ten idiota odstawił nadaje się tylko do więzienia.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Brudinho napisał:

No ale odbiła się po odbiciu od zawodnika Interu a gdy odbijała się od zawodnika Interu to na spalonym był Lukaku. Odbicie od zawodnika Milanu nie kasuje tego, że Lukaku był na spalonym.

Szczerze mówiąc przestaję to ogarniać. Zresztą chyba już o tym któregoś razu pisaliśmy.

Odnośnik do komentarza

Wygrać pomimo takiej bandyterki piłkarzy Interu i ślepca z gwizdkiem, który im na wszystko pozwalał - niewiarygodne.

Swoją drogą dziś grała Hertha, gdzie wpisy jej fanklubu? I fanboyów tego patałacha? :keke:

Pytanie retoryczne, też by mi było wstyd się pojawiać po tym, co wypisywaliście tu na ich temat na początku roku :)

Dziś ten emeryt Zlatan dwie bramki, a przy drugiej asystował Leao. Jakie szczęście, że poświęciliśmy Piątka, by postawić na nich.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Łonio said:

Szczerze mówiąc przestaję to ogarniać. Zresztą chyba już o tym któregoś razu pisaliśmy.

Bo generalnie jest jeszcze chyba coś co wprowadzono w  zeszłym roku, że jeśli obrońca miał czas żeby akcje przerwać (znaczy zawodnika przeciwnika nie było w jego okolicach), ale tego nie zrobił, to spalonego nie ma xD 

To jak dla mnie był klasyczny spalony.

 

24 mecz bez porażki xD Tylko tego Piątka żal, bo jak widać Hertha też za mała :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Gacek said:

 

Dziś ten emeryt Zlatan dwie bramki, a przy drugiej asystował Leao. Jakie szczęście, że poświęciliśmy Piątka, by postawić na nich.

 

No akurat Leao by nie zagrał gdyby Rebic był zdrowy.

4 minutes ago, Gacek said:

Swoją drogą dziś grała Hertha, gdzie wpisy jej fanklubu? I fanboyów tego patałacha? :keke:

 

Ja meczu oglądać nie mogłem, ale pisałem jak poszło.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

No akurat Leao by nie zagrał gdyby Rebic był zdrowy.

Grałby, tylko z ławki. Dziś był fantastyczny jak na koncept Pioliego - tylko z tyłu za mało dokłada. No i dużo się poprawił względem poprzednich meczów - trudno się dziwić, nie miał okresu przygotowawczego przez COVID.

Dokładnie takiego rezerwowego nam było trzeba.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pescarem, ale oglądałem - tragiczny, powolny i przewidywalny Real Madryt przeciwko dobrze ustawionemu defensywnie i regularnie kontrującemu Cadiz, to wszystko. Realnie najgroźniejsze akcje meczu stworzyło właśnie Cadiz, Real próbował klasycznie taktyki miliona i jednej wrzutki - klasycznie bez efektów. Nie ma karnego, nie ma bramek, niestety.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Brudinho napisał:

 

 

@pescarco tam się dzieje? 

Screenshot_14.png

Zagrali w różowych strojach i zagrali jak panienki. Ciężko powiedzieć co się stało ale fizycznie odstawali wszyscy bez względu czy wrócili z kadry i w 6 dni zagrali 180 minut czy nigdzie nie wyjeżdżali. Może nawet Ci co zostali byli najgorsi. Brak oskrzydlania akcji od bocznych obrońców, wszystko szło środkiem i bicie głową w mur.

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, pescar said:

Zagrali w różowych strojach i zagrali jak panienki. Ciężko powiedzieć co się stało ale fizycznie odstawali wszyscy bez względu czy wrócili z kadry i w 6 dni zagrali 180 minut czy nigdzie nie wyjeżdżali. Może nawet Ci co zostali byli najgorsi. Brak oskrzydlania akcji od bocznych obrońców, wszystko szło środkiem i bicie głową w mur.

Barcelona też na różowo. Przypadek? 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...