Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, Hidalgoo said:

to który z naszych asów którzy dziś nie grają jest hamulcowym? :keke: Lewy, Krycha czy Zielu?

 

Ja nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale ta Finlandia to by dostała od nas na zlocie......w 3 dzień......od rana.....

A komentatorzy ekstaza jakbyśmy Brazylie właśnie pykali xD 

Odnośnik do komentarza

a tak serio - to Moder w pierwszej połowie robił to czego nigdy nie widziałem ze strony Krychy ani nikogo innego kto przez ostatnie kilka lat grał w środku - mianowicie jak środkowi obrońcy mają piłkę i rywal wychodzi pressingiem na środek, to schodzi do boku zamiast zostawać na zablokowanej linii podania przez pressujących.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, Hidalgoo said:

a tak serio - to Moder w pierwszej połowie robił to czego nigdy nie widziałem ze strony Krychy ani nikogo innego kto przez ostatnie kilka lat grał w środku - mianowicie jak środkowi obrońcy mają piłkę i rywal wychodzi pressingiem na środek, to schodzi do boku zamiast zostawać na zablokowanej linii podania przez pressujących.

Czytałem ostatnio jakiś artykuł że w juniorach i na wypożyczeniach grywał na chyba każdej pozycji z wyłączeniem bramki dlatego niby łatwiej mu szukać gry 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...