Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam słów. Dopóki nie będzie trenera, który im wytłumaczy, że można podać komuś z przeciwnikiem na plecach i wyjść do podania zwrotnego zamiast nakurwiać lagę do przodu to chujowo to widzę. Do piłki wybiega 1, reszta stoi. Pressing wygląda jak u dzieciaków w przedszkolu, jedna górna piłka i okazuje się, że kryli 2 przeciwników a reszta lata samopas.

Najlepszy jest Jóźwiak ale tylko dlatego, że biega :keke: 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się dzieje. Przeważamy, stwarzamy sytuacje, utrzymujemy się przy piłce. Nawet bramkę strzeliliśmy po rożnym!

1 minute ago, Brudinho said:

Nie mam słów. Dopóki nie będzie trenera, który im wytłumaczy, że można podać komuś z przeciwnikiem na plecach i wyjść do podania zwrotnego zamiast nakurwiać lagę do przodu to chujowo to widzę. Do piłki wybiega 1, reszta stoi. Pressing wygląda jak u dzieciaków w przedszkolu, jedna górna piłka i okazuje się, że kryli 2 przeciwników a reszta lata samopas.

Najlepszy jest Jóźwiak ale tylko dlatego, że biega :keke: 

 

Zacząłeś to pisać przed 15 minutami? Bo ostatnie 10 było dobre.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

Nie wiem co się dzieje. Przeważamy, stwarzamy sytuacje, utrzymujemy się przy piłce. Nawet bramkę strzeliliśmy po rożnym!

 

Zacząłeś to pisać przed 15 minutami? Bo ostatnie 10 było dobre.

 

To rezerwowy skład Bośniaków, tak powinien wyglądać cały mecz a nie 10 minut podczas których strzeliliśmy bramkę ze stałego fragmentu xD 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bośnia bardzo mi przypomina grą Polskę z ostatnich kilku lat. Gra totalnie bezbarwnie, wychodzą sobie pokopać, jak rywal popełni błąd to może i coś strzelą. A jak już coś strzelą to wycofka na własną połowę i obrona z 3-4 zawałami, bo rywal był mega blisko wyrównania.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, beeres napisał:

Bośnia bardzo mi przypomina grą Polskę z ostatnich kilku lat. Gra totalnie bezbarwnie, wychodzą sobie pokopać, jak rywal popełni błąd to może i coś strzelą. A jak już coś strzelą to wycofka na własną połowę i obrona z 3-4 zawałami, bo rywal był mega blisko wyrównania.

 

Brzęczek rozwinął taktykę i nasi cofają się zanim coś strzelą.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...