Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Brudinho said:

 

Ona pilnowała żeby na bank nie było spalonego xD 

EhGLM86WsAEj2VV.jpg

 

Baszczyński byłby dumny :keke: 

 

Just now, wwosik said:

Ja wiem, czy zesrani? Moim zdaniem probują, jak umieją. I to co widać, to jest to co umieją.

 

No w 1992 też probowali jak umieli... 

Odnośnik do komentarza
Teraz, wwosik napisał:

Na podstawie meczu z Holandią? Proszę....

 

Nie to, żebym byl jego fanem, ale ten bezpośredni mecz nie jest powodem.

 

Ale pokazuje, że ta reprezentacja stoi w miejscu. Dostał zawodników, którzy grają w klubach i nagle pokazuje "patrzcie ustawie ich tak, że ni chuja nie będą wiedzieć co gramy" :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Ale pokazuje, że ta reprezentacja stoi w miejscu. Dostał zawodników, którzy grają w klubach i nagle pokazuje "patrzcie ustawie ich tak, że ni chuja nie będą wiedzieć co gramy" :D

Nie no. Wartości dodanej trenera to oczywiście nie widzę.

Przepraszam, kto to wszedl? I to z numerem 9?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wwosik napisał:

Nie no. Wartości dodanej trenera to oczywiście nie widzę.

 

Oczywiście ten trenerski nos - zmienił cokolwiek grających i próbujących w 1 połowie Jóźwiaka i Zielińskiego bo gra za mało siadła :D 

Moder by coś mógł uderzyć, tylko trzebaby podejść chociaż do tego 30 metra bo chwilowo operujemy na 60 przed bramką przeciwnika :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Oczywiście ten trenerski nos - zmienił cokolwiek grających i próbujących w 1 połowie Jóźwiaka i Zielińskiego bo gra za mało siadła :D 

Moder by coś mógł uderzyć, tylko trzebaby podejść chociaż do tego 30 metra bo chwilowo operujemy na 60 przed bramką przeciwnika :kekeke: 

Nie przesadzaj. Za co drugim razem udaje się ten 60. metr sforsować.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

No i generalnie dramat, przegrywamy wszystkie 2 piłki. Niby kryjemy i biegamy, ale ta piłka cały czas magicznie wraca do holendrów. Jakby kurwa ćwiczyli złe ustawianie się przez wszystkie jednostki treningowe

To prawda. Co prawda ja to zwaliłem to na poziom piłkarzy. Ale może niesłusznie.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wwosik napisał:

Nie no. Wartości dodanej trenera to oczywiście nie widzę.

Przepraszam, kto to wszedl? I to z numerem 9?

Przed chwilą o to samo pytałem Micha. Odpowiedział, cytuję, "Perełka z Lecha". I ze nie robi sobie jaj ;) No ok. 

Odnośnik do komentarza

No Moder to jeden z  niewielu piłkarzy przy których komentarz "potrafi uderzyć z dystansu" nie oznacza, że kiedyś mu wpadło coś z daleka jak np. Możdzeniowi, ale od tego czasu ma więcej zabitych na trybunach i parkingach za stadionem niż strzałów w światło bramki. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

No Moder to jeden z  niewielu piłkarzy przy których komentarz "potrafi uderzyć z dystansu" nie oznacza, że kiedyś mu wpadło coś z daleka jak np. Możdzeniowi, ale od tego czasu ma więcej zabitych na trybunach i parkingach za stadionem niż strzałów w światło bramki. 

No ten jeden rzut rożny był niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...