Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Feanor napisał:


Ja, mając perspektywę człowieka, który widział jeszcze nasze kluby odpadające z Juwentusami, Barcelonami czy innymi tego rodzaju typami REGULARNIE co kilka lat (wtedy też pisano, jak słaba jest polska piłka klubowa) czytam to z przerażeniem graniczącym z grozą. 

Dla mnie Rubikonem było odpadnięcie Legii z luksemburskim klubem, do tego czasu naiwnie uważałem, że to przypadki, frajerstwo czy zły układ planet, mimo powtarzających się kompromitacji kolejnych polskich klubów ;) Teraz uważam, że w 3 przypadkach na 4 to rywal jest faworytem w meczu z polskim zespołem. Szczególnie z ligi szwedzkiej czy austriackiej, a na takich rywali trafił Lech i Piast. O potencjalnych Grekach czy Duńczykach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Brudinho napisał:

 

W sumie racja

Mam przeciwne odczucia - właśnie całkiem mało było, jak na Polakow, długiej lagi. Sporo jest krótkich podań. Problem w tym że Holendrzy grają wysokim presingiem więc lekko Polacy nie mają.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Scorpio napisał:

Mam przeciwne odczucia - właśnie całkiem mało było, jak na Polakow, długiej lagi. Sporo jest krótkich podań. Problem w tym że Holendrzy grają wysokim presingiem więc lekko Polacy nie mają.

 

W piłkę gra Jóźwiak, Klich i Zieliński. Piątek ma start do akcji z Milanu czyli leci na lage do przodu a nie do gry, inna sprawa, że jak już wyjdzie do gry to te koszulki takie podobne, że łatwo mu się pojebać.

No w skrócie Piątek to taki dodatkowy chromosom czasem mu coś wyjdzie, ale reprezentuje sobą ogólną chujnie. 

Depay ma taki luz. Bardzo fajnie się go ogląda. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

Aktualnie nasza reprezentacja gra tak, jak za czasów kiedy Brzęczek był aktywnym w niej piłkarzem. Serio, 1992 rok i Polacy zesrani na widok Holandii...

Ja wiem, czy zesrani? Moim zdaniem probują, jak umieją. I to co widać, to jest to co umieją.

 

Inna sprawa, że Holandia gra jakby chciała zostać miszczem podworka

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...