Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, me_who napisał:

A Kike Setien jaki zdziwiony, oooo to tak można grać?

 

I cudowny barceloński zarząd. W ostatnich latach wydano na Dembele, Coutinho i Griezmanna 400 milionów euro. Jak cudownie, że każdy z nich gra dzisiaj i pomaga drużynie :wub: 

 

To jest 5 lat nauki wpierdolów w LM i 5 lat jak krew w piach :D 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie przepisów. Chodzi o sytuację, kiedy Lewy strzelił gola, ale odgwizdano spalonego Moellera. I teraz pytanie, czy skoro piłka pode drogą odbiła się od obrońcy Barcy, to powinien być odgwizdany spalony? Bo dam sobie rękę uciąć, że z tydzień temu oglądałem jakiś mecz, gdzie była podobna sytuacja i gola uznano. Komentatorzy tłumaczyli, że piłka odbiła się od obrońcy i jest to uznawane jako podanie od obrońcy i nie ma mowy o spalonym.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, me_who napisał:

A Kike Setien jaki zdziwiony, oooo to tak można grać?

 

I cudowny barceloński zarząd. W ostatnich latach wydano na Dembele, Coutinho i Griezmanna 400 milionów euro. Jak cudownie, że każdy z nich gra dzisiaj i pomaga drużynie :wub: 

Jest Coutinho! Ale w barwach Bayernu :] Troll level: MASTER :D 

Bartomeu ty dzbanuchu.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Łonio napisał:

Mam pytanie odnośnie przepisów. Chodzi o sytuację, kiedy Lewy strzelił gola, ale odgwizdano spalonego Moellera. I teraz pytanie, czy skoro piłka pode drogą odbiła się od obrońcy Barcy, to powinien być odgwizdany spalony? Bo dam sobie rękę uciąć, że z tydzień temu oglądałem jakiś mecz, gdzie była podobna sytuacja i gola uznano. Komentatorzy tłumaczyli, że piłka odbiła się od obrońcy i jest to uznawane jako podanie od obrońcy i nie ma mowy o spalonym.

Jest tak jak piszesz. Ale tutaj, po twarzy Lewandowskiego, było widać że to nie obrońca Barcelony odbił piłkę.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Łonio napisał:

Mam pytanie odnośnie przepisów. Chodzi o sytuację, kiedy Lewy strzelił gola, ale odgwizdano spalonego Moellera. I teraz pytanie, czy skoro piłka pode drogą odbiła się od obrońcy Barcy, to powinien być odgwizdany spalony? Bo dam sobie rękę uciąć, że z tydzień temu oglądałem jakiś mecz, gdzie była podobna sytuacja i gola uznano. Komentatorzy tłumaczyli, że piłka odbiła się od obrońcy i jest to uznawane jako podanie od obrońcy i nie ma mowy o spalonym.

 

A tam się piłka nie odbiła od Lewego? Generalnie to nie powinno być spalonego, jeśli od obrońcy.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Scorpio napisał:

Jest tak jak piszesz. Ale tutaj, po twarzy Lewandowskiego, było widać że to nie obrońca Barcelony odbił piłkę.

Aha, byłem przekonany, że Lewy strzelał i piłka odbiła się od gracza Barcy. Ale nie widziałem dobrej powtórki.

Buahahah, Coutinho 7

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem smutnych min zawodników Barcelony, to już 4 sezon z rzędu, gdy robią z siebie pośmiewisko w tej rundzie i nadal się nie przyzwyczaili.

Juventus - Barcelona 3:0

AS Roma - Barcelona 3:0

Liverpool - Barcelona 4:0 

Barcelona - Bayern 2:8 

 

Przecież to stabilizacja na najwyższym poziomie :D 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...