Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co konkretnie? Ze Piatek jest lepszy od Zlatana? Pokaz mi prosze, gdzie tak napisalem. O ile dobrze pamietam, rozmawialismy o Leao, a więc (sezon 19/20):

Rafael Leao - 29 meczow, 5 goli, 1 asysta

Krzysztof Piatek - 36 meczow, 10 goli, 2 asysty

 

Daj znac, jak idzie nauka psiej mowy. Swoja droga to znamienne - od transferu minelo pol roku, a dupka cie dalej piecze.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

To ciekawe, że napisałem o apologetach Piątka, którzy muszą coś odszczekać, a poczułeś, że musisz zabrać głos.

Doceniam wyrzuty sumienia, to pierwszy krok do poprawy, spokojnie czekam, aż przepracujesz dysonans poznawczy i przyznasz się do błędu.

Odnośnik do komentarza

Nieźle Ci idzie stawianie chochołów. Najpierw jeden o tym, że to zespół zawodzi Piątka, a nie Piątek zespół, a teraz drugi o tym, że gdzieś napisałem, że Twoim zdaniem Piątek jest lepszy od Zlatana.

Stawiaj je sobie dalej ile wlezie, byleby to zmierzało do odszczekania przez Ciebie tych wszystkich bzdur z jesieni na temat słabości Milanu i jakości Piątka. Inaczej marnujesz mój czas.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

Strzelając i asystując więcej, a grając 250' mniej, zero zaskoczenia.

A nie, wróć, apologeci Piątka muszą być nieźle zaskoczeni ile bzdur muszą teraz odszczekać.

 

Strzelając z karnych, które tak wypominałeś Piątkowi? :P 

Ja się zgadzam, że Milan się podniósł. Nawet Biglia jest postacią, która nie irytuje, ale kaman Ibra to taki Piątek, tylko że potrafi się tylko i aż zastawić.  

No i grając 250 minut mniej a mając już więcej spektakularnych pudeł od Piątka? Czekam aż dociągnie do tej samej ilości minut :P 

 

No i nie, nie bronię Piątka, nigdy go nie broniłem, ale potrzebujemy napastnika :P 

Odnośnik do komentarza

Tak, pudła Ibry są niepokojące. Nie będę takim ignorantem, by go w obliczu takich pudel za to nie krytykować. Nie będę też takim idiotą, by za jego pudła obwiniać dogrywajacych, choć nie, nie ma więcej spektakularnych pudel od Piątka z jesieni. Zlatan daje jednak zespołowi tak wiele i pomimo tych pudel, że nie sposób nie dostrzec kolosalnego progresu.

Wolę pudlujacego Zlatana, który stanowi ważny element drużyny strzelającej trzy gole, niż miernego i pudlujacego pasożyta, przez którego zespół nie potrafi strzelić nawet jednej bramki. Ot, różnica, którą nie wszyscy potrafią zrozumieć.

Nie sądzę też, że potrzebujemy napastnika z innych przyczyn niż wiek Ibry. Ostatnie mecze są najlepszym potwierdzeniem tego, o czym pisałem na jesieni, że w obecnym futbolu ważniejszy jest team player na szpicy niż snajper.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...