Skocz do zawartości

Wybory do MT XVII kadencji - wyniki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrezygnuję :) dzięki za głosy, ale czuję, że będzie to przełomowa kadencja MT, która może zapoczątkować fajne zmiany na forum i po prostu nie czuję, żebym mógł w stu procentach wspomóc ten wiatr odnowy, a nie chciałbym być hamulcowym. Głosowanie ułożyło się tak, że w MT jest 4/5 mojego dream teamu (@Feanor jako głos rozsądku, @Reaper i @Pulek jako goście ze wspaniałymi pomysłami i którzy od wielu lat dają z siebie bardzo dużo naszej społeczności, no i @verlee, który ma setki przemyślanych idei i już pokazał, że jest w stanie je realizować) i piąta osoba jest w poczekalni. Tak więc jak dojdzie do dogrywki, to marzy mi się, żeby do grona moderatorów doszedł @lad, który zawsze miał dużo pomysłów, czasem brakowało mu zapału, ale wydaje mi się, że w odpowiednim środowisku da czadu :) 

  • Lubię! 1
  • Smutny 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, krzysfiol napisał:

Osoby z największą ilością głosów proszone są o potwierdzenie lub odrzucenie nominacji.

Przyjmuję nominacje, dzięki za zaufanie społeczności!

 

3 godziny temu, krzysfiol napisał:

Ja zrezygnuję :)

3 godziny temu, Dudek napisał:

Na mnie też pora.

 

Przede wszystkim - dzięki Panowie za ten wspólny czas. Cieszę się, że moje początki w MT trafiły akurat na okres Waszego panowania na forum. Ze strony użytkownika nie zawsze wszystko widać, natomiast dzielenie z Wami administracji pokazało Wasze zaangażowanie w życie forum. Fajny to był okres. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja, żeby razem się spotkać w "sprawach codziennych" :)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...