Jump to content

Wybory prezydenckie 2020 - druga tura

Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bo tu się zaczęła dyskusja. Od poparcia Trzaskowskiego dla tego typu środowisk. Oczywiście teraz Trzaskowski zmienia front, bo wie, że Polska to nie Warszawa. W Warszawie mógł mówić o takich rzeczach, być super pro-LGBT, itd. i wygrywać. Prezydenta Polski wybierają jednak nie metropolie, a prowincja. A tam to już nie przejdzie. Więc dziś powiedział że jest przeciw adopcji dzieci przez LGBT bo większość ludzi jest przeciw xD

Wychodząc na chwilę z krainy fantazji, warszawska policja eskortuje umiarkowanych konserwatystów, którzy łączą osoby LGBT i edukację seksualną z pedofilią.

Eskortują samochód, który był niszczony przez ludzi powiązanych z fanpejdżem bolszewików który tu udostępniasz, więc wykonują to, co policja powinna robić - bronić własności prywatnej, bez względu na poglądy. Tak samo powinna bronić sklepów Anji Rubik przed rozwścieczonym tłumem moherów z mołotowami, gdyby taki się pojawił.

• Like 2
Godzinę temu, Vami napisał:

Eskortują samochód, który był niszczony przez ludzi powiązanych z fanpejdżem bolszewików który tu udostępniasz, więc wykonują to, co policja powinna robić - bronić własności prywatnej, bez względu na poglądy. Tak samo powinna bronić sklepów Anji Rubik przed rozwścieczonym tłumem moherów z mołotowami, gdyby taki się pojawił.

Te ciężarówki miały zakaz poruszania się po mieście z tego typu napisami od sądu, więc nie, policja nie powinna ich chronić i własność prywatna nie ma tu nic do rzeczy.

• Like 1

Dla uważających, że czy Duda, czy Trzaskowski to ten sam typ i nieważne na kogo się zagłosuje, to będzie to samo, więc lepiej nie głosować w ogóle, głos pewnego fajnego blogera, że nie, nie będzie to samo. Jego sposób rozumowania w wyborach 2015 i 2020 w większości pokrywa się z moim:

https://slwstr.net/blog/2020/zagosuj-za-innym-zem

3 hours ago, Vami said:

XD 

Ale wyciągnąłeś newsa:

1. Wpis sprzed kilku lat

2. Rzekoma "liderka" o której w sumie nic nie wiadomo

3. Google zwraca niecałe 6500 wyników (musi być znaczącą postacią BLM)

4. Google news 250 wyników z czego większość z jakichś szurskich portali w rodzaju najwyższy czas 

Snowflake w czystej postaci 

• Like 3
3 godziny temu, Vami napisał:

Więc dziś powiedział że jest przeciw adopcji dzieci przez LGBT bo większość ludzi jest przeciw xD

Trzaskowski nigdy nie był za adopcją dzieci przez LGBT na takich warunkach jak hetero, chce tylko wprowadzenia modelu (afair) włoskiego.

2 godziny temu, szramek napisał:

XD 

Ale wyciągnąłeś newsa:

1. Wpis sprzed kilku lat

2. Rzekoma "liderka" o której w sumie nic nie wiadomo

3. Google zwraca niecałe 6500 wyników (musi być znaczącą postacią BLM)

4. Google news 250 wyników z czego większość z jakichś szurskich portali w rodzaju najwyższy czas 

Snowflake w czystej postaci 

Jest współzałożycielką chapteru BLM w Toronto. Dalej się okłamujcie.

Nie zmienia to faktu że jest anonimową, marginalną postacią, a Ty budujesz sobie na tej podstawie fałszywą narrację.

Nie. Jest przedstawicielką tego ruchu i jest to całkiem popularny pogląd. Tak jak ten, że wszyscy biali to rasiści. To jest ruch polityczny, skrajnie lewicowy, rasistowski wobec białych.

• Like 1
  • Haha 2

Z czterech stron świata ściągają zastępy,

Z czterech stron świata nadlatują sępy,

Jedna tylko siła ich mocy urąga,

Podnosi na nich rękę i koronę ściąga!

Kto jeszcze został do dania mu w mordę?

58E37941-3490-4F17-A464-E4850D705EBC.jpeg.645509882768ce09891ee3bb1db65c3e.jpeg

Eksperci są zgodni, że:

529380BE-018D-4C85-96A1-7015186A0C68.thumb.jpeg.b99960d2aa006ba8c188a36639c8ee39.jpeg

Albo jestem ślepy albo nie widzę informacji do kiedy można wrzucić kopertę do skrzynki pocztowej z głosem?

Ostatnio był to chyba piątek do 24:00 przed niedzielnymi wyborami, teraz tak samo?

Taka luźna obserwacja na koniec kampanii, jak niesamowity piniundz państwowy jest wrzucony w Dudę, że to się w pale nie mieści. W telewizji i radiu nie sposób nie trafić na reklamy tarczy, które są przeplatane "akcją" Orlenu i PGE, żeby kupować polskie produkty (swoją drogą lulz w chuj - jedni żyją z ropy z Rosji, a drudzy z kradzionego w Donbasie węgla, pomijam już fakt, że SSP robią takie akcje), które wystartowały równo po tym jak Anżej zachęcał do kupowania polskich produktów. Wczoraj mnie naszła nostalgia i sobie włączyłem na vod.tvp.pl (jedyna część TVP, którą szanuję) "Stawkę większą niż życie" i niestety są tam reklamy, więc jakieś 75% to były reklamy anty-PO, tarczy i kupowania polskich produktów. I te kurde kłamliwe teksty "po dwóch dniach mieliśmy pinionszki na koncie, fabryka luksja hula, zero zwolnień" :roll: A do tego jeszcze na YT mam co drugi-trzeci filmik obrzydliwe pisowskie paszkwile puszczane jako reklamy (jeden się kończy zmontowaniem słów Trzaskowskiego "Polskę trzeba zniszczyć" :roll: ). Trzaskowskiego reklama wyświetliła mi się jedna. Nie mam pojęcia jak mnie stargetowały te reklamy, bo jedyne co wchodzę po pisowskiej stronie to ichni twitter, żeby sobie podnieść ciśnienie jakie tam są banialuki wypisywane.

• Like 8
2 godziny temu, lad napisał:

Jak to wyliczyłeś? 

Najpierw delta, potem całka mordo. Jak czegoś nie wiesz, licz deltę i pójdzie.

• Nie lubię! 1

Generalnie w naszej bańce nie zdajemy sobie sprawy dlaczemu Kurski jest taki cenny i tak ważny. Ta ich propaganda zbiera przejebane żniwo w grupach docelowych. Serio, ostatnio spotkalem się z ludźmi, których uważałem za kumatych i inteligentnych, a także patrzących dość krytycznie na rzeczywistość i dowiedziałem się, że:

• Jak wygra Czaskoski, to rozpocznie się niepohamowana pedaliada i generalnie rodziny hetero beda zepchniete do podziemia
  • Zydzi zabioro nam caly Polski majatek
  • Niemcy nas napadną zeby nie placic reparacji

itd. I ci ludzie serio w to kurwa wierzą...