Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020 - druga tura


krzysfiol

Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Bebok napisał:

Generalnie w naszej bańce nie zdajemy sobie sprawy dlaczemu Kurski jest taki cenny i tak ważny. Ta ich propaganda zbiera przejebane żniwo w grupach docelowych. Serio, ostatnio spotkalem się z ludźmi, których uważałem za kumatych i inteligentnych, a także patrzących dość krytycznie na rzeczywistość i dowiedziałem się, że:

  • Jak wygra Czaskoski, to rozpocznie się niepohamowana pedaliada i generalnie rodziny hetero beda zepchniete do podziemia
  • Zydzi zabioro nam caly Polski majatek
  • Niemcy nas napadną zeby nie placic reparacji

itd. I ci ludzie serio w to kurwa wierzą...


Dodam jeszcze przymusową eutanazję i naukę masturbacji w szkołach. 

Odnośnik do komentarza

Nikogo to nie powinno zaskoczyć, ale nadal to jest skurwysyńsko smutne, że o przyszłości Polski decydują ludzie starzy i/lub bez wykształcenia. Ciekawe też, że wyborcy Bosaka podzielili się całkiem równo (51,5% dla Dudy) i przedziwne, że procentowo więcej wyborców Biedronia zagłosowało za Dudą niż wyborców Hołowni. 

 

Niewiele brakowało, daje to jakąś nadzieję, bo byłem przekonany, że skończy się to wynikiem 53% dla Dudy. Przy takim poziomie propagandy, kłamstw i ogólnego skurwienia partii rządzącej, to jest jakaś nadzieja jeszcze dla tego kraju. Co nie zmienia faktu, że nadal jest smutno, bo czeka nas kolejne kilka lat narastania nastrojów rasistowskich, homofobicznych i ksenofobicznych, co mnie osobiście boli najbardziej. 

 

 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

No rzeczywiście, po co by mieli mieć wpływ :roll:

 

1 minutę temu, Kaczy napisał:

@Reaper Twój głos ważniejszy niż inne? Długo nie będzie dobrze min przez takie postawy

 

Ej no, naprawdę muszę to tłumaczyć? Nie chodzi o ważność głosu, ale o to jak obecnie działa partia rządząca, stosując sztuczki populistyczne, które działają przede wszystkiem na te dwie wymienione przeze mnie grupy, najbardziej podatne na takie manipulacje. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ajerkoniak napisał:

A może zamiast obarczać ich odpowiedzialnością to warto by się było W KOŃCU zastanowić jak do nich dotrzeć i czego potrzebują? Nie spłycajmy tego tylko do populizmu, duża część z nich chce po prostu wiedzieć, że ktokolwiek się nimi interesuje i że postrzega ich na równi.

A czego potrzebują i jak do nich dotrzeć według Ciebie? Bo zawsze będzie trudno konkurować z tak chamskim populizmem jaki PiS prezentuje - rozdajemy pieniądze, nie martwiąc się o skutki gospodarcze jako całość, a następnie robimy im papkę z mózgu goebbelsowską propagandą.

 

Ja znam tę narrację, o której mówisz, już została w "lewackich" (skrót myślowy, ja akurat słowo lewak obecnie odbieram jako komplement ;)) przerobiona wzdłuż i wszerz. I w pełni zgadzam się z tym, że PO/KO nie umie docierać do tych ludzi, ale też nigdy nie będą docierać tak dobrze jak PiS, który nie ma żadnych skrupułów w tym co robi.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Reaper napisał:

A czego potrzebują i jak do nich dotrzeć według Ciebie? Bo zawsze będzie trudno konkurować z tak chamskim populizmem jaki PiS prezentuje - rozdajemy pieniądze, nie martwiąc się o skutki gospodarcze jako całość, a następnie robimy im papkę z mózgu goebbelsowską propagandą.

 

Ja znam tę narrację, o której mówisz, już została w "lewackich" (skrót myślowy, ja akurat słowo lewak obecnie odbieram jako komplement ;)) przerobiona wzdłuż i wszerz. I w pełni zgadzam się z tym, że PO/KO nie umie docierać do tych ludzi, ale też nigdy nie będą docierać tak dobrze jak PiS, który nie ma żadnych skrupułów w tym co robi.

 

Brakowało mi w drugiej turze Trzaskowskiego skupienia się na małych miejscowościach. Nie przypomnę sobie teraz nazwiska, ale w wyborach parlamentarnych wskazywano na pewnego polityka KO, który skupił się na jeżdżeniu po takowych i zwyczajnym rozmawianiu z ludźmi, osiągnął dobry wynik. Ale ważniejsze dla mnie w jego sposobie prowadzenia kampanii było to, że było widać, że dla wielu z tych osób sam fakt zainteresowania się nimi robił różnicę. Pewnie przekłada się to inaczej na wybory prezydenckie, gdzie decydują inne czynniki, ale i tak wiemy że wyboru władzy w Polsce dokonuje wieś i małe miasta.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Reaper napisał:

A czego potrzebują i jak do nich dotrzeć według Ciebie? Bo zawsze będzie trudno konkurować z tak chamskim populizmem jaki PiS prezentuje - rozdajemy pieniądze, nie martwiąc się o skutki gospodarcze jako całość, a następnie robimy im papkę z mózgu goebbelsowską propagandą.

 

Ja znam tę narrację, o której mówisz, już została w "lewackich" (skrót myślowy, ja akurat słowo lewak obecnie odbieram jako komplement ;)) przerobiona wzdłuż i wszerz. I w pełni zgadzam się z tym, że PO/KO nie umie docierać do tych ludzi, ale też nigdy nie będą docierać tak dobrze jak PiS, który nie ma żadnych skrupułów w tym co robi.

Cóż, nie wiem jak, ale wiem jak nie:

 

Nie pisząć JEBAĆ PIS (tylko tak wiesz, inteligentnie ***** *** żeby sie debile wsioki i niewykształcone nie domyślili)... IMHO wszystko szło w dobrą stronę do momentu jak ktoś wymyślił ten idiotyczny slogan (czy jak to nazwać) i zmobilizował elektorat Dudy. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

 

Brakowało mi w drugiej turze Trzaskowskiego skupienia się na małych miejscowościach. Nie przypomnę sobie teraz nazwiska, ale w wyborach parlamentarnych wskazywano na pewnego polityka KO, który skupił się na jeżdżeniu po takowych i zwyczajnym rozmawianiu z ludźmi, osiągnął dobry wynik. Ale ważniejsze dla mnie w jego sposobie prowadzenia kampanii było to, że było widać, że dla wielu z tych osób sam fakt zainteresowania się nimi robił różnicę. Pewnie przekłada się to inaczej na wybory prezydenckie, gdzie decydują inne czynniki, ale i tak wiemy że wyboru władzy w Polsce dokonuje wieś i małe miasta.

To Arłukowicz chyba był. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...