Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020 - druga tura


krzysfiol

Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tu się zaczęła dyskusja. Od poparcia Trzaskowskiego dla tego typu środowisk. Oczywiście teraz Trzaskowski zmienia front, bo wie, że Polska to nie Warszawa. W Warszawie mógł mówić o takich rzeczach, być super pro-LGBT, itd. i wygrywać. Prezydenta Polski wybierają jednak nie metropolie, a prowincja. A tam to już nie przejdzie. Więc dziś powiedział że jest przeciw adopcji dzieci przez LGBT bo większość ludzi jest przeciw xD

Odnośnik do komentarza

Eskortują samochód, który był niszczony przez ludzi powiązanych z fanpejdżem bolszewików który tu udostępniasz, więc wykonują to, co policja powinna robić - bronić własności prywatnej, bez względu na poglądy. Tak samo powinna bronić sklepów Anji Rubik przed rozwścieczonym tłumem moherów z mołotowami, gdyby taki się pojawił.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Vami napisał:

Eskortują samochód, który był niszczony przez ludzi powiązanych z fanpejdżem bolszewików który tu udostępniasz, więc wykonują to, co policja powinna robić - bronić własności prywatnej, bez względu na poglądy. Tak samo powinna bronić sklepów Anji Rubik przed rozwścieczonym tłumem moherów z mołotowami, gdyby taki się pojawił.

Te ciężarówki miały zakaz poruszania się po mieście z tego typu napisami od sądu, więc nie, policja nie powinna ich chronić i własność prywatna nie ma tu nic do rzeczy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla uważających, że czy Duda, czy Trzaskowski to ten sam typ i nieważne na kogo się zagłosuje, to będzie to samo, więc lepiej nie głosować w ogóle, głos pewnego fajnego blogera, że nie, nie będzie to samo. Jego sposób rozumowania w wyborach 2015 i 2020 w większości pokrywa się z moim:

 

https://slwstr.net/blog/2020/zagosuj-za-innym-zem

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Vami said:

 

XD 

 

Ale wyciągnąłeś newsa:

1. Wpis sprzed kilku lat

2. Rzekoma "liderka" o której w sumie nic nie wiadomo

3. Google zwraca niecałe 6500 wyników (musi być znaczącą postacią BLM)

4. Google news 250 wyników z czego większość z jakichś szurskich portali w rodzaju najwyższy czas 

 

Snowflake w czystej postaci 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Vami napisał:

Więc dziś powiedział że jest przeciw adopcji dzieci przez LGBT bo większość ludzi jest przeciw xD

Trzaskowski nigdy nie był za adopcją dzieci przez LGBT na takich warunkach jak hetero, chce tylko wprowadzenia modelu (afair) włoskiego.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szramek napisał:

 

XD 

 

Ale wyciągnąłeś newsa:

1. Wpis sprzed kilku lat

2. Rzekoma "liderka" o której w sumie nic nie wiadomo

3. Google zwraca niecałe 6500 wyników (musi być znaczącą postacią BLM)

4. Google news 250 wyników z czego większość z jakichś szurskich portali w rodzaju najwyższy czas 

 

Snowflake w czystej postaci 

 

Jest współzałożycielką chapteru BLM w Toronto. Dalej się okłamujcie.

Odnośnik do komentarza

Taka luźna obserwacja na koniec kampanii, jak niesamowity piniundz państwowy jest wrzucony w Dudę, że to się w pale nie mieści. W telewizji i radiu nie sposób nie trafić na reklamy tarczy, które są przeplatane "akcją" Orlenu i PGE, żeby kupować polskie produkty (swoją drogą lulz w chuj - jedni żyją z ropy z Rosji, a drudzy z kradzionego w Donbasie węgla, pomijam już fakt, że SSP robią takie akcje), które wystartowały równo po tym jak Anżej zachęcał do kupowania polskich produktów. Wczoraj mnie naszła nostalgia i sobie włączyłem na vod.tvp.pl (jedyna część TVP, którą szanuję) "Stawkę większą niż życie" i niestety są tam reklamy, więc jakieś 75% to były reklamy anty-PO, tarczy i kupowania polskich produktów. I te kurde kłamliwe teksty "po dwóch dniach mieliśmy pinionszki na koncie, fabryka luksja hula, zero zwolnień" :roll: A do tego jeszcze na YT mam co drugi-trzeci filmik obrzydliwe pisowskie paszkwile puszczane jako reklamy (jeden się kończy zmontowaniem słów Trzaskowskiego "Polskę trzeba zniszczyć" :roll: ). Trzaskowskiego reklama wyświetliła mi się jedna. Nie mam pojęcia jak mnie stargetowały te reklamy, bo jedyne co wchodzę po pisowskiej stronie to ichni twitter, żeby sobie podnieść ciśnienie jakie tam są banialuki wypisywane.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

Generalnie w naszej bańce nie zdajemy sobie sprawy dlaczemu Kurski jest taki cenny i tak ważny. Ta ich propaganda zbiera przejebane żniwo w grupach docelowych. Serio, ostatnio spotkalem się z ludźmi, których uważałem za kumatych i inteligentnych, a także patrzących dość krytycznie na rzeczywistość i dowiedziałem się, że:

  • Jak wygra Czaskoski, to rozpocznie się niepohamowana pedaliada i generalnie rodziny hetero beda zepchniete do podziemia
  • Zydzi zabioro nam caly Polski majatek
  • Niemcy nas napadną zeby nie placic reparacji

itd. I ci ludzie serio w to kurwa wierzą...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...