Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020 - druga tura


krzysfiol

Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Vami napisał:

Tak, masz rację, jestem rasistą ponieważ kwestionuję lewicowe dogmaty. Dokładnie tak właśnie sądzą apologeci BLM i innych amerykańskich kuriozów. Odnalazłbyś się w antifie @kuab. Liczę że jak nadejdzie wasza upragniona rewolucja to się spotkamy na odległość lufy, no chyba że pierdolisz te swoje lewackie głupoty sącząc sojowe latte w piwnicy masturbujac się do portretu Marksa i masz obsrane gacie na myśl o tym że musiałbyś naprawdę stanąć oko w oko z uprzywilejowanym białym mężczyzną.

Ale Antifa to nie jest jakaś konkretna, scentralizowana organizacja, a jeśli pytasz czy jestem antyfaszystą to tak, oczywiście, tak jak większość ludzi.

PS Nie piję kawy :/

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Vami napisał:

lewicowe dogmaty

 

21 minut temu, Vami napisał:

apologeci BLM

 

21 minut temu, Vami napisał:

w antifie

 

21 minut temu, Vami napisał:

wasza upragniona rewolucja

 

22 minuty temu, Vami napisał:

masturbujac się do portretu Marksa

 

Generalnie w większości rozmów z Vamim rozumiem połowę tego co pisze, a tutaj tak wyciągnąłem rzeczy, do których nawet nie wiem jak się odnieść ¯\_(ツ)_/¯ . Ale to może też o to chodzi w tym sposobie dyskutowania, żeby rzucać dziwnymi słowami i druga osoba Cię nie rozumiała.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gacek napisał:

Vami, czytając Cię od początku tej dyskusji mam wrażenie, jakbym słuchał Jakuba Zgierskiego albo Marcina Roli. Dokładnie to samo mieszanie porządków czy przypadkowe miotanie różnych epitetów.

Pod rozwagę.

 

Dla Zgierskiego to ja jestem ultralewakiem.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Vami napisał:

Tak, masz rację, jestem rasistą ponieważ kwestionuję lewicowe dogmaty. Dokładnie tak właśnie sądzą apologeci BLM i innych amerykańskich kuriozów. Odnalazłbyś się w antifie @kuab. Liczę że jak nadejdzie wasza upragniona rewolucja to się spotkamy na odległość lufy, no chyba że pierdolisz te swoje lewackie głupoty sącząc sojowe latte w piwnicy masturbujac się do portretu Marksa i masz obsrane gacie na myśl o tym że musiałbyś naprawdę stanąć oko w oko z uprzywilejowanym białym mężczyzną.

Ej, ale ten biały samiec alfa to chyba powinien walczyć na gołe łapy, a nie posiłkować się bronią palną jak jakiś pizdeusz✌️

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Reaper napisał:

Przesadzona polityczna poprawnosc moze zakonczyc sie jakimis drobnymi konsekwencjami dla pojedynczych jednostek, ale jako caly ruch moze zmieniz zycie dla miliardow ludzi. 

Czyli w imię "wyższego dobra" popierałbyś gilotynę dla Jeffa Bezosa?

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, tio napisał:

Czyli w imię "wyższego dobra" popierałbyś gilotynę dla Jeffa Bezosa?

Jak mówię konsekwencję, to mam na myśli to, że trzeba zacząć powstrzymywać się z używaniem słowa "murzyn" (ja osobiście złapałem się, że kilka razy tak napisałem i zmieniałem na czarnoskóry), co w świecie Vamiego jest już zamachem na jego wolność i trzeba już chwytać za broń, bo on chce mówić murzyn. Albo wycofaniem lodów czy ciasta "murzynek". Nie popieram karania kogokolwiek za głoszenie niepopularnych poglądów, ale jak je głosi, to sam wie, że się naraża na ostracyzm ze strony "politycznych poprawnie". 

 

I też widzę, że już wcześniej zostałem źle zrozumiany - nigdy w życiu nie chciałbym negować jakichkolwiek wyników badań naukowych, bo mogą być "niepoprawne politycznie", od czego zaczęła się ta cała dyskusja (a z tego co widzę, to gość robi karierę na głoszeniu niepopularnych poglądów :roll:). Ja raczej patrzyłem na trochę big picture, bo ludzie już wyrażają się negatywnie o politycznej poprawności, bo programiści nie używają już wersji "MASTER", czy też zasilacze nie mogą już trafiać na "blacklistę". Ale moim zdaniem to są małe wyrzeczenia jeśli spojrzymy na to o co chodzi w tym ruchu społecznym i ja jestem gotów "dać się zwariować" w ten sposób, jeśli tylko może to zmienić sposób myślenia o pewnych grupach społecznych, które są w jakiś sposób prześladowane.

 

Co do badań naukowych, to wystarczy zignorować jedną zmienną lub po prostu źle je przeprowadzić i mogą odwrócić cały światopogląd o 180 stopni. Na przykład takie jedno badanie, które spowodowało ruch antyszczepionkowy - zostało zdyskredytowane zaraz po publikacji, a stopnopy nadal do niego się odwołują, a autora uważają za męczennika :roll: Nie oceniam tego badania, bo go nie czytałem, ale tylko mówię, że to bardzo proste. 

 

Podobny case jest choćby z profilowaniem czarnoskórych jako przestępców przez AI, bo oni statystycznie popełniają więcej przestępstw. Jakby takie profilowanie istniało na granicach państw, to ciekawe czy Niemcy lub UK chcieli w ogóle wpuszczać do siebie Polaków ;) 

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Jak mówię konsekwencję, to mam na myśli to, że trzeba zacząć powstrzymywać się z używaniem słowa "murzyn" (ja osobiście złapałem się, że kilka razy tak napisałem i zmieniałem na czarnoskóry). 

 

Podobny case jest choćby z profilowaniem czarnych jako przestępców przez AI, bo czarni statystycznie popełniają więcej przestępstw. Jakby takie profilowanie istniało na granicach państw, to ciekawe czy Niemcy lub UK chcieli w ogóle wpuszczać do siebie Polaków ;) 

No to zdecyduj się końcu jak chcesz ich nazywać ;)

Odnośnik do komentarza

Tu dwie założycielki ruchu Black Lives Matter wprost przyznają, że jest to ruch marksistowski:

 

https://disrn.com/news/video-surfaces-of-black-lives-matter-founder-saying-were-trained-marxists?fbclid=IwAR0sbHrUi-mDF-aauI9Tm1C9IqBm6SUVU9NewavPYZwCG4qGjdj5gui_G7k

 

Tak jak pisałem, od ponad pięćdziesięciu lat trwa ewolucja komunistyczna. Ewolucja, ponieważ rewolucja nie zadziałała. Zastosowano więc metodę gotowania żaby. Przejąć uniwersytety, media, itd. Wykształcić "nową elitę", zakrzyczeć zastany ład. I potem przejść do drugiego etapu - ulicznego. Dokładnie tak, jak opisał to Herbert Marcuse.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Vami napisał:

Nie no w sumie lepsza jest autocenzura niż cenzura narzucona - tu się nie zgodzę z Toba.

Nie mam linka pod reka, ale czytałem kiedys tekst o tym, ze autocenzura jest zawsze silniejsza od tej prawdziwej. Casus TVP - jestem przekonany, ze wyglad obecnych Wiadomości to efekt starań nadgorliwych pracowników, ktorzy chca sie przypodobać szefostwu, niz bezpośrednich rozkazow od Kurskiego.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Hajd napisał:

Nie mam linka pod reka, ale czytałem kiedys tekst o tym, ze autocenzura jest zawsze silniejsza od tej prawdziwej. Casus TVP - jestem przekonany, ze wyglad obecnych Wiadomości to efekt starań nadgorliwych pracowników, ktorzy chca sie przypodobać szefostwu, niz bezpośrednich rozkazow od Kurskiego.


Założę się, że tak właśnie było z piosenką Kazika. 
 

To nie dotyczy tylko cenzury. Tak działa machina hierarchiczna. Widzę to na przykładzie szkół. Rząd wymyśla głupotę, kuratoria obudowują w dyrektywy wykonawcze, dyrektorzy i rady dorzucają swoje interpretacje w strachu, że kontrola wykaże iż coś źle zrozumieli. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...