Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020 - druga tura


krzysfiol

Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Reaper napisał:

Again - jakie to STRASZNE co spotyka tego jednego bialego czlowieka! Bedzie musial wrocic do swojego domu z ogrodkiem, odpalic 60-calowy TV, nalac 18-letniej whisky do szklanki i zastanowic sie jak zdobyc prace, zanim mu sie skoncza oszczednosci, ktore ma odlozone na 2 lata do przodu. Straszne rzeczy.

 

Czy jednak straszniejsza jest ta wizja, ze taki Vami miedzy jednym kraftowym piwem za 20 zl sztuka a drugim, nie bedzie mogl sobie gadac co mu slina na jezyk przyniesie? Jakie to straszne!

Nie no, fakt, wolność słowa, po co ona komu, gdzie ona jest na piramidzie potrzeb.

 

hehe

  • Lubię! 5
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

@Reaper uklęknij przed bożkiem politycznej poprawności i przeproś za to że jesteś uprzywilejowanym białym mężczyzną :doh:

Właśnie po to jest Druga Poprawka. Żeby strzelać do tych, którzy chcą zabrać nam Pierwszą. - jak mawia sędzia Andrew Napolitano

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Feanor napisał:

No właśnie, więc można olać. 
Podobnie jak wiele innych liberalnych bzdur. 

I wszyscy będą żyli w totalitarnym lewackim raju. Z jednej strony bardzo się cieszę, że opadają maski "zachodniej socjaldemokracji" i wychodzi to co zawsze musi wyjść z lewactwa - bolszewia.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Niby inteligentni ludzie... no coz, jesli stawiacie swoja wolnosc slowa nad zycie, zdrowie czy bezpieczenstwo wiekszosci ludzi na swiecie, to ciezko tu o czymkolwiek dyskutowac.

Czyjemu bezpieczeństwu, życiu czy zdrowiu zagraża ten profesor? Myślozbrodnią?

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

Takie wypowiedzi udowadniają, że trzeba naprawdę zbierać broń i formować oddziały milicji, żeby przed bolszewikami się bronić.

Tak mocno poczules sie "zaatakowany" slowem pisanym, ze az za bron chwytasz? To jak to jest z ta wolnoscia slowa, juz jej nie ma? ;)

 

3 minuty temu, Feanor napisał:

Czyjemu bezpieczeństwu, życiu czy zdrowiu zagraża ten profesor? Myślozbrodnią?

Again, Ty odnosisz sie do dowodu anegdotycznego. Ja mowie o calej waszej walce z "polityczna poprawnoscia", ktora Was tak strasznie boli. Ale jesli stawanie w obronie osob, ktore mialy/maja gorsze zycie, zaczyna wykraczac poza ramy rozsadku (co oczywiscie sie czasem dzieje, nikt tego nie neguje), to nie jest chyba az tak straszne, jak to przez co te osoby przechodzily/przechodza? Przesadzona polityczna poprawnosc moze zakonczyc sie jakimis drobnymi konsekwencjami dla pojedynczych jednostek, ale jako caly ruch moze zmieniz zycie dla miliardow ludzi. Oczywiscie dla egoisty Vamiego to nic, bo to on jest najwazniejszy, ale ja mam inne idealy i dla mnie rowne traktowanie kazdego czlowieka na swiecie jest jednym z najwyzszych.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Again, Ty odnosisz sie do dowodu anegdotycznego. Ja mowie o calej waszej walce z "polityczna poprawnoscia", ktora Was tak strasznie boli. Ale jesli stawanie w obronie osob, ktore mialy/maja gorsze zycie, zaczyna wykraczac poza ramy rozsadku (co oczywiscie sie czasem dzieje, nikt tego nie neguje), to nie jest chyba az tak straszne, jak to przez co te osoby przechodzily/przechodza? Przesadzona polityczna poprawnosc moze zakonczyc sie jakimis drobnymi konsekwencjami dla pojedynczych jednostek, ale jako caly ruch moze zmieniz zycie dla miliardow ludzi. Oczywiscie dla egoisty Vamiego to nic, bo to on jest najwazniejszy, ale ja mam inne idealy i dla mnie rowne traktowanie kazdego czlowieka na swiecie jest jednym z najwyzszych.


Czyli: gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Rzecz jasna, jeśli Ty staniesz się takim wiórem, to się z tym pogodzisz, ponieważ:
„Równe traktowanie każdego człowieka na świecie jest dla mnie jednym z najwyższych ideałów”.

 

No, chyba że akurat można dopierdzielic komuś o nielubianych poglądach, to wtedy nie.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Tak mocno poczules sie "zaatakowany" slowem pisanym, ze az za bron chwytasz? To jak to jest z ta wolnoscia slowa, juz jej nie ma? ;)

 

Again, Ty odnosisz sie do dowodu anegdotycznego. Ja mowie o calej waszej walce z "polityczna poprawnoscia", ktora Was tak strasznie boli. Ale jesli stawanie w obronie osob, ktore mialy/maja gorsze zycie, zaczyna wykraczac poza ramy rozsadku (co oczywiscie sie czasem dzieje, nikt tego nie neguje), to nie jest chyba az tak straszne, jak to przez co te osoby przechodzily/przechodza? Przesadzona polityczna poprawnosc moze zakonczyc sie jakimis drobnymi konsekwencjami dla pojedynczych jednostek, ale jako caly ruch moze zmieniz zycie dla miliardow ludzi. Oczywiscie dla egoisty Vamiego to nic, bo to on jest najwazniejszy, ale ja mam inne idealy i dla mnie rowne traktowanie kazdego czlowieka na swiecie jest jednym z najwyzszych.

 

Tak. Dla sowietów też wyzwolenie mas było ideałem ważniejszym niż "statystyka", jak mawiał towarzysz Stalin. Jesteś mentalnie już na etapie bolszewii. Przykre to.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Vami napisał:

 

Tak. Dla sowietów też wyzwolenie mas było ideałem ważniejszym niż "statystyka", jak mawiał towarzysz Stalin. Jesteś mentalnie już na etapie bolszewii. Przykre to.


Nie, nie przesadzaj. To etap Robespierra z Arras, gdy walczył z karą śmierci. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Przesadzona polityczna poprawnosc moze zakonczyc sie jakimis drobnymi konsekwencjami dla pojedynczych jednostek, ale jako caly ruch moze zmieniz zycie dla miliardow ludzi. Oczywiscie dla egoisty Vamiego to nic, bo to on jest najwazniejszy, ale ja mam inne idealy i dla mnie rowne traktowanie kazdego czlowieka na swiecie jest jednym z najwyzszych.

Trudno sie dziwic Vamiemu, ze bardziej mysli o samym sobie niz o murzynach w USA.

Nie chce sie tu uciekac do tanich chwytow typu "a gdyby to ktos z twojej rodziny byl ta jednostka poszkodowana w imie wyzszej idei", ale takie relatywizowanie to nic innego jak usprawiedliwianie bezprawia.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Powialo starym klimatem forum...

 

Rowne traktowanie i szacunek do kazdego czlowieka jest bardzo dobra idea, godna praktykowania od zaraz/teraz, jesli jeszcze ktos tego nie robi. Malo ciekawie robi sie jednak wtedy, gdy zachodzi idea swoistego zrekompensowania ucisnionym grupom lat nieuprzywilejowania przez uprzywilejowanie po latach - i to juz prowadzi nie tylko do absurdow, z ktorych uprzywilejowany bialy czlowiek smieje sie przy 18-letniej whisky, szorujac strzelbe na wypadek gdyby zechcieli przyjsc wyrownac rachunki historyczne, ale tez do gettyzacji takich grup, czyli de facto do jeszcze wiekszego ich wykluczenia i marginalizacji, tyle ze tym razem niejako na wlasne zyczenie (taki troche ideowy chow wsobny, albowiem kazdy niemajacy odpowiednio jednolitych pogladow jest traktowany jako podejrzany). Celniej niz ja ujela to Ludwika Wlodek:

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Feanor napisał:

Nie no, fakt, wolność słowa, po co ona komu, gdzie ona jest na piramidzie potrzeb.

 

hehe

Co ma wolność słowa do prywatnego uniwersytetu? Wolność słowa dotyczy tego czego nie może ci zabronić rząd, nie prywatna instytucja

 

2 godziny temu, Vami napisał:

Jeśli ktoś będzie chciał mi wolność odebrać, to będzie musiał liczyć się z obroną wszelkimi środkami.

Znowu, to prywatna instytucja, więc wg libertarian może ci odbierać co tylko chce, bo nikt nie zmusza tego typa do pracowania na tej uczelni. Rynek zweryfikował i najwyraźniej przychylenie się do protestów klientów uniwersytetu opłaca się bardziej niż zostawienie tego gościa w pracy (swoją drogą ma ktoś to badanie?)

 

Takie bronienie się rękami i nogami przed "polityczną poprawnością" to oprócz kiepskiego wychowania po prostu paniczny strach przed przyznaniem się do głęboko zakorzenionego, podświadomego rasizmu.

 

Obraz może zawierać: tekst „Ratunku! Zalewa mnie terror poprawności politycznej! PRZEKLĘCI LEWACY!!!”

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 2
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tak, masz rację, jestem rasistą ponieważ kwestionuję lewicowe dogmaty. Dokładnie tak właśnie sądzą apologeci BLM i innych amerykańskich kuriozów. Odnalazłbyś się w antifie @kuab. Liczę że jak nadejdzie wasza upragniona rewolucja to się spotkamy na odległość lufy, no chyba że pierdolisz te swoje lewackie głupoty sącząc sojowe latte w piwnicy masturbujac się do portretu Marksa i masz obsrane gacie na myśl o tym że musiałbyś naprawdę stanąć oko w oko z uprzywilejowanym białym mężczyzną.

  • Zmieszany 3
  • Haha 4
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...