Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

To jest skórka pod IPS4? My jesteśmy na 3, więc musielibyśmy migrować wyżej. Swoją drogą pytanie, czy nie możemy tego zrobić? :-k

 

Sporo zmian. Mam jedno forum na 3, drugie na 4 i póki co wolę 3 :). Najlepiej jednak samemu sprawdzić na jakimś forum, może ktoś korzysta, to niech oceni.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Zasady działu Karier zostały zmienione :) 

Poprzednie już lekko zaczęły trącić myszką. Nie dziwne w sumie, gdyż główne punkty pochodziły z roku Pańskiego... uwaga!... 2007 :P 

Nowy regulamin znajduje się w odpowiednim dziale -> http://forumcm.net/index.php?/topic/8672-regulamin-działu-kariery/ 

 

Dziś bądź jutro powinniśmy przedstawić nowe rzeczy z działem Opowiadania. 

 

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, sugestie, propozycje, to zapraszam do dzielenia się nimi. 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2018 o 11:06, Makk napisał:

Dziś bądź jutro powinniśmy przedstawić nowe rzeczy z działem Opowiadania. 

Bądźcie poważni, panowie. Skoro mówicie, że coś ma się wydarzyć dzisiaj/jutro, to niech tak się stanie, a jeśli ma się nie stać, to dajcie o tym znać.

 

To jak będzie?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pulek napisał:

Ej no, weź się, bez jaj ;) jak to nie tajemnica co tam wymyśliliście (wymyśliłeś?), to dawaj to na forum publiczne, przedyskutujemy, może nawet zapadną jakieś decyzje. 

Zasadniczo to, o czym była dyskysja w dziale Opowiadania.

Kasacja osobnego działu, przeniesienie opków, ewentualne podpięcie ich itd 

Mam ze dwa jeszcze swoje pomysły, ale są na kompie w domu. Więc na razie można tą jedną część zrobić (jak była Wasza decyzja w rozmowie) i za jakiś czas przedyskutować dalsze działania.

Tu i tak w rozmowę ( i tym, co zależy jakkolwiek na temacie karier) pewnie będzie prowadzić max kilka osób, więc złożymy coś fajnego do kupy zapewne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Kiedy można się spodziewać jakiegoś działu dla FM19 ? :P Z ogromnąąąąą ochotą pomarudziłbym na to że znów czekają tak długo z ogłoszeniem czegokolwiek(okej, ogłosili nowe logo i datę premiery i kilka mniej ważnych rzeczy) a pro po najnowszej odsłony serii.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...