Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie uznali, ze nagroda jest nieadekwantna do wysilku jaki trzeba wlozyc...

Nagroda? :lol: To teraz trzeba nagrody żeby kogoś zmotywować aby udoskonalić miejsce w którym się często przebywa i które się lubi?

Raczej uznali, że samo się zrobi

Raczej tak ;]

Odnośnik do komentarza
Mam dla kogoś nagrodę w postaci 3 miesięcznego konta premium. Osoba, która uporządkuje temat STOP dla FM 2008 tj. zbierze najczęściej powtarzające się pytania oraz odpowiedzi na nie otrzyma taką nagrodę.

 

Nagroda? :lol: To teraz trzeba nagrody żeby kogoś zmotywować aby udoskonalić miejsce w którym się często przebywa i które się lubi?

Widocznie tak, skoro ją zaproponowales :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ja mam propozycję, żeby wprowadzić coś takiego, że jak ktoś dostanie tego warna, to edytujcie jego post i np. na czerwono dajcie info, że dajecie warn a+ za co.

Nie wiem czy Wam się to spodoba, ale czasem ciężko zauważyć, że nas ukaraliście, a takie coś było by dobrym i sprawdzonym (na kilku duzych forach tak jest) sposobem.

 

 

Nie linczujcie:P

Odnośnik do komentarza
dobre, bo czasem mozna raportowac przewinienie a ktos juz byl karany ;)

a nie szloby wprowadzic jak na poprzedniej wersji skryptu bo warny same po 14 dniach sie anulowaly i nie trzeba by sie prosic i blagac by laskawie ktos zdjal? kiedys sie to baaardzo dobrze sprawdzalo.

O tym drugim już była mowa. Mod Team odczuwa silną awersję do tej metody.

 

Co do pierwszego - jak najbardziej jestem za. Trochę by to pewnie modom roboty dołożyło, ale w końcu od czegoś tutaj są :keke:

Odnośnik do komentarza
Ja mam propozycję, żeby wprowadzić coś takiego, że jak ktoś dostanie tego warna, to edytujcie jego post i np. na czerwono dajcie info, że dajecie warn a+ za co.

Przecież masz to w "kartotece"? :-k

dobre, bo czasem mozna raportowac przewinienie a ktos juz byl karany

Nic wielkiego się nie stanie :] Zazwyczaj dublujące raporty są wysyłane o tym samym czasie, wiec edycja nic nie pomoże, bo nie zdążę opisać przewinienia a będzie leżało x następnych raportów.

a nie szloby wprowadzic jak na poprzedniej wersji skryptu bo warny same po 14 dniach sie anulowaly i nie trzeba by sie prosic i blagac by laskawie ktos zdjal?

Kiedyś już ktoś z MT tłumaczy , że nie wszystkie +1 podlegają wygaśnięciu po 2 tygodniach. I już nie przesadzaj z tym błaganiem. PW wystarczy. Trzeba chodzić za swoimi sprawami ;)

Odnośnik do komentarza

Była o tym już mowa. Z początku w założeniach "Przyjaciela CMF" była możliwość kasowania postów, ale jak któryś user słusznie zauważył "Przyjaciele CMF" święci być nie muszą i podczas jakiejś sytuacji w której powinni otrzymać warna, mogą po prostu usunąć posta. Rozumiem, że byłoby to przydatne przy karierach i opowiadaniach, ale nie mam pojęcia jak to rozwiązać ;)

Odnośnik do komentarza

Do argumentow me_who'a dopisalbym tez estetyczny: ze brzydko takie czerwone dopiski beda wygladac. No i aspekt wychowawczy: nie chodzi o to, zeby walic po oczach i napietnowac kazdego, kto dostanie ostrzezenie, tylko zeby ten ktos sam zrozumial, za co jest ukarany.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy w dziale "Porad sprzętowo-technicznych" można stworzyć przyklejony temat "Giełda, "Ogłoszenia" lub coś w tym smaku, w którym można byłoby dawać ogłoszenia o chęci pozbycia się podzespołów komputerowych/ sprzętu Hi-Fi etc. Podobny temat istnieje w "Grach komputerowych".

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...