Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

nie nooo! dawać warny i bany w Karierach za otwieranie tematów nowych to :picard:

(nie mówię tu o jakiś łamaniach mocnych regulaminu forum)

 

zauważyć trzeba jak ludzie kończą kariery: "sejv mi padł". nawet nie wysilą się na cokolwiek. na przykład na śmierć trenera or samfing.

 

myślę, że nad działem Kariery trzeba mocno popracować. jeszcze nie wpadłem co i jak, ale myślę.

Odnośnik do komentarza

Ale Feanorze, zrozum sytuację. Ja zaproponowałem jakiś pomysł a sprawę ewentualnych kar zostawiłem do dalszej dyskusji i nie koniecznie w moim własnym gronie (czyt. Ja, ja i może jeszcze ja). Pytasz mnie co zrobić z takim użytkownikiem, odpowiem - nie wiem jakie macie możliwości jako moderatorzy, ale podejrzewam, że coś możecie zrobić, skoro grozicie (tak jest w zasadach), że będziecie karać innych. To ja pytam teraz - jak karacie?

Odnośnik do komentarza

buli, strasznie pierdolisz :)

 

Od kilku stron wałkujesz ten sam temat nie dając ani jednego sensownego (ani nawet bezsensownego) sposobu na zmianę.

 

Wg mnie dopóki Mody szybko reagują z kasowaniem karier widmo, to nie ma problemu, kwestia tego żeby nie powstał śmietnik, i żeby ludzie nie musieli za długo szukać bardziej wartościowych tematów, bo się zniechęcą i pójdą poczytać coś innego.

Odnośnik do komentarza

Tutaj struktura wygląda inaczej. Każdy FM ma swoje forum, ogólne. A poza tym są fora jak Akademia T&T, Mielina grafików, gdzieś w dziale seria FM upchnięty ogólny dział poświęcony update'om i dodatkowym ligom. A moim zdaniem lepiej jak każdy kolejny FM miał swoje podfora poświęcone dodatkowym aspektom. Oczywiście tylko pod warunkiem, że ktoś by chciał w nich pisać, zamieszczać swoje taktyki, grafiki, dodatkowe ligi. Szczerze jak zajrzałem do Akademii T&T i zobaczyłem, że podpięte są tematy od wersji 11 to darowałem sobie przeglądanie działu. Zobacz sobie jak wygląd forum strony The Dugout. Wszystko ładnie uporządkowane, od razu wiadomo gdzie czego szukać i że to forum o FMie, a nie FM na doczepkę jest.

Wiesz, ja myślę że mamy podobną strukturą. Różnicą między TD i CMF jest ilość użytkowników i także to, że jak chcesz zarejestrować się tam to zawsze odrzucają rejestrację i kasują Ci konto bo "jesteś botem". Co do samego działu Akademii to czekamy na osobę, która ją odświeży. Czasem jedna osoba, która stara się rozkręcić dany dział wystarczy by leniwi się obudzili i udzielali. Problem w tym, że wielu z nas ogólnie w większości w ogóle się nie chce. Koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że nie, bo nigdy się tam nie udzielałem. Spędziłem tam jednak nieco czasu sprawdzając taktyki i analizy i powiem, że szacun dla ludzi którzy to robili. Wchodzili w głebię tak bardzo, że czułem się jak nowicjusz. To subforum może i jest martwe, ale może zostać reanimowane o ile ludzie zaczną tam pisać posty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...