Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2020


Feanor

Wybory prezydenckie 2020  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów?

    • Andrzej Duda
      0
    • Rafał Trzaskowski
      0

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Link do latarnika wyborczego: https://latarnikwyborczy.pl/
 

25 pytań, potem jest procentowe porównanie zbieżności odpowiedzi z odpowiedziami na te same pytania, nadesłanymi przez komitety wyborcze.
Komitety Dudy i Trzaskowskiego jako jedyne nie przesłały odpowiedzi - no bo przecież wiadomo, że ci dwaj chcą dla nas jak najlepiej ;)

Program Trzaskowskiego:



Odwrotnie niż Duda

Program Dudy:



Odwrotnie niż Trzaskoski

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie kogo ma przekonać ten spot wyborczy:

 

Pośmiać się można z aktora parodiującego Dudę ale przekaz jest beznadziejnie głupi: oto suweren, który pięć lat temu zatrudnił na CEO śmieszka Dudę wypytuje go co zrealizował z tego pięknego programu, który miał. Duda kręci i strzela minki a w drzwiach pojawia się nowy kandydat Trzaskowski oznajmiając "że jakby co to on już jest". Tylko że ten nowy kandydat nie ma nawet karteczki z programem.

A jak zapowiedział pryncypał tego kandydata: "Rafał Trzaskowski przedstawi swój program do końca tygodnia" - czyli jeszcze przed pierwszą turą wyborów czy już raczej po?

Spot może się spodoba tym, którzy i tak zagłosują na Trzaskowskiego, nie przekona natomiast nikogo nowego. Trudno nie odnieść wrażenia, że cały program Trzaskowskiego sprowadza się do "nie jestem Dudą". 

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to zgłosiłem chęć głosowania korespondencyjnego dla siebie i żony, robiłem to tego samego dnia - ja dostałem już pakiet wyborczy pod koniec tamtego tygodnia, a żona jeszcze nie - podobno wczoraj (?) był termin graniczny, kiedy musieli to dostarczyć, wie ktoś... do kogo się z tym zgłosić? Gmina? Poczta?

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, jmk napisał:

A tak w ogóle to zgłosiłem chęć głosowania korespondencyjnego dla siebie i żony, robiłem to tego samego dnia - ja dostałem już pakiet wyborczy pod koniec tamtego tygodnia, a żona jeszcze nie - podobno wczoraj (?) był termin graniczny, kiedy musieli to dostarczyć, wie ktoś... do kogo się z tym zgłosić? Gmina? Poczta?

 

 

Jakby coś to "nie wiedzą" co z pakietem żony, bo nikt chyba nie rozpatrzył jej wniosku z ePuap złożonego15 czerwca, tego samego dnia co mój. Dziś będą się dowiadywać i dadzą znać o 15:30, a jak nie znajdą to przyślą pakiet... jutro.  Podane są terminy do kiedy można składać było wnioski - byliśmy w terminie, podany jest termin wysyłki pakietów - 23 czerwca, nie dostała, podany jest termin do kiedy trzeba pakiet oddać - do dziś. Hyhy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

 

Jakby coś to "nie wiedzą" co z pakietem żony, bo nikt chyba nie rozpatrzył jej wniosku z ePuap złożonego15 czerwca, tego samego dnia co mój. Dziś będą się dowiadywać i dadzą znać o 15:30, a jak nie znajdą to przyślą pakiet... jutro.  Podane są terminy do kiedy można składać było wnioski - byliśmy w terminie, podany jest termin wysyłki pakietów - 23 czerwca, nie dostała, podany jest termin do kiedy trzeba pakiet oddać - do dziś. Hyhy.

 

No i informacja jest taka, że z naszej strony wszystko było prawidłowo i w terminie, ale.... epuap żony miał jakąś zawiechę niby (chociaż dostała potwierdzenia wszystkie i UPO!) i oczywiście przepraszają i mogą kogoś SPECJALNIE ZATRUDNIĆ, żeby jutro dostarczył pakiety, ale... trzeba je złożyć w dniu wyborów w punkcie głosowania :rotfl: Korespondencyjnie bez kontaktowo po chuju.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...