Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

A nie sądzicie, że ogłaszanie wyścigu jednego dnia, 8 godzin przed faktem jest chamskie i niepoważne? Nie każdy siedzi 24h/dobre przy kompie i czyta forum. Powinien być minium jeden dzień, a najlepiej dwa dni wyprzedzenia.

 

Racja. Zgadzam się i przepraszam. Od następnego będę wcześniej informował.

 

no będę wdzięczny...
Odnośnik do komentarza

Silverstone:

 

1. Johniss (Red Bull) - 10 pkt

2. Muciek (Luźne gatki) - 8 pkt

3. Szczurek (EMO) - 6 pkt

4. jakubkwa (Red Bull) - 5 pkt

5. dviper (Rainbow I) - 4 pkt

6. mix (EMO) - 3 pkt

7. martin (noname) - 2 pkt

8. Żyłek (Rainbow I) - 1 pkt

 

Klasyfikacja ogólna konstruktórów:

 

1. Red Bull (Johniss&jakubkwa) - 30 pkt

2. Rainbow I (dviper&Żyłek) / EMO (Szczurek&Mix) - 13 pkt

3. Noname (og0r&martin) - 9 pkt

4. Luźne Gatki (Muciek&Wojtmen) - 8 pkt

 

Klasyfikacja ogólna kierowców:

 

1. jakubkwa & Johniss (Red Bull) - po 15 pkt

2. dviper (Rainbow I) - 12 pkt

3. Szczurek (EMO) - 10 pkt

4. Muciek (Luźne Gatki) / martin (noname) - 8 pkt

5. Ustian (noname) / mix (EMO) - 3 pkt

6. Żyłek (Rainbow I) - 1 pkt

7. Wojtmen (Luźne Gatki) - 0 pkt

 

Screen z gry - http://img142.imageshack.us/my.php?image=beztytuuri3.jpg

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFans

W tym całym zamieszaniu widziałem szanse na swoje ponowne zwycięstwo. Udało mi się już na pierwszym kółku wyprzedzić Bułę i do końca już nie oddałem prowadzenia. Ogromnie zdziwiłem się, że udało mi się zyskać 24 sekundy przewagi nad drugim kierowcą. :o Bardzo się cieszę z tej wygranej, która umocniła mnie na pozycji lidera, a mój zespół na prowadzeniu w klasyfikacji konstruktorów. Gratuluję też Lotokotowi, który pokazał, że LegiaFans może zawojować ligę CMF. :winner:

Chciałem też przekonać Henkela, żeby się nie wycofywał i starał walczyć. Na pewno w którymś z wyścigów uda Ci się pokazać wszystkie atuty. :keke:

Pomyśl, naprawdę nie warto..

Odnośnik do komentarza

Znów wywalczone PP, no ale i tak standardowo jebłem w jakiś słupek na pierwszym okrążeniu i Grzelo trochę mi odskoczył. Przez kilka okrążeń jeszcze nie było tak źle, przewaga chyba nie przekraczała 5 sekund, lecz później z okrążenia na okrążenie było już coraz gorzej. Po 1 picie zrobiło się ciasno, przez chwile jechałem nawet 4. Potem z Darkerem stoczyłem zażartą walkę o 2 miejsce, udało mi się na szczęście od niego odskoczyć. Pod koniec wyścigu miałem już sporą przewagę nad 3 zawodnikiem, lecz za drodze stanął mi Karwas. Zaczął mnie blokować co trwało chyba z całe okrążenie. Naprawdę rispekt :ke: Koło niego powiewała jakaś dziwna niebieska flaga ( hmm ciekawe co ona oznaczała :kekeke: ) Niestety sędziom się nie spodobała jego walka i dostał karę ( hmm dlaczego ? :kekeke: może ma to coś wspólnego z tą niebieską flagą :lol: ) Przez to zdarzenie Lotokot zbliżył się niebezpiecznie blisko. Udało się jednak utrzymać 2 miejsce...

 

ps. już całkiem serio imo przydałoby się wprowadzić jakąś karę np. ujemne punkty dla zawodnika i dla teamu za blokowanie na niebieskiej fladze. Co organizatorzy myślą o tym pomyśle ? :>

Odnośnik do komentarza

OGÓLNE WYNIKI I i II LIGI + PODSUMOWANIE

 

Silverstone, I LIGA:

 

1. Grzelo (LegiaFans) - 10 pkt

2. Buła (Kolorowe Kredki) - 8 pkt

3. lotokot (LegiaFans) - 6 pkt

4. Gun (Cohones) - 5 pkt

5. Darker_b (Rainbow II) - 4 pkt

6. Karwas (Cohones) - 3 pkt

7. Henkel (Renualt) - 2 pkt

 

Klasyfikacja ogólna konstruktórów:

 

1. LegiaFans (Grzelo&lokot) - 30 pkt

2. Kolorowe Kredki (BuŁa&Trzmielu) - 21 pkt

3. Cohones (Gun&Karwas) - 15 pkt

4. Rainbow II (qubiak&darker_b) - 7 pkt

5. Renault (Henkel&pavlo) - 4 pkt

 

Klasyfikacja ogólna kierowców:

 

 

1. Grzelo (LegiaFans) - 20 pkt

2. BuŁa (Kolorowe Kredki) - 16 pkt

3. Gun (Cohones) - 11 pkt

4. lotokot (LegiaFans) - 10 pkt

5. Trzmielu (Kolorowe Kredki) - 5 pkt

6. Henkel (Renault) - 4 pkt

7. karwas (Cohones) - 4 pkt

8. darker_b (Rainbow II) - 4 pkt

9. Qubiak (Rainbow II) - 3 pkt

 

 

Screen z gry - http://img502.imageshack.us/img502/6931/race2rr9.jpg

 

Największe zaskoczenie: Zespół LegiaFans. Zespół debiutujący w I LIDZE CMF potwierdza, że ich wyniki na Interlagos nie były dziełem przypadku. Kolejna świetna jazda Grzela, który wyrasta na najlepszego kierowce całej ligi. Grzela wspomaga też świetnie jeżdżący lotokot, który na torze Silverstone zajął 3 miejsce. LegiaFans w klasyfikacji konstruktorów odskoczyła już Kolorowym Kredkom na 9 pkt. Na dziś dzień walka o mistrza powinna rozstrzygnąć się między tymi dwoma zespołami.

 

Największe rozczarowanie: Henkel. W zespole Reanult źle się dzieje. Po wyścigu na Interlagos z zespołu odszedł jeden z najlepszych kierowców w historii CMF - Pavlo. Zastąpił go młody zdolny kierowca - Smetek - który swojego czasu zbierał doświadczenie w jednym zespole z mixerczakiem (teraz mix występuje w II Lidze z zespole EMO). Smetek z powodów rodzinnych nie mógł pojawić się na starcie wyścigu, a Henkel sam nie daje sobie rady zdobywając tylko 2 pkt na torze Silverstone. Jeśli tak dalej pójdzie to zespół Renault czeka spadek o ligę niżej...

 

Silverstone, II LIGA:

 

1. Johniss (Red Bull) - 10 pkt

2. Muciek (Luźne gatki) - 8 pkt

3. Szczurek (EMO) - 6 pkt

4. jakubkwa (Red Bull) - 5 pkt

5. dviper (Rainbow I) - 4 pkt

6. mix (EMO) - 3 pkt

7. martin (noname) - 2 pkt

8. Żyłek (Rainbow I) - 1 pkt

 

Klasyfikacja ogólna konstruktórów:

 

1. Red Bull (Johniss&jakubkwa) - 30 pkt

2. Rainbow I (dviper&Żyłek) / EMO (Szczurek&Mix) - 13 pkt

3. Noname (og0r&martin) - 9 pkt

4. Luźne Gatki (Muciek&Wojtmen) - 8 pkt

 

Klasyfikacja ogólna kierowców:

 

1. jakubkwa & Johniss (Red Bull) - po 15 pkt

2. dviper (Rainbow I) - 12 pkt

3. Szczurek (EMO) - 10 pkt

4. Muciek (Luźne Gatki) / martin (noname) - 8 pkt

5. Ustian (noname) / mix (EMO) - 3 pkt

6. Żyłek (Rainbow I) - 1 pkt

7. Wojtmen (Luźne Gatki) - 0 pkt

 

Screen z gry - http://img142.imageshack.us/my.php?image=beztytuuri3.jpg

 

Największe zaskoczenie: Muciek. Kierowca "Luźnych Gatek" był największym zaskoczeniem ostatniego wyścigu. Po tym jak został wykluczony kilka dni temu z wyścigu na Interlagos pokazał, że stać go na wiele. Zdobył pierwsze punkty dla swojego zespołu i w klasyfikacji indywidualnej wysunął się na 4 miejsce.

 

Największe rozczarowanie: Żyłek. To nie jest ten sam kierowca co kilka miesięcy temu. Na torze Silverstone popełnił za dużo błędów. Najpierw przy pierwszym pit stopie zatankował paliwo nie zmieniając opon, a kiedy chciał naprawić swój błąd przy następnym zjeździe to założył opony na deszcz. 3 pit stopy w tym dwa nieplanowane i Żyłek zajmuje ostatnie miejsce i zyskuje tylko 1 pkt.

 

[Grzelo - dziękuje za pomoc :*]

Odnośnik do komentarza

lotokot, LegiaFans

 

Piękny wynik, jestem zachwycony. O Grzelo nie będę sie wypowiadał, bo to klasa sama w sobie, co potwierdził dzisiejszy wyścig. Moją radość psuje jednak incydent, który miał miejsce w boksach tuż po zakończeniu wyścigu. Podbiegł do mnie kierowca Gun i z pianą na ustach zaczął coś krzyczeć, chyba po chińsku. Niestety nie zrozumiałem o co chodzi, ale domyślam się, że mój rywal miał mi za złe moje wyprzedzenia na przedostatnim zakręcie, które kosztowało go miejsce na podium. Nie był to taki pierwszy mój manewr w tym wyścigu, ale muszę stwierdzić, że inni też jakoś nie oszczędzali łokci, aby się wysunąć na czoło stawki. Cóż, life is brutal i nie ma co sie rozczulać nad sobą.

Odnośnik do komentarza

Smetek, Renault

wersja oficjalna podana do mediow rozni sie od rzeczywistej :P Smetek pracowal w pocie czoła w tajnych Laboratoriach Fizyki Ciała stałego, udało się opracować nową technologię, dzięki której silniki Renault nie bedą ulegały nadmiernemu przegrzaniu co przełoży się na lepsze osiągi, ciekły azot czyni cuda.

Odnośnik do komentarza

Muciek, Luźne Gatki

 

Wspaniałe osiągnięcie jakim jest drugie miejsce w tym wyścigu na pewno mnie zmotywuje do dalszych sukcesów. Jeżeli chodzi o przebieg wyścigu to był dla mnie bardzo stresujący. Z każdym okrążeniem ciśnienie mi rosło ponieważ wiedziałem, że za mną jedzie Szczurek gotów wyprzedzić mnie w każdej chwili. W wyścigu tym zaprezentowałem nowy bolid zespołu, który mam nadzieje będzie towarzyszył mi i Wojtmenowi do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...