Skocz do zawartości

Programowanie


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

pracuje z Jira od pewnego czasu i na początku wydaje się trudna i dziwna ale po paru dniach pracy wszystko ma się ogarniete :)

Osobiście uczyłem się poprzez praktykę i dopytywanie ludzi z pracy. Nie ma potrzeby wydawani akasy na książki :)

+1 też od jakiegoś czasu pracuje z jira i mogę w 100% potwuerdzic powyższe słowa. Na początku mały kosmos i zastanawianie się po wala tyle tego ;) a po jakimś czasie dostrzegasz wszystkie zalety tych rozwiązań. I tak samo mogę potwierdzic, że praktyka i podpytywanie obcykanych ;) przyniesie efekty ;)

Odnośnik do komentarza

Ja C++ się uczyłem z cpp0x.pl, ale przeczytałem tylko same podstawy języka, a później próbowałem stworzyć jakiś program i jeśli coś mi nie wychodziło/czegoś nie wiedziałem to wtedy posiłkowałem się Internetem. Dobrą opcją, jak już poznasz podstawy języka, jest analiza gotowych programów i próbowanie zrozumienia co, jak i dlaczego się dzieje.

 

Też właśnie korzystam z cpp0x.pl - kilka rzeczy jest dla mnie umiarkowanie jasnych, ale chyba próbuję za szybko przeskoczyć pewne rzeczy.

pracuje z Jira od pewnego czasu i na początku wydaje się trudna i dziwna ale po paru dniach pracy wszystko ma się ogarniete :)

Osobiście uczyłem się poprzez praktykę i dopytywanie ludzi z pracy. Nie ma potrzeby wydawani akasy na książki :)

 

Ta, tylko sprawa wygląda nie tak, że w pracy będę miał możliwość ogarniania powoli, ale warunkiem koniecznym do pracy jest znajomość Jiry :)

Odnośnik do komentarza

Ogarnianie z własnej woli C++ to sadomasochizm. Za Javę się weź ;) Chyba, że jesteś fanatykiem MS i traktujesz Redmond jako Mekkę, to wtedy C# ;)

 

Nie do końca, po prostu inwestuję w pewien pomysł :) nie mam zamiaru programować jak pojebany, ale chcę wiedzieć co z czym i po co, a nie ma innego sposobu, żeby to osiągnąć :)

Jesli chodzi o C++ to tylko Symfonia (a potem Pasja) C++ Jerzego Grębosza. Najlepsze książki do C++. I można znaleźć na necie wersje niekoniecznie płatne ;)

 

Thx ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Moze w zlym miejscu szukam, ale moze ktos dobry i kochany z menadzerskiej braci chcialby i umialby zrobic programik do zmieniania wieku w CM 03/04 automatycznie o "x"lat dla wszystkich osob w bazie? Oczywiscie moge przeznaczyc pewne srodki na to.

 

Takie narzedzie przyspieszyloby moja prace nad update'ami o megaczas, a nikt dotychczas dla rej wersji CMa tego nie zrobil.

Odnośnik do komentarza

Moze w zlym miejscu szukam, ale moze ktos dobry i kochany z menadzerskiej braci chcialby i umialby zrobic programik do zmieniania wieku w CM 03/04 automatycznie o "x"lat dla wszystkich osob w bazie? Oczywiscie moge przeznaczyc pewne srodki na to.

 

Takie narzedzie przyspieszyloby moja prace nad update'ami o megaczas, a nikt dotychczas dla rej wersji CMa tego nie zrobil.

Podeślij mi plik bazy (lub chociaż jakiś wycinek), bo nie mam CM 03/04, to popatrzę na to.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...