Skocz do zawartości

Najnudniejszy, kwarantannowy, wiosenny livescore piłkarski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gwoli sprawiedliwości w tej kolejce VAR zapomniał wrócić do zagrania Messiego i karnego(?) dla Bilbao (aczkolwiek ja akcji z renką Lengle nie widziałem).

 

Lech męczył bułę z Pogonią, więc niestety nie mogę napisać do @jmk "na kolana" ;)

 

No i niesamowity Ramos właśnie wjebał takiego wolnego, że klękajcie narody. W sumie to chyba jego 99 bramka jako SO więc szacun  

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Brudinho napisał:

 

Gwoli sprawiedliwości w tej kolejce VAR zapomniał wrócić do zagrania Messiego i karnego(?) dla Bilbao (aczkolwiek ja akcji z renką Lengle nie widziałem).

 

Lech męczył bułę z Pogonią, więc niestety nie mogę napisać do @jmk "na kolana" ;)

 

No i niesamowity Ramos właśnie wjebał takiego wolnego, że klękajcie narody. W sumie to chyba jego 99 bramka jako SO więc szacun  

Z Sevillą i Bilbao były dwa zagrania dyskusyjne czy nie powinno skończyć się dwoma czerwonymi. Nie dostał jednej żółtej. Ma na koncie 3 kartki, więc gdyby to było po żółtej musiałby już pauzować.

Ręki Langle nie było. Była taka popularna stop klatka z jednej kamery gdzie wygląda na zatrzymanie piłki ręką ale z innych podobno jest ok. Nie widziałem tych ujęć ale wiele osób tak pisało. Przekłamanie kamery.

Real - Mallorca. Jedna kontrowersyjna sytuacja w akcji na 1:0 gdzie można było dać faul Carvajala. Natomiast z Sociedad dla mnie wszystkie bramki ok.

Odnośnik do komentarza

Też mam dużą wątpliwość co do bramki Realu na 1-0, to wejście Carvajala było chyba jednak trochę za mocne. Nie wiem czy w końcu to sprawdzali w VAR, czy ewentualny udział Bale'a w golu (też kontrowersyjne, chociaż jego obecność i przepuszczenie piłki raczej na nic nie wpłynęła), ale generalnie uważam, że tu faktycznie można dopisać plusik po stronie zwolenników teorii spiskowych.

 

Sociedad ta ręka Benzemy taka na granicy, ale IMHO to takich "na granicy" się właśnie nie gwiżdże.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Reaper napisał:

Też mam dużą wątpliwość co do bramki Realu na 1-0, to wejście Carvajala było chyba jednak trochę za mocne. Nie wiem czy w końcu to sprawdzali w VAR, czy ewentualny udział Bale'a w golu (też kontrowersyjne, chociaż jego obecność i przepuszczenie piłki raczej na nic nie wpłynęła), ale generalnie uważam, że tu faktycznie można dopisać plusik po stronie zwolenników teorii spiskowych.

 

Sociedad ta ręka Benzemy taka na granicy, ale IMHO to takich "na granicy" się właśnie nie gwiżdże.

 

 

Wiadomo że sobie dogryzamy, ale trzeba przyznać uczciwie, że to liga sędziowskich ameb ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...