Jump to content
Sign in to follow this  
machlak

Kariera online FM2020!

Recommended Posts

x5BeOuR.png

Witam serdecznie

Z racji tego iż wyszło już parę łatek do FM to chcę z paroma ogarniętymi osobami zacząć poważna i dłuższą (minimum kilka sezonów) karierę online.
Myślę że optymalną liczbą było by te 5-6 osób zainteresowanych tego typu rozgrywką (najlepiej osoby co grają już dłuższy czas w FM).

Liga jaką chcę zacząć grać to Polska Ekstraklasa na najnowszym możliwym update składów.
Serwer na grę zakładam ja, posiadam mocny komputer i bardzo dobry net więc gra powinna działać płynnie.

Grać będziemy w Poniedziałek-Piątek (od 20 - max 24 oczywiście nie codziennie (kwestia dogadania)
Piątek można posiedzieć dłużej
Sobota-Niedziela (godziny ruchome, preferuję godziny wieczorne)
Święta podobnie jak Piątek czy weekend godziny ruchome

Oczywiście wszystko będzie dogadywane, szczegóły i zainteresowane karierą online osoby zapraszam na nasz serwer Discord:
https://discord.gg/beWcPqx

Już dzisiaj zaczęliśmy nową karierę online w Polsce ale na dodatku ESA18 który się wczoraj ukazał, tak więc wszystkich chętnych zapraszamy do rozgrywki od samego początku ;)

Panie i Panowie ogłaszamy nabór do naszej karierki Online.
Już niebawem wystartuje nowy sezon kariery online na modzie WSL czyli Superliga w FM20.

Kariera jest całkowicie na nowym save, więc zaczynamy od samego początku. Szukamy osób przede wszystkim aktywnych. Graczy, którzy chętnie usiądą z nami parę razy w tygodniu wieczorem na wspólnym kanale głosowym bądź pisemnym oraz będą z nami od godziny 19-20 rozpoczynać swoją przygodę.

Jeżeli masz przyjść tylko na pierwszą grę, a później zapomnieć to nie zgłaszaj się i oszczędź nam czasu. Wybór klubów w Superlidze to ponad 200 najlepszych zespołów z całego świata.

Liczba miejsc ograniczona.
SERWER CHODZI SZYBKO PONIEWAŻ ZOSTAŁ STWORZONY POD WYMAGANIA KOMPUTEROWE HOSTA.

Chętnych zapraszam na dołączenie do serwera Discord poniżej i napisanie w wątku dyskusja, że jest się zainteresowanym.

Czekamy na was! 😉