Skocz do zawartości

XX Zlot CMF - Ślesin 2020 [23-26 lipca 2020]


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.02.2020 o 22:01, Pulek napisał:

Ogólnie proponuję każdemu użytkownikowi forum, który choć raz był na Zlocie, zajrzeć na pocztę podaną w profilu ;) i warto sprawdzić spam!

Szok! Dziękuje bardzo. Tego jeszcze nie grali ;)

2 godziny temu, Sensei napisał:

To może jakąś karciankę? 7 lat temu "bang" zrobiło furorę :P

Może Magic: The gathering?

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuje za zaproszenie, ale w tym roku raczej mnie nie będzie. W podobnym terminie rodzi mi się drugi syn, więc sami rozumiecie.

 

Jak mi się uda zajrzeć, to tylko na moment, bo jednak lokalizacja jest świetna, ale to zależy od wielu czynników.

 

Temat przekazany Puckowi jakby co ...

 

 

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

U mnie jest zdecydowanie za wcześnie na jakieś deklaracje.

 

Szczegolnie, że 2020 to Euro, IO (trochę mniej ważne dla mnie w kontekście zawodowym), a do tego końcówka lipca to przecież start niektórych lig i pucharów... Zależy ile tematów uda mi się zamknąć wcześniej.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, laki napisał:

Dziękuje za zaproszenie, ale w tym roku raczej mnie nie będzie. W podobnym terminie rodzi mi się drugi syn, więc sami rozumiecie.

 

Jak mi się uda zajrzeć, to tylko na moment, bo jednak lokalizacja jest świetna, ale to zależy od wielu czynników.

 

Temat przekazany Puckowi jakby co ...

 

 

Spoko :) Powodzenia z terminem ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gilbert napisał:

Odnośnie domków rodzinnych - czy jest nadal możliwość zajęcia/zarezerwowania jeszcze jednego?

Został jeden, ostatni domek rodzinny (4 osobowy) w tym terminie. Decyzja o rezerwacji musi być do jutra, do godziny 12.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...