Skocz do zawartości

XX Zlot CMF - Ślesin 2020 [23-26 lipca 2020]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No i jak proszę Państwa zlotowe nastroje na miesiąc przed? Ja cały czas walczę ze sobą czy jechać czy nie... Doniesienia z chociażby Sarbinowa, czy np. jezior, gdzie ludzie jadą na wywczasy i przywożą to gówno nie nastrajają optymistycznie... Bo jeszcze jak ośrodki generalnie w miarę dbają o dezynfekcje, itd., to ludzie totalna wyjebka... a pytanie ile osób będzie postronnych w ośrodku :-k Chyba w związku z pandemią są ograniczenia na ilość gości, a przynajmniej tak coś moim rodzicom mówiła babka z pensjonatu nad morzem, gdzie mają zarezerwowane wczasy (też się swoją drogą mocno zastanawiają czy jechać).

Odnośnik do komentarza

Ja może dwa słowa powiem jako osoba, która ma kontakt z ośrodkiem.

 

Dzwonię do nich regularnie, jakoś co miesiąc (ostatnia rozmowa... dzisiaj), i  tam panuje ogólnie przekonanie, że mamy aktualną rezerwację i zapraszają nas śmiało do siebie. Mają zarezerwowany absolutnie cały ośrodek, chętni na przyjazd regularnie do nich dzwonią, no ogólnie według słów Pani z którą tam mam kontakt - wszystko jest "po normalnemu". Obowiązują zasady takie, jak dla ogółu - dezynfekcja rąk przed wejściem do restauracji i tawerny, maseczki itp.. Pokoje po gościach również są dezynfekowane.

 

Jeśli macie jakieś szczególne, konkretne pytania do ośrodka, to zachęcam do dzwonienia bezpośrednio do nich, albo do spisania listy pytań a ja je zadam.

 

Przypomnę tylko, że mamy w tej chwili na liście wpłat 24 osoby + 2 rodziny. Z tych 24 osób dwóch kolegów - @Meler i @schizzm ma miejsca do odsprzedania. 

Odnośnik do komentarza

To ja tak trochę się wpieprzę w nie swój interes, ale trochę mierzi mnie, że zamiana miejsc idzie poza kolejnością - z tego co widzę, to pierwszy zgłaszał możliwość odsprzedania miejsca @schizzm, a później @Meler, więc trochę nie fair wydaje mi się takie odsprzedawanie pod stołem. Ale może zasady się zmieniły ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Teraz już oficjalnie - moja rezerwacja została odstąpiona użytkownikowi Verlee. Kiedyś wreszcie dotrę na zlot.

Kolega @verlee potwierdza, jak rozumiem? Mam wpisywać na listę zlotowiczów?

 

12 minut temu, Reaper napisał:

To ja tak trochę się wpieprzę w nie swój interes, ale trochę mierzi mnie, że zamiana miejsc idzie poza kolejnością - z tego co widzę, to pierwszy zgłaszał możliwość odsprzedania miejsca @schizzm, a później @Meler, więc trochę nie fair wydaje mi się takie odsprzedawanie pod stołem. Ale może zasady się zmieniły ?‍♂️

Skoro się dogadali tak, jak się dogadali, to ciężko mieć o to pretensje. Nie ma przymusu wykupywania miejsc od konkretnej osoby. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:
To ja tak trochę się wpieprzę w nie swój interes, ale trochę mierzi mnie, że zamiana miejsc idzie poza kolejnością - z tego co widzę, to pierwszy zgłaszał możliwość odsprzedania miejsca [mention=6320]schizzm[/mention], a później [mention=11]Meler[/mention], więc trochę nie fair wydaje mi się takie odsprzedawanie pod stołem. Ale może zasady się zmieniły


Przyznam szczerze, że nie śledziłem aż tak dokładnie informacji o poszczególnych rezygnacjach z przyjazdu na zlot, a że moja niemożność przyjazdu na zlot zbiegła się z chęcią zjawienia się Verlee to zaproponowałem swoje miejsce. Nie mam absolutnie żadnego problemu z przekazaniem tej kwoty @schizzm lub @Meler. Tylko nie doszukuj się @Reaper w tym mojej złej woli czy cwaniactwa, a raczej sklerozy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wojt3k napisał:


Przyznam szczerze, że nie śledziłem aż tak dokładnie informacji o poszczególnych rezygnacjach z przyjazdu na zlot, a że moja niemożność przyjazdu na zlot zbiegła się z chęcią zjawienia się Verlee to zaproponowałem swoje miejsce. Nie mam absolutnie żadnego problemu z przekazaniem tej kwoty [mention]schizzm[/mention] lub [mention]Meler[/mention] . Tylko nie doszukuj się [mention]Reaper[/mention] w tym mojej złej woli czy cwaniactwa, a raczej sklerozy.

W żadnym wypadku, spodziewałem się, że nie zauważyłeś :) Po prostu w przeszłości zawsze była tworzona lista rezygnujących osób i każdy kto chciał wskoczyć w to miejsce zgłaszał się do pierwszej osoby z listy, dlatego o tym wspomniałem, ale tym razem nie musi tak być :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hajd napisał:

Panowie z Warszawy, a wy rozkminialiście już transport?

 

Chyba jakoś niespecjalnie jeszcze. Pytanie, ile finalnie osób z Wawy by śmigało, ale już tak na pierwszy rzut oka wydaje się, że jednym autem to się nie ogarniemy. Jak coś to ja mogę furę wziąć, w soboty zazwyczaj i tak już nie piję, to na niedzielę się ogarnę. Aczkolwiek jeśli ktoś byłby chętny to nie będę się narzucał :D. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

Ogólnie, jeśli są jeszcze chętni na wyjazd na Zlot, to naprawdę ostatni moment, żeby się zapisać.

 

@jmk, @lad, @szramek, @Counter, @tio, @Scorpio, @Fenomen, @laki (Pucek?), @Seju

ja sie nie zapisuje, ale moze wpadne :D wszystko zalezy od tego, jak sie ulozy sprawa z kombajnowaniem ;) jak sie rozpada na weekend, kiedy ma byc zlot to pewnie wpadne :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał:

 

Chyba jakoś niespecjalnie jeszcze. Pytanie, ile finalnie osób z Wawy by śmigało, ale już tak na pierwszy rzut oka wydaje się, że jednym autem to się nie ogarniemy. Jak coś to ja mogę furę wziąć, w soboty zazwyczaj i tak już nie piję, to na niedzielę się ogarnę. Aczkolwiek jeśli ktoś byłby chętny to nie będę się narzucał :D. 

Ja planuje wziac Honde, akurat przed zlotem mam umowiony przeglad z wymiana oleju zeby fura byla gotowa do trasy. Jestem po slowie z @klinsmann, ktory w tym roku nie moze wziac auta. Jesli dobrze kalkuluje, potrzebujemy dwoch aut po 4 osoby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...