Skocz do zawartości

XX Zlot CMF - Ślesin 2020 [23-26 lipca 2020]


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, jmk napisał:

niechciałbym blokować miejsca hmm (nie wiem jak to nazwać najlepiej) bardziej wartościowym userom.

:D

 

weź się zgadaj z szu i wpadajcie :) nie macie jakoś wybitnie daleko (przypomnę, że pierwotnie były rozmowy o Bieszczadach... :>).

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Jak sie mogłem spodziewać, Ryanair odwołał mi już jeden lot w lipcu, zostały jeszcze dwa, mam nadzieję, że chociaż za jeszcze jeden uda mi się dostać zwrot kasy ;)

Także jeśli zlot dojdzie do skutku, a ktoś jeszcze niezdecydowany chciałby wziąć w nim udział, to może się "wkupić" w moje miejsce, będę wdzięczny ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z niezaprzeczalnym smutkiem donoszę, że wobec sytuacji jaką mamy na dzień dzisiejszy i niepewności nt. przyszłości zmuszony jestem odwołać swój przyjazd na XX Zlot CMF. Jeśli ktos chce wskoczyć na moje miejsce - feel free, jeśli nie to wierzę, że @Pulek odpowiednio spożytkuje mój wkład. 


Sorry i miejmy nadzieję, że za rok. 

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza

Ja się miotam i trochę czekam na rozwój wydarzeń, ale generalnie myślę sobie, że jak większość osób będzie jechała, to i ja się skuszę :) Tak to piszę ku pokrzepieniu serc, bo ostatnie dwa posty były smutne ;) 

 

@Vami zamawiaj vana, zrobimy zakaz picia innego piwka niż Golemowe, to będziesz miał lepszy przemiał niż na festiwalach :D 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Meler napisał:

Z niezaprzeczalnym smutkiem donoszę, że wobec sytuacji jaką mamy na dzień dzisiejszy i niepewności nt. przyszłości zmuszony jestem odwołać swój przyjazd na XX Zlot CMF. Jeśli ktos chce wskoczyć na moje miejsce - feel free, jeśli nie to wierzę, że @Pulek odpowiednio spożytkuje mój wkład. 


Sorry i miejmy nadzieję, że za rok. 

No smutełe :( nie chcesz sobie dać czasu do połowy lipca choćby? Czy to jest związane z tym, że już inne rzeczy planujesz na ten czas?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...