Skocz do zawartości

XX Zlot CMF - Ślesin 2020 [23-26 lipca 2020]


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to może konkretnie omówimy na czym stoimy.

 

Ja mogę wziąć swojego hyundaia, ale podobnie jak w przypadku @kolek23 są dwa problemy – po pierwsze to kompakt, więc mogę zabrać maks 3 osoby (plus ja), a drugi to mało miejsca w bagażniku (wożę koło, bo na jego miejscu jest zbiornik lpg. Co plus, bo koszta będą śmieszne.

 

Więc może zrobimy tak: ja wezmę 2 osoby (wtedy na pewno będzie nam wygodnie i wszystko się pomieści), dwie weźmie kolek, a reszta pojedzie ze @SZk, który wspominał, że chce wziąć swoją hondę.

Odnośnik do komentarza

Kilka dodatkowych pytań w dwóch kategoriach:
1) Co robimy z napojami wspomagającymi dla naszej aktywności sportowej? Jakiś zakup kolektywny? Jakaś wybrana marka i każdy kupuje oddzielnie? Czy każdy przywozi co chce, żeby życie, i grunt przy domkach był bardziej kolorowy?

2) Czy są jakieś zamówienia na produkty litewskie :D ?

Odnośnik do komentarza

1) Tu zazwyczaj jakieś próby są, ale finalnie na stole nagle ląduje 8 rodzajów różnych wynalazków i co zrobisz, no nic nie zrobisz :). Ja np. w tamtym roku wiozłem z chaty 4 różne butle, bo mi pozostawały, ale na ten rok jak pojawi się pomysł na jakieś "ziemniaki" to jestem.

2) A co polecasz? :).

Odnośnik do komentarza

Ja też długo nad tym myślałem i niestety odpuszczę zlot. O powodach pisałem pewnym użytkownikom i nie chcę tu się za bardzo rozpisywać aby nie powodować nie potrzebnej dyskusji. Oby za rok się udało ! 

 

Miejsce opłacone oddaje oczywiście komuś.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2020 o 15:08, Hajd napisał:

Dobra, to może konkretnie omówimy na czym stoimy.

 

Ja mogę wziąć swojego hyundaia, ale podobnie jak w przypadku @kolek23 są dwa problemy – po pierwsze to kompakt, więc mogę zabrać maks 3 osoby (plus ja), a drugi to mało miejsca w bagażniku (wożę koło, bo na jego miejscu jest zbiornik lpg. Co plus, bo koszta będą śmieszne.

 

Więc może zrobimy tak: ja wezmę 2 osoby (wtedy na pewno będzie nam wygodnie i wszystko się pomieści), dwie weźmie kolek, a reszta pojedzie ze @SZk, który wspominał, że chce wziąć swoją hondę.

Ja jestem całkowicie za. Tylko niech @SZk potwierdzi, że weźmie auto. 

 

@kolek23, o której Ty będziesz w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

HALO WARSZAWA CO Z TYM TRANSPORTEM?

 

Jak faktycznie chce Ci się wziąć furę, to ja się u Ciebie piszę na pilota, a Pulka z tyłu wrzucimy, bo on na powrocie i tak będzie tylko powtarzał "nigdy więcej", więc żadnego z niego pożytku :D. Tradycyjnie mogę się zameldować pod Lidlem na Powstańców. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

O, no to jakby wschodni wchodził w grę to ja bardzo chętnie, bo nie będę się przesiadał, tylko prościutko z chaty na dworzec.

 

Można wtedy powiedzmy jakoś o tej 10.30-40 ustawić się na wschodnim i potem na 11.00 pod Lidlem z resztą narodu, bo nie wiem, czy tradycyjne śniadanko jakoś grupowo byśmy ogarniali. Trasy jest na 2,5h, dodać jakiś obiad/zakupy gdzieś bliżej miejsca docelowego to mamy ze 3-3,5h, tak więc jakby wyjechać o tej 11.00 spod Lidla to myślę świat i ludzie, żeby tam na 15.00 być na miejscu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, kolek23 napisał:
3 godziny temu, Pulek napisał:

@kolek23, o której Ty będziesz w Warszawie?

 

A o której Wy ruszacie?

 

Około 13 mogę być, +/- pół godziny. Będę jechał S8, wolałbym przez pół Warszawy po ludzi nie zbaczać

no my zazwyczaj startujemy tak 10/11 :-k ale to różnie w sumie, może komuś akurat takie godziny będą pasowały

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Buffu napisał:
Vami, my bądźmy w kontakcie, ok? Czekam na decyzję Qcza i na Sylwią muszę jeszcze pogadać, bo jeszcze nie wiemy, jak z dojazdem i czy Sylwia nie dojedzie do nas w piątek.

Spoko

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

@enchanter

a Ty jak jedziesz?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pulek napisał:

Ja jestem całkowicie za. Tylko niech @SZk potwierdzi, że weźmie auto. 

 

@kolek23, o której Ty będziesz w Warszawie?

Ja auto biorę, o ile przy wymianie oleju nic nie wyskoczy, we wtorek się okaże, ale nie przewiduję komplikacji, bo chodzi dobrze. 

 

Na pokładzie u mnie Smętek i kkamillo na razie, jeszcze jednego zapraszamy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...