Skocz do zawartości

XX Zlot CMF - Ślesin 2020 [23-26 lipca 2020]


Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam o tegorocznych Zlotowych atrakcjach! Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad przyjazdem, to może akurat udział w jednej z zabaw go do tego przekona ;)

W dniu 17.02.2020 o 12:23, Pulek napisał:

UWAGA!


W związku z tym, że w tym roku mamy jubileuszowy, XX Zlot CMF, mam przyjemność ogłosić moc atrakcji związanych z tym wspaniałym wydarzeniem. W tym roku na każdego uczestnika czeka drobny upominek, a także identyfikator ze swoją ksywką z Forumcm. Przewidziane są również oficjalne konkursy/zabawy z atrakcyjnymi nagrodami:

 

- turniej w pokera
- turniej w grę FIFA20
- turniej w ping-ponga (do potwierdzenia!)
- mecz pokazowy w piłkę nożną

- quiz wiedzy o historii forum

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, demrenfaris napisał:

Pojechałbym w sumie. Dam znać do niedzieli.

 

Warszawa ma wolne miejsca w samochodzie? @klinsmann??

jak coś, to chyba kolega @kolek23 jedzie przez Warszawę, prawda?

 

Ogólnie my, jako Warszawa, moglibyśmy się już w sumie trochę organizować na ten wyjazd :-k 

 

7 minut temu, Reaper napisał:

Ja na 99% też się wykruszam w tym roku, jeszcze myślę czy coś się nie uda ogarnąć, ale logistycznie jest lipa w kwestii ogarniania dzieci. Będę kombinował do ostatniego dnia, najwyżej spróbuję na jakąś jedną nockę wpaść.

buu, no weź tam coś ogarnij!

 

19 minut temu, BartuS napisał:

Ja niestety odpadam w tym roku, kawalerski przyszlego szwagra wypadl akurat wtedy

:( 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Pulek napisał:
37 minut temu, BartuS napisał:

Ja niestety odpadam w tym roku, kawalerski przyszlego szwagra wypadl akurat wtedy

:( 

 

no tez mi smutno, niestety termin nieprzesuwalny :/ zreszta do konca bylem przekonany, ze zlot jest tydzien pozniej...

Odnośnik do komentarza

Znaczy no ja tak na zasadzie, że mogę wziąć, ale wielką miłością do tego pomysłu nie pałam, zwłaszcza jak się okażę, że już ktoś będzie jechał vide @kolek23

 

Teraz z Wawy jak rozumiem mamy:

@Pulek@Reaper się zastanawia, @SZk, @Perez, @millo, @Hajd, @Kuchar i @klinsmann. Chyba że jeszcze ktoś? Bo to by pasowało najpierw ustalić :). 

Odnośnik do komentarza

Są 2 tygodnie do Zlotu, więc proponuję się dobierać w domkach jakoś rozsądnie. 

 

Przypominam, że mamy zarezerwowane 4 domki jak na zdjęciu poniżej:

image.png.b8a77a504735a82d703ace09ecccbb42.png

One są teoretycznie 9 osobowe, lecz ja przy rezerwacji założyłem, że w każdym z domków będzie spało 7 osób.

 

DOMEK NR 1:

 

1. Sylwia

2. @Buffu

3. @Pulek

4. @Perez

5. @Hajd

6. @SZk

7. @Reaper

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Pulek said:

@demrenfaris? dawaj dawaj, nie czekaj z decyzją do niedzieli :) 

 

no mamy maks 9 osób (jeśli dem się zdecyduje), więc 2 auta to ogarną. @kolek23, Ty będziesz jechał całkowicie na pusto? Czy kogoś jakoś zgarniasz pod drodze?

 

Nie wiem o jakich autach mówisz Pulek, ale w moim wygodnie mogą jechać maks 3 osoby :D ewentualnie czwarta z maks 160cm wzrostu :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...