Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, T-m said:

 

No skoro padają, to może jednak nie jest tak super z tym przygotowaniem fizycznym? Może to, co oferują teraz fizjoterapeuci nie dogoniło jeszcze tego, co robią zawodnicy ze swoimi ciałami?

 

Może nie dogoniło, ale chyba nie zaprzeczysz, że NBA zatrudnia najelpszych specjalistów? Ostatecznie ja stawiam to samo pytanie: dlaczego po prostu nie skrócić terminarza i nie dać tym ludziom więcej czasu na regenerację? Kto na tym źle wyjdzie?

 

Z resztą rzeczy które napisałeś raczej się zgadzam. Fakt, że w tym roku akurat więcej jest urazów wpisanych już w obraz NBA, Ci sami gracze, te same części ciała, ja starałem się mówić bardziej o obrazie z kilku ostatnich lat, gdzie pamiętam sporo mięśniówek, kilka złamań Jonesa, ACLi i t.p. Nie chcę teraz szukać dokładnych cyfr, ale IMO nawet jeśli to jest margines, to czemu nie zapobiegać przeciążeniowym urazom, jeśli równocześnie to może podnieść atrakcyjność produktu?

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, FYM said:

 

Pan budżet ;)

 

Season tickets zostaną na tym samym poziomie, ceny biletów skoczą do góry i jakoś się to zbilansuje. Dodajmy do tego nadchodzący strumień pieniędzy z zakładów sportowych i kolejne wzrosty Salary Cap gwarantowane :)

 

Problemem może być umowa telewizyjna, nie znam zapisów, ale ilość meczy jest raczej sztywno określona :keke: 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, jasonx said:

BTW skoro dziś o 21 naszego czasu jest trejdlajn - gdzie śledzicie rumory transferowe? Twitter woja czy Shamsa to pozycja obowiązkowa, ale jakieś inne źródła polecacie?

 

Nie ma lepszego źródła informacji niż Twitter :) Oprócz tej sztandarowej dwójki może jeszcze David Aldridge, jakiś Mike Stein, Marc J. Spears.

 

Poza Twitterem na pewno to: http://www.espn.com/nba/story/_/id/21961635/2018-nba-trade-deadline-espn-rumors-woj-reports-deals-buzz-more ale tu będą raczej przeklejać tweety po prostu.

 

Z Polskich źródeł na pewno SzóstyGracz będzie coś robił, ale nie wiem czy free, czy pod abo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sam jestem ciekaw, co przyniesie koniec okienka. Z gorących nazwisk pospekulowałbym

DAJ do Bucks.

Tyreke Evans do Philly

Bradley do Spurs

Hill do CAVS

no i ciekawi mnie czy na linii CAVS - Hornets grzeją się telefony (Thomas + pick za Kembe/Howarda lub Kembe/Batuma)

Odnośnik do komentarza

Bucks ruchem po Zellera pokazali, ze raczej nie będą chcieli inwestować kasy w DAJ

 

Ploty o Iso Joe w Denver za Chandlera. Chcą pozbyć się tez Dredziarza, ale nie marnowalbym teraz picku za kontrakt, który spadnie za półtorej roku. 

 

 

Z małych ruchów Reed w Chicago, a Nelson wraca do Stana. Przy tej biedzie na obwodzie może być cennym graczem. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kolek23 napisał:

Może nie dogoniło, ale chyba nie zaprzeczysz, że NBA zatrudnia najelpszych specjalistów? Ostatecznie ja stawiam to samo pytanie: dlaczego po prostu nie skrócić terminarza i nie dać tym ludziom więcej czasu na regenerację? Kto na tym źle wyjdzie?

 

Ja, oglądając mniej spotkań ;)

 

Patrząc na Philly mam wątpliwości z tymi najlepszymi :keke: Ale amatorów faktycznie nie zatrudniają. Po prostu dostosowane metody przygotowań nie są przystosowane w czasie do tempa gry. Więc dla mnie lepiej dopracować metody niż skracać sezon ;)

Odnośnik do komentarza

Spektakularne wzmocnienie Cavs xd

 

Nance i Clarkson za Thomasa, Frye i pick Cavs. 

 

Tym blokują tez możliwość oddania picku Nets. 

 

Mozna powiedzieć tylko jedno po tej wymianie: brawo Ainge. 

 

Super deal dla Lakers. Spadli umowę Clarksona i jescze pick dostali 

To chyba tez pożegnanie LeBrona oficjalne ;)

Odnośnik do komentarza
49 minutes ago, T-m said:

 

Ja, oglądając mniej spotkań ;)

 

Patrząc na Philly mam wątpliwości z tymi najlepszymi :keke: Ale amatorów faktycznie nie zatrudniają. Po prostu dostosowane metody przygotowań nie są przystosowane w czasie do tempa gry. Więc dla mnie lepiej dopracować metody niż skracać sezon ;)

 

Ilość jest imo duuużo mniej ważna od jakości :) Ale jeśli oglądasz codziennie, to faktycznie, może to robić różnicę :)

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, jasonx said:

Czekajcie bo kurwa nie rozumiem, to CAVSi dorzucili picka w tym trejdzie? :lol:

Wytłumaczy mi to ktoś sensownie?

 

A widziałeś jak w tym roku gra IT? Nie gra. Nie jest sobą. Nie bronił zawsze, ale w tym roku też w ataku jest cieniem samego siebie. Był bardzo mocno minusowy, gdy był na boisku. CAVS dostali guarda i wysokiego do rotacji, ale fakt, że to LAL wygrali tą wymianę i to zdecydowanie. Widocznie takie było zainteresowanie wypożyczeniem IT na ten moment.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...