Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

DEEETROIT BASKETBAL !!! :)

 

Nie spodziewa?em si? takich m?czarni Pistons po 3 pierwszych meczach(nikt si? nie spodziewa?), szacunek dla cielkaków za to, ?e próbowali wróci? w tej serii. T?oki by?y zesape?em lepszym i do?? cz?sto odnosi?em wra?enie, ?e si? oszcz?dzaj?, to z pewno?ci? nie by?o co? takiego jak rok temu z Cavs gdzie w pewnym momencie kompletnie si? pogubili.

Odnośnik do komentarza

No i wszystko sta?o si? jasne. SAS ogra?o Suns 114-106 i w serii zwyci??y?o 4-2 :(

Mimo, ?e Amare (38 pkt, 12 zb) poradzi? sobie pod koszem z Duncanem (24 pkt, 13 zb) to obwód SAS mia? niez?y dzie?. Parker 30 pkt, Gino kapitalnie z ?awki 33 pkt i 11 zb, wow :-k

To samo z CLE, które rozbi?o NJN 88-72 i w finale konferencji wschodniej zagra Pistons.

 

Znów si? zanosi na sztywniacki fina? SAS - Pistons ;(

Odnośnik do komentarza

Ja nie by? bym taki pewien zwyci?stwa Spurs. Je?li Boozer, Williams i Okur zagraj? na swoim poziomie, a Kirilenko w ko?cu si? przebudzi i zacznie gra? tak jak w zesz?ym roku to Utah powinna przej?? SAS. Imponuje mi zw?aszcza Milsap, który jest debiutantem, a ze wzrostem 2.03 zbiera bardzo du?o wa?nych pi?ek na tablicy rywali. 3mam kciuki za Jazzmanów.

Odnośnik do komentarza

Bardzo s?aba postawa w I po?owie by?a g?ówn? przyczyn? pora?ki Utah z San Antonio 100:107. Jazzmani przed?u?yli tym samym fataln? pass? pora?ek w meczach wyjazdowych ze Surs trwaj?c? od 1999 roku. Gracze Utah nie potrafili upilnowa? Parkera i Ginobiliego, którzy byli si?? nap?dow? gospodarzy. W zespole Utah zaimponowa? mi Williams, który zdoby? mnóstwo punktów penetracyjnymi wej?ciami pod kosz. Nie najlepiej w I po?owie zagra? Boozer, który jednak w II ods?onie poprawi? swój dorobek. Je?li Utah w kolejnych spotkaniach zagra tak jak w IV kwarcie to nie jest bez szans w starciu ze Spurs.

Odnośnik do komentarza
Ja nie by? bym taki pewien zwyci?stwa Spurs. Je?li Boozer, Williams i Okur zagraj? na swoim poziomie, a Kirilenko w ko?cu si? przebudzi i zacznie gra? tak jak w zesz?ym roku to Utah powinna przej?? SAS. Imponuje mi zw?aszcza Milsap, który jest debiutantem, a ze wzrostem 2.03 zbiera bardzo du?o wa?nych pi?ek na tablicy rywali. 3mam kciuki za Jazzmanów.

 

Utah nie ma szans ze Spurs. Po prostu na tym poziomie SAS s? mordercami, z którymi poradzi? sobie mog? tylko najlepsi i najbardziej do?wiadczeni. Utah mo?e co? uszczypn??, ale nie dadz? rady Duncanowi i spó?ce.

Odnośnik do komentarza
Utah nie ma szans ze Spurs. Po prostu na tym poziomie SAS s? mordercami, z którymi poradzi? sobie mog? tylko najlepsi i najbardziej do?wiadczeni. Utah mo?e co? uszczypn??, ale nie dadz? rady Duncanowi i spó?ce.

Trudno si? nie zgodzi?. Ze Spurs szanse maj? tylko Pistons. Dla mnie Duncan i spó?ka s? pewnymi kandydatami do mistrzostwa- do ko?ca playoffs maj? przewag? w?asnego parkietu, a w dodatku w finale jest zasada 2-3-2 wi?c jeszcze trudniej jest wygra? ni?ej notowanej ekipie.

 

Lubi? si?ow?, siermi??n? koszykówk?, ale w wydaniu Spurs wyj?tkowo mi si? nie podoba. Dlatego te? nie jestem szcz??liwy,?e San Antonio zmierza po tytu?.

Odnośnik do komentarza
Lubi? si?ow?, siermi??n? koszykówk?, ale w wydaniu Spurs wyj?tkowo mi si? nie podoba. Dlatego te? nie jestem szcz??liwy,?e San Antonio zmierza po tytu?.

 

 

E tam... Gadanie takie :]

 

SA i tak gra bardziej widowiskowo ni? za czasów Twin-Towers :) Utah wygra mo?e 2 mecze, na wi?cej nie b?dzie ich sta?. Nawet je?li najbli?szy mecz wygraj? (tja... po 17 pora?kach ), to Ostrogi pojad? z nimi w Utah... To ju? nie czasy bia?asa podaj?cego do listonosza :)

Odnośnik do komentarza

Tak, ale trzeba przyzna?, ?e Utah graj? fajn? dla oka koszykówk?. Jerry Sloan to niekiepski trenerunio :keke: Ale Spurs to nie wiecznie zawodz?ce Houston i nieprzewidywalne Golden State ;-) Dlatego, tak jak Willow, przewiduje maks 2 mecze dla Jazz

Odnośnik do komentarza
To ju? nie czasy bia?asa podaj?cego do listonosza smile.gif

Mo?e i nie te czasy, ale patrz?c w statsy mo?na si? zdziwi?. Williams ma w ka?dym meczu playoffs 18 pkt i 9 asyst (ale przy tym a? 4 straty), a Boozer 24pkt i 12 zbiórek. Ró?nica taka,?e to nie te osobowo?ci, co Stock-Malone i pewnie to zadecyduje o pora?ce ze Spurs. Mimo wszystko nadal mam w pami?ci seri? z Rockets, kiedy Jazz podnie?li si? z 0-2 a w meczu7 grali koncertowo (Boozer rze?nik!). Dlatego Jazz podobaj? mi si? najbardziej w tegorocznych playoffs.

Odnośnik do komentarza

Pomimo wszystko jestem zdania, ze Utah jest w stanie przej?? Spurs. Boozer i Williams graj? na swoim poziomie, ale brakuje wsparcia ze strony Okura, Kirilenki i Fishera, który ?wietnie zagra? przeciwko Houston. Je?li ka?dy z nich zagra na miar? swoich mo?liwo?ci to nie by?bym pewien awansu San Antonio. Utah jest moim ulubionym zespo?em od kiedy tylko zacz??em interesowa? si? NBA, czyli od jakich? 14 lat i 3mam za nich kciuki.

Odnośnik do komentarza

Utah przegra?a dzi? ze Spurs 96:105. Jest to niemal kopia meczu nr 1. Minimalne prowadzenie po 1 kwarcie zespo?u z Teksasu, nast?pnie fatalna postawa Jazzmanów w II kwarcie, przegranej a? 15 punktami, a pó?niej próba odrobienia strat w minimalnie wygranej III kwarcie i wysoko - IV. Po raz kolejny wida?, ?e w Utah gra dwóch zawodników: Boozer i Williams. Pozostali graj? du?o poni?ej oczekiwa?, a przede wszystkim swoich mo?liwo?ci. Bez wsparcia pozosta?ych ta dwójka meczu nie wygra. Teraz przenosimy si? do Salt Lake City i licz?, ?e dwa kolejne mecze wygraj? Jazzmani, którzy w sezonie zasadniczym pokonali Spurs dwukrotnie u siebie.

Odnośnik do komentarza

Wyniki loterii draftowej:

 

 

14. Clippers

13. Hornets

12. 76ers

11. Hawks (od Pacers)

10. Kings

9. Bulls (od Knicks)

8. Bobcats

7. Timberwolves

6. Bucks

5. Celtics

4. Grizzlies

3. Hawks

2. Sonics

1. Blazers

 

Przyznam, ze jestem cholernie zaskoczony pierwsza trojka. Widac, ze nikomu sie nie podobalo odpuszczanie przez Grizzlies i Boston i maja za swoje. Portland z tego co wiem mialo 5% szans, a tu prosze taka niespodzianka. Z Royem i Odenem (nie wierze, ze wezma Duranta, jak moga dostac jedynego prawdziwego centra na nastepne 10 lat :P, no chyba ze Bynum) moga zaczac cos grac za 3 lata ;P. Zdaje sie ze z Portland moze wyleciec Randolph. Najbardziej wygrali Hawks, bo mieli jakis dziwny deal z Phoenix, ze jak beda mieli nr spoza pierwszej trojki to oddaja go Suns i dostali akurat 3 i podobnie bylo z Pacers, tyle ze Pacers mieli NIE oddawac Atlancie jak beda mieli z pierwszej 10 i dostali 11 :D. Ale Atlana pewnie i tak wezmie jakichs dwoch niskich skrzydlowych i bedziemy mieli pierwsza piatke all-around-sf czy cos :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...