Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Jak tam Wasze wrazenia po Last Dance?

Klimatycznie serial jest świetny, ale moim zdaniem brakuje tu obiektywizmu. Troche mnie irytuje robienie z śp. Jerrego Krauze czarnego charakteru, szczegolnie że MJ czy Phil w zarzadzaniu organizacja nie dorastali mu do pięt.

No i czuc, ze to seria krecona typowo pod okiem Jordana, zeby raz na zawsze pokazac, kto jest GOAT.

Ale na pewno bede ogladal do konca, ciekawe czy zdobeda to mistrzostwo :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

No to finał, jakiego się mało kto spodziewał. Obecność Lakers to nie jest jakieś zaskoczenie, ale Miami już tak (znaczy jak zobaczyłem, że w finale konferencji grają z Bostonem, to wiedziałem, że awansują, ale to już późna faza PO). Ciekawe na ile znajomość LBJ przez sztab Miami pomoże w walce, oj ciekawe :) 

 

Oprócz tego: Pringels dalej jest bez angażu, dzisiaj w nocy polecał Rivers. Oprócz tego jest parę nazwisk na giełdzie trenerów, ale coś mi się wydaje, że nie będzie jakiś nagłych nominacji. Chociaż dość głośno mówi się o tym, że 76ers chętnie przechwycą Riversa, a Indiana Pringelsa...

 

Oprócz tego, w kontekście Indiany transferu zarządał podobno Oladipo... ciekawe rzeczy mogą się wydarzyć w Pacers w najbliższym czasie :D 

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

No I Rivers w 76ers. Ciekawe będą wizyty w TD Garden o ile normalna NBA wróci.

 

Poza tym Miami się zdrowotnie sypie. Dragic, Butler i Adebayo z mniejszymi urazami. Jakoś mnie nie dziwi uraz Butlera - jakoś mam dziwne przekonanie, że jak dochodzi do ściany, to albo ma jakieś healthy issues, albo postanawia się pokłócić z kolegami/trenerem/menedżerem. Przypomina mi to trochę Spree, chociaż tamten był ofensywnym kozakiem, a nie tylko dobrym herbatnikiem :keke: 

Odnośnik do komentarza


BTW. Kyrie  znowu dał popis swojej nieprzeciętnej inteligencji. Budowanie relacji zawodnik-trener z Nashem zaczął od:

 

Quote

“And I think it’s also going to change the way we see coaches. I don’t really see us having a head coach. You know what I mean? KD could be a head coach. I could be a head coach.”

 

I chociaż tak, wiadomka, że czasami zawodnicy wrzucają swoje rzeczy i sami proponują zagrywki, to mówienie tego na tak wczesnym etapie współpracy z Nashem jako head coachem, to takie trochę MOJE EGO JEST WIĘKSZE OD TWOJEGO KONTRAKTU Kanadyjczyku! :)

 

Plus w ramach bycia zajebistym i chwalenia Duranta (zapominając z kim grał wcześniej w klubie i w reprezentacji):

 

Quote

this is the first time in my career, I can look down and be like... that motherfucker can make that shoot too! 

 

Jak mu dojechali na temat LemBrona, z którym grał (i który już mu pokazał, gdzie jest jego miejsce w szeregu), to się jorgnął i oczywiście próbował odwrócić kota ogonem:

Quote

 

“Why must it always be brother against brother? Why? If I’m addressing anyone, I’ll say their name.”

Kyrie denies taking shots at LeBron after his comments on KD’s podcast

 

 

:keke: płaskoziemianin :keke: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

Jakoś mnie nie dziwi uraz Butlera - jakoś mam dziwne przekonanie, że jak dochodzi do ściany, to albo ma jakieś healthy issues, albo postanawia się pokłócić z kolegami/trenerem/menedżerem. Przypomina mi to trochę Spree, chociaż tamten był ofensywnym kozakiem, a nie tylko dobrym herbatnikiem :keke: 

A były jakiekolwiek głosy, że cokolwiek mu nie pasuje w Miami? Bo do tej pory kojarzę same teksty, że w końcu trafił w idealne miejsce. No i nie rozumiem tego zarzutu z kłopotami zdrowotnymi w tym przypadku gdzie wyraźnie było widać, że po prostu dwa razy podkręcił kostkę. Można wręcz zapytać czy sensowna była jego dalsza gra w tym meczu?

 

A Kyrie sprawia, że mam zgryz, bo lubię Nasha, ale trudno mi będzie teraz trzymać kciuki za Nets skoro Irving rzuca takie mądrości :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 10/2/2020 at 3:05 PM, Dudek said:

A były jakiekolwiek głosy, że cokolwiek mu nie pasuje w Miami? Bo do tej pory kojarzę same teksty, że w końcu trafił w idealne miejsce. No i nie rozumiem tego zarzutu z kłopotami zdrowotnymi w tym przypadku gdzie wyraźnie było widać, że po prostu dwa razy podkręcił kostkę. Można wręcz zapytać czy sensowna była jego dalsza gra w tym meczu?

 

Kurza twarz - nie widziałem twojego posta. Więc 1.) wszędzie gdzie grał na początku się spuszczał, ale jestem skłonny się zgodzić, że z punktu widzenia kibica, to jest dobre miejsce dla niego. On przypomina trochę zawodników Knicks z lat 90, gdzie gryzie, kopie, szczypie i dlatego czuje się spełnionym graczem. 

 

Co do kontuzji, to raczej w kontekście tego, że do tej pory, jak coś już szło bardzo nie po jego myśli, to albo nagle miał kontuzję, albo (i to częściej) kłócił się z zawodnikami/trenerami/menedżerami - kto się nawinął.

 

Ale fakt, pokazał swój charakter i oddaje mu szacunek za walkę w PO i w finałach. Źle go oceniłem :)

 

No ja Nets lubię od czasu kiedy się za ich zarządzanie wzięli kompetentni ludzie, bo widać, że mają plan. A raczej mieli, bo mam swoje wątpliwości co do planu Kyrie/Kevin. Zwolnienie Atkinsona pokazało, że trochę źle się dzieje w ułożonej i nienerwowej strategii klubu. No ale oby Nash to poukładał i niech grają ciekawą koszykówkę :) 

 

I na koniec. Lakers mistrzami. Wg mnie i tak pozwolili Miami na dużo, bo wg mnie przewaga potencjału i doświadczenia po stronie Jeziorowców była niesamowita. Pierwsze dwie kwarty ostatniego spotkania pokazały jaka jest przepaść między nimi, a Miami, chociaż, jak w przypadku Butlera, wielki szacunek za rzucenie rękawicą w stronę Lakers. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, T-m said:

I na koniec. Lakers mistrzami. Wg mnie i tak pozwolili Miami na dużo, bo wg mnie przewaga potencjału i doświadczenia po stronie Jeziorowców była niesamowita. Pierwsze dwie kwarty ostatniego spotkania pokazały jaka jest przepaść między nimi, a Miami, chociaż, jak w przypadku Butlera, wielki szacunek za rzucenie rękawicą w stronę Lakers. 

 

Strasznie śmieszna seria. Z jednej strony dominacja Lakers, z drugiej, jakby Goran i Bam byli zdrowi całą serię to 4-3 by mnie nie zdziwiło, ale... moglibyśmy wtedy mówić o najmniej równej siedmiomeczowej serii w historii finałów. Przypomniała mi się aż seria Bostonu z Hawks w 08. Niby 4-3, ale Boston każdy mecz wygrał blowoutem, a przegrywał po zaciętych końcówkach ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, kolek23 said:

 

Strasznie śmieszna seria. Z jednej strony dominacja Lakers, z drugiej, jakby Goran i Bam byli zdrowi całą serię to 4-3 by mnie nie zdziwiło, ale... moglibyśmy wtedy mówić o najmniej równej siedmiomeczowej serii w historii finałów. Przypomniała mi się aż seria Bostonu z Hawks w 08. Niby 4-3, ale Boston każdy mecz wygrał blowoutem, a przegrywał po zaciętych końcówkach ;)

 

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o Adebayo, to Lakers mieli na niego dobry line-up. Bez niego, Lakers trochę lekceważyli wysokich Heat, a Howard nie potrafił nadążyć za Olynykiem na obwodzie czy wykorzystać swojej przewagi. Także bardziej Lakersom przeszkadzało, że go nie ma, niż że jest (chociaż zgoda, że zdrowy Adebayo to byłoby większe wyzwanie dla Davisa). Co do Dragica to zgoda, bo Hero i Robinson nie potrafili zawsze odnaleźć się w kluczowych momentach i dać taki ogień, żeby zespół się poderwał (coś jak Rondo w ostatnim meczy np.), a zdrowy Dragić to umie bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Bum szakalaka!

 

Quote

Według świeżych doniesień, w zamian za Chrisa Paula do Thunder powędrować mają: Ricky Rubio, Kelly Oubre, Ty Jerome, Jalen Lecque oraz pierwszorundowy pick draftu 2022. Razem z CP#3 do Suns powędruje także Abdel Nader.

 

Ciekawe czy lekarze w Phoneix dokonają kolejnego cudu :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...