Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, T-m napisał:

No i kluczowa wg mnie była strata Jokicia pod koniec,

I jedno pudło z FT, ale akurat Jokicia nie ma się co czepiać za tę serię czy Playoffy, bo zagrał wybitnie dobrze, a przecież debiutował w Playoffs. Teksty o tym, że jest TOP3 graczem tych Playoffów nie wzięły się znikąd. 

 

Z Sapem też się do końca nie zgodzę, to znaczy ten mecz mu nie wyszedł, ale generalnie cały sezon ma naprawdę dobry. Dzięki temu, że był wreszcie w miarę zdrowy Denver zrobiło TOP10 obronę ligi. Nie punktuje specjalnie dużo, ale miał i w Playoffs mecze, gdzie wchodził i w Q1 "jadł" rywali. Mam nadzieję, że zostanie na dłużej, jest opcja na 30 mln zespołu, ale może uda się jakieś 60/3 podpisać. W tak młodym zespole jest bezcennym wetem.

 

Przede wszystkim zabrakło rzutów. Jokić trafił dwie jedyne trójki Denver w tym meczu, zaliczył bardzo mało asyst, bo kolegom nie wpadało i momentami to wyglądało strasznie ubogo, bo jedynym pomysłem na grę było danie piłki Jokiciowi i niech się tym martwi. 

 

No i Murray, ma świetne mecze, ale jest bardzo nierówny i moim zdaniem to on jest głównym winowajcą tej porażki. Był fatalny w tym meczu, chciał na siłę zostać bohaterem i nie wyszło. Murray w dniu, w którym mu nie siedzi to najbardziej irytujący gracz ligi obok Westbrooka i tego typu mentalność mnie martwi wzgledem przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Ty kurwa czytasz co chcesz, a potem jeszcze ze sobą dyskutujesz. Nikt nie mówił o tym, że Jokic zawalił playoffy, tylko że strata, którą popełnił była kluczowa. To są dwie rzeczy.

 

Kogo obchodzi cały sezon Milsapa, jak PO mu nie siadły. Jedna kwarta na trzy mecze to trochę słabo. Bardziej przepłaconymi zawodnikami w PO są/byli tylko Hayward i Lowry (ale ten jeszcze gra, więc może tfu tfu wystrzeli).

 

Murray ich ciągnął wystarczająco długo w serii i jego akurat się bym się w ogóle nie czepiał. On w ostatnim spotkaniu pod koniec doprowadził do -1 (pomimo tego, że wcześniej mu wybitnie nie siedziało). Ale, ogólnie Jokic plus Murray i potem duża przerwa. Szkoda, że IT nie wpuścili, ciekawi mnie czy by im nie dał dodatkowego boosta. Zresztą, dla Nuggets nadchodzą (a przynajmniej tak to wygląda) lepsze czasy. Dzisiaj podali, że Porter Jr. dostał zielone światło na grę od nowego sezonu, więc może on załata dziurę, przez którą wjechali Portland.

Odnośnik do komentarza

Millsap przecież miał dobre połowy, tak jak Murray, ale obu wczoraj nie szło, tylko to Jamal bardziej dawał raka. Także nie wiem czemu jednego oceniasz tylko za ten mecz, a drugiego byś się nie czepiał. Do tego Sap przede wszystkim trzyma defensywę tej drużyny. Mam nadzieję, że dogadają się z nim na jakieś 60/3 latem, jak nie to nawet brałbym tę opcję drużyny, bo bez niego to znowu będzie wylot z TOP10 obrony ligi na trzecią dziesiątkę. 

 

IT w Denver fatalny, więc on by tu nic nie zmienił. Problemem było to, że jedna z najlepszych ławek sezonu regularnego się nie stawiła. Taki Morris grał dużo gorzej niż w RS, Plumlee też, a Barton miał tylko krótkie fragmenty niezłej gry. Brakowało też trójek Beasleya, gdzie w RS dawał dwie na mecz na 40%. 

 

Z MPJ zgoda, bardzo ciekawy jestem jak będzie wyglądał, choć on raczej wybitnym defensorem nie jest. Z drugiej strony Ball też miał źle bronić po tym co pokazywał w NCAA, a to jego mocna strona, więc zobaczymy w praktyce. 

 

btw Jokić net +11 w serii przez średnio 42 minuty, Plumlee w 16 minut net -22 ;]

Odnośnik do komentarza

Toronto odbiło się od dna. Dwa pierwsze spotkania to zmęczenie po jeździe z Philly, spotkanie #3 to walka o przetrwanie i double OT a teraz delikatny blowout. Raptors poprawili to, co u nich kulało w spotkaniach z Philly i pierwszych dwóch spotkaniach z Bucks - wreszcie ławka zaczeła dawać punkty. Van Flet, a przede wszystkim Powell i Ibaka grają wreszcie bardzo efektywnie. Dalej Bucks są dla mnie faworytem, ale cieszy, że Raps odbili się od dna :) 

Odnośnik do komentarza

Raptors w finale :D

Oglądałem do pewnego momentu ostatni mecz i szacun dla Raptors. Przegrywali już kilkunastoma punktami i myślałem, że pozamiatane i będzie siódmy mecz.  Spać położyłem się jak przewaga Bucks stopniała chyba do 6 punktów. 

Ostatecznie to 6 punktami wygrało Toronto. Ciesz się, bo chciałem finału GSW-Raptors :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwsze trejdy na nowy sezon ruszyly

 

Brooklyn is trading Allen Crabbe and No. 17 pick in 2019 NBA Draft and protected first in 2020 to Atlanta for Taurean Prince and 2021 second-round pick, league sources tell ESPN.

 

Netsi czyszcza cap. Maja kase na 1 max i przedluzenie DAR/drugi max.

Atlanta ma 8, 10 i 17 pick w obecnym drafcie.

Trejd win-win.

Odnośnik do komentarza

A sie GSW urwalo spod topora :o Juz tylko(?) 3-2 dla Raptors.

Niestety wpuszczenie na sile Durranta do gry spowodowalo, ze prawdopodobnie zerwal Achillesa i ma z glowy caly przyszly sezon :/ Wiec raczej zamiast isc do innego klubu pewnie wezmie opcje gracza w GS.

Z mniej istotnych - Dray dostal 6 techniczny w PO. Jezeli GSW wygra G6 a Green wylapie technika, to nie zagralby w G7.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...