Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Póki Malone będzie trzymał Bartona w tej serii to Spurs lekko ich zrobią. No i Murray zagrał tylko jedną kwartę w 3 meczach...

W sumie wrzucę co sobie notowałem w trakcie G3, jak już postuję ;] To takie na gorąco, więc ofkorz gdzieś tam emocje mogły być góra

 

Ławka kapitalna na starcie Q2. Trójki Malika, hustle Plumdoga oraz Craiga. Craig świetnie wszedł do głowy DeRozana i nawet technika wymusił.

Jokić trafia trójeczki, aż zachicało się serii z Clippers i biiiiiiiingo. Zresztą nie tylko on, trójki wpadały.

Derrick White jest wybitnie inteligentnym graczem, aż jestem ciekawy powrotu Murraya po kontuzji i tego czy uda im się duet, lekko undersized stworzyć.

Za to Barton to coś przeciwnego temu. Miał piękną sekwencję w 30s Q2, faul w kontrze, gdy Spurs już mają bonus + kroki przy pompce, w kolejnej akcji pudłuje trójkę, gdzie nikomu nie raczył podać po swojej zbiórce w obronie i zajebał momentum Denver. Ech. Z +10, +3. Przed końcem Q2 też dorzucił kolejną idiotyczną stratę. Jak Crazy Mike odkopał Lylesa na chwilę to mam wrazenie, że mimo tego slumpu i kryzysu w 2 części sezonu Juancho nie byłby gorszy od Bartona. Ba, pewnie nawet Porter Jr. na wózku lepiej zagra. Mam nadzieję, że komuś na Reddicie będzie chciało się zrobić lowlighty Bartona i to jakoś dotrze do Malone'a.

Pop z hackowaniem Plumdoga pod koniec Q2 i ten gatoradzik w łapie zaraz. Będzie mi go brakowało, gdy kiedyś w końcu powie sobie stop.

Ja pi****le, Barton again. Nikt go nie kryje przy trójka, bo przecież nie trzeba i wtedy wchodzą te podwojenia w Jokicia, extrapassy i tak kierowane są do Bartona, bo tylko przy nim nikogo nie ma. Trójka zabijająca spacing to samobójstwo w tej koszykówce. Beasley/Craig do S5.

-4 po Q3, mam nadzieję że nie zobaczę BArtona w ostatniej kwarcie, wtedy jest szansa na wyciągnięcie W. Derodzyn swoją kwartę w tym meczu już miał, czas na Murraya.

Ech chyba w każdym meczu tej serii muszą mieć jakąś kwartę kompletnie do dupy. Tu niestety "padło" na Q4 i Spurs zrobili odjazd. Pierwsze trzy kwarty dają trochę powodów do optymizmu, Q4 pokazała że nawet bez Bartona na parkiecie Spurs mogą wygrywać. Trochę zaleci polską Ekstraklasą, ale trzeba wyciągnąć wnioski przed kolejnym meczem i walczyć ;).

E: Liczę na to, że MM trochę "zaryzykuje" z zawężeniem rotacji przy G4. Nie mamy wiele do stracenia. Bartona wyciąć, przy braku Sapa tylko Craig-Jokić, żeby utrudniać podwojenia. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2019 o 09:47, T-m napisał:

Lakers wyjebali Waltona. No cóż, ziomek LemBrona musi przyjść na stołek widocznie. Walton nie będzie zbyt długo bezrobotny, bo przejmie, najprawdopodobniej, stery w SacTown :)

Tyronn Lue miał spotkanie z Pelinką w sprawie pracy w Lakers :D 

Z innych ziomali LBJ na tapecie jest jeszcze Juwan Howard (a on dodatkowo zna jeszcze Pelinkę). Jakby James przepchnął Lue jednakowoż, to śmiechnąłbym srodze.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

No to Lue ma 90% w zetknięciu z Howardem, bo Lakers średnio mogą sobie pozwolić na eksperymenty, a mimo wszystko Lue się jakoś tam sprawdzał przy LeBronie. Także ten. Zarządzanie Lakers = zarządzanie Knicks :) 

Wydaje mi się, ze czekają na Williamsa z Philly, ale on ma playoffs a tamta dwójka nic. Ale Williams w przeciwieństwie do tych dwóch nie jest funflem LBJ wiec może wepchnie Lue ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Monty w PHX, ponoć na 5 lat, a Lue coraz bliżej Lakers.

 

Natomiast Miśki chcą zatrudnić pewnego Litwina ;)

 

Cytat

Memphis Grizzlies pozostają bez trenera odkąd na początku kwietnia postanowili zwolnić z posady J.B. Bickerstaffa. O poszukiwaniach nowego szkoleniowca w przypadku drużyny Miśków nie jest tak głośno, jak chociażby w przypadku Los Angeles Lakers, ale również w tym przypadku pojawiają się pewne doniesienia w sprawie. Według informacji Adriana Wojnarowskiego i Briana Windhorsta z ESPN, organizacja z Memhpis rozważa zatrudnienie litewskiego trenera i byłego zawodnika NBA – Sarunasa Jasikeviciusa.

Jasikevicius to obecnie trener euroligowego Zalgirisu Kowno. Z litewskim klubem udało mu się awansować do Final Four Euroligi w 2018 oraz dwukrotnie zdobyć koszykarskie mistrzostwo Litwy, a także raz krajowy puchar.

https://szostygracz.pl/2019/05/03/jaskievicius-grizzlies/

 

Chętnie bym go zobaczył na ławce klubu NBA.

Odnośnik do komentarza

Boston galopująca żenada w meczach #2 i #3. Zadziwiające jest, że po genialnym po obu stronach parkiety spotkaniu pierwszym potem z Celtów uchodzi powietrze. Nie ma rzucania się za piłką, jest takie luźne podejście pod tytułem: noooo, pokazaliśmy całej NBA co potrafimy zagrać, to teraz się nas bójcie, a my chuja pokażemy w całej serii. Niech Bucks wygrają to 4:1 i niech nadejdzie ten offseason, gdzie trzeba albo zainwestować w Davisa, albo przepędzić Kyrie'go.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze, że to jest seria z Blazers, których w miarę lubię (Dame! i Aminu), a ten dzisiejszy mecz to najlepsze co było w tych Playoffs. Było to do wyjęcia kilka razy, ale no ciężko mieć pretensje do takiego Murraya (nie było do końca pewne czy w ogóle dziś zagra) czy Jokicia (65!!! minut na parkiecie) w tych dogrywkach za mniejsze lub większe błędy. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, schizzm napisał:

Czy z Nuggets jest naprawdę tak źle, że Jokicia mogą posadzić tylko na 4 minuty? 

Fatalnie wyglądali bez niego na parkiecie niestety i ten wynik minutowy pokazuje tylko desperację Malone'a. No i to jak ważnym i wielkim graczem jest Jok :P Efekt tego, że wszystko w ataku przechodzi przez jego ręce i ciało. Naprawdę imponujące, że on tam nie padł w pewnym momencie, bo on w RS grał średnio 31 minut na mecz, dziś zagrał 65, więc w zasadzie dwa mecze :P

 

via SzóstyGracz

 

Po trzech meczach są +23 z Nikolą na parkiecie i aż -25 w zaledwie 20 minut, gdy siedział on na ławce.

Odnośnik do komentarza

Vogel razem z Kiddem w Lakers na 3 lata.

 

IMO dobry ruch z ich strony, bo zatrudnili dobrego coacha. Mam jednak znak zapytania jak się dogada z Jamesem, bo to w sumie wydaje się być ważniejsze niż warsztat trenerski. I jak rola w tym wszystkim będzie Kidda.

 

Kiedyś chyba nawet mieliśmy tutaj dyskusję o Voglu i jego wynikach w Pacers :)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem przekonany. Z jednej strony dobrze, że nie wypalili na pomysł trenera pierwszoroczniaka, bo to z LeBronem i dzieciakami mogłoby nie wyjść. Z drugiej Vogel poza Indianą nie pokazał za wiele warsztatu mistrza, a Kidd poza początkami to jeden wielki trenerski zawód. No ale Lakers są najbardziej dysfunkcjonalną organizacją obok Knicks i Kings, więc zero zdziwienia :) 

Odnośnik do komentarza

No i piękny sen Denver się skończył w tym sezonie. Mieli wszystkie karty w kieszeni i chyba ich to przerosło. Wg mnie poczuli się trochę zbyt pewni siebie, kiedy prowadzenie sięgnęło 17 punktów i zeszło z nich ciut powietrze. No i kluczowa wg mnie była strata Jokicia pod koniec, po której Lillard trafił za trzy i udało się PTB odskoczyć. Dogonienie TB wyssało resztkę sił z Nuggets i Turner z CJem dokończyli dzieła. Sen Portland trwa dalej. Aż mam ochotę zatweetować do Jennifer :) 

 

Trochę wg mnie zawiódł Milsap. Powinien być trzecią opcją w zespole, a wydawało mi się, jakby był zupełnie z boku spotkań. Chyba powoli jego czas się kończy.

 

W drugiej parze to, czego się spodziewałem. Butler dla mnie jest żadnym liderem. Tak, w czwartej kwarcie się trochę aktywował, ale wcześniej przeciętność wielka. Harris jest zawodnikiem dobrym, ale nic poza tym. Simmons (podobnie jak Tatum i Mitchel) zaliczył spory regres w drugim sezonie i... okazuje się, że Dudley miał rację. Ben jest genialny w ciągu na kosz, ale w koszykówce "pozycyjnej" z obroną ustawioną i skupioną na swoich zadaniach, to na razie jest tylko dobry.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Według doniesień Adriana Wojnarowskiego, nowym szkoleniowcem Cleveland Cavaliers od przyszłego sezonu zostanie John Beilein, był trener Michigan State.

 

Jak podają doniesienia z dzisiejszego popołudnia, John Beilein podpisze z Cleveland Cavaliers pięcioletni kontrakt, wiążąc się na dłużej z klubem z Ohio. 66-letni szkoleniowiec nie ma jak do tej pory doświadczenia w NBA – choćby w  sztabie trenerskim. Nie ma też doświadczenia na ławce trenerskiej zawodowego zespołu koszykówki – od1975 roku pracował jako trener w szkołach średnich i wyższych. Ostatnim jego miejscem pracy była uczelnia Michigan State, której drużynę trenował od 2007 roku, a z którą docierał chociażby do Final Four.

 

 

Odważny tank-move :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...