Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

O ile starający się Gasol byłby upsidem w obronie, to co Ty chciałbyś z Vuka miksować w Jokiciu? XD 

 

I każdy gracz, którego wrzucisz do złej organizacji będzie słaby. Lakers mogą nie zrobić Playoffow, a latem podpisali LeBrona. I to będzie oznaczało, ze LeBron się skończył Twoim zdaniem? Wtf 

 

23 latek będący w top10 ligi, który prowadzi zespół do HCA ma Zachodzie to jest franchise player. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kolek23 napisał:

Overall, biorąc pod uwagę skill, wpływ na wygrywanie, track record, masz rację. Jokić dopiero musi odwodnić, że tam pasuje. Po prostu ma wszystkie narzędzia, żeby być kozakiem, pokazuje skill i staty ALL-NBA poziomu

 

Czyli ogólnie się zgadzamy :) Ja nie umniejszam mu jako zawodnikowi i jego potencjałowi, bo możliwe, że sky is the limit. Możliwe, bo najpierw musi udowodnić, że a) jest w stanie utrzymać ten poziom dłużej niż teraz, b) jest w stanie powalczyć w PO. Albo raczej wprowadzić drużynę do PO. Nie jeden Roy czy Arenas, Yao, Francis (czy nawet T-mac) w NBA kozaczył, a jak przychodziło co do czego...

 

5 godzin temu, kolek23 napisał:

Zwłaszcza ceniąc zespołowość powinieneś chętniej zacząć budować skład od Jokicia, bo to zapewniłoby całej ekipie zajebisty ball movement, brak pałowania izolacji.

 

Wymieniłem trochę więcej jego wad niż tylko grę w izolacjach... I ok, jak mało który wysoki zawodnik ma zajebisty ball movement, ale dla mnie to jeszcze za mało, żebym mógł go traktować jako zawodnika od którego zacząłbym planować drużynę (mając pustą kartkę).

 

5 godzin temu, kolek23 napisał:

Porównywać go do Porzingisa, który jest fajny w O, bardzo fajny w D, ale notuje caaaaaałe 1.3 AST na mecz, jest totalnym nieporozumieniem.

 

Wróć. Napisałem, że Knicks bez Porzingisa tracą więcej niż Denver bez Jokicia, a nie, że Porzingis jest lepszy :) Bez Jokicia aktualne Denver dalej może być dobrym zespołem. Bez Porzingisa Knicks są dramatyczni (z nim powinni być przeciętni).

 

 

Lucas - ty nie jesteś w stanie odróżnić top10 zawodników w sezonie i top10 zawodników w NBA. Na podstawie rankingów ESPN przed sezonem (na podstawie ostatnich RS i PO) Jokic znajduje się na OIDP 18stym miejscu...

14 minut temu, Lucas07 napisał:

23 latek będący w top10 ligi, który prowadzi zespół do HCA ma Zachodzie to jest franchise player. 

 

Jak ten 23 latek chociaż raz ich wprowadzi do PO, to będzie dobry. Jak wjedzie wyżej niż pierwsza runda PO, to super. Jak to powtórzy 3-4 razy, to pogadamy...

Odnośnik do komentarza

No ja oczywiście pisałem o top10 w sezonie. Wracanie się do rankingów przedsezonowych w połowie sezonu nie ma sensu. 

 

Takze Jokic na ten moment jest w top10 ligi. Przed sezonem był w drugiej dziesiątce

 

A Denver bez Jokicia z normalnym rywalem (Suns to nie jest NBA poziom) byliby dużo gorsi niż sądzisz przez problemu z kreacja. Murray zrobił tu postęp, ale to nigdy nie będzie typowy rozgrywający. Harris/Barton/Morris mogą rozgrywać w pojedynczych posiadaniach, ale bez Jokicia nie ma tego systemu, o którym piszesz, bo to on jest systemem 

 

e: chociaż mam wrażenie, że w kwestii franchise playera to po prostu różnica w tym jak odbieramy to określenie. Moim zdaniem to gracz wokół, którego dana organizacja chce się budować i takim franchise playerem jest powiedzmy Booker, którego nie cenię, ale Suns widzą w nim człowieka twarz organizacji. 

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, T-m said:

Czyli ogólnie się zgadzamy :) Ja nie umniejszam mu jako zawodnikowi i jego potencjałowi, bo możliwe, że sky is the limit. Możliwe, bo najpierw musi udowodnić, że a) jest w stanie utrzymać ten poziom dłużej niż teraz, b) jest w stanie powalczyć w PO. Albo raczej wprowadzić drużynę do PO. Nie jeden Roy czy Arenas, Yao, Francis (czy nawet T-mac) w NBA kozaczył, a jak przychodziło co do czego...

 

Dokładnie tak. Ja tylko muszę podkreślić to Sky is The Limit, bo był już w lidze jeden przykład podobnego kozaka i skończył się dosyć dobrze ;)

 

26 minutes ago, T-m said:

Wróć. Napisałem, że Knicks bez Porzingisa tracą więcej niż Denver bez Jokicia, a nie, że Porzingis jest lepszy :) Bez Jokicia aktualne Denver dalej może być dobrym zespołem. Bez Porzingisa Knicks są dramatyczni (z nim powinni być przeciętni).

 

To nie wyciągaj tego Krzysia, bo mi oczy razi :P Zwłaszcza, że Denver bez Bartona, Millsapa, Harrisa wcale nie ma takiego dobrego składu :) ale jednak 2nd place in the West :)

Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, Lucas07 said:

 

e: chociaż mam wrażenie, że w kwestii franchise playera to po prostu różnica w tym jak odbieramy to określenie. Moim zdaniem to gracz wokół, którego dana organizacja chce się budować i takim franchise playerem jest powiedzmy Booker, którego nie cenię, ale Suns widzą w nim człowieka twarz organizacji. 

 

IMO źle na to patrzysz. To, że ktoś chce budować wokół Bookera nie znaczy, że on będzie kiedyś wystarczająco dobry ;) Franchise player to ktoś, kto może prowadzić drużynę do zwycięskich rund w Playoffach ;)

Odnośnik do komentarza

Tak za definicją z wiki :kekeke: In professional sports, a franchise player is an athlete who is both the best player on their team and one that the team can build their "franchise" around for the foreseeable future. 

 

Więc taki Tobias Harris jest lepszy od Bookera, ale Suns mają swojego franchise playera, a Clippers nie :P 

Odnośnik do komentarza

Booker jako FP to definicja degrengolady Suns. Im szybciej sobie uzmyslowia, ze to nigdy nie bedzie drugi Steph tym lepiej. Za rok mu wchodzi kontrakt po 30/sezon, to juz totalnie bez spiny bedzie gral. Malo 3p w tym sezonie, steali i moim zdaniem dramatyczny wskaznik A/T na kogos, kto ma byc prowadzacym gre. To tylko taki offtop, mozecie wracac do Jokera :P

Odnośnik do komentarza

Co do Jokicia to czytam sobie Flesza i Kwiatkowski tez podłapał 

 

„Bo ktoś kiedyś napisze, że to świat Nikoli Jokica, ale bardziej pasuje tu “to galaktyka”, w której zaliczający więcej asyst na mecz (7,7) niż LeBron (7,1) Serb jest słońcem (serio LeBron nie musisz wracać, nikt nie czeka”

 

Na szczęście na e-NBA byłem z tym pierwszy ;) 

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Lucas07 said:

Co do Jokicia to czytam sobie Flesza i Kwiatkowski tez podłapał 

 

„Bo ktoś kiedyś napisze, że to świat Nikoli Jokica, ale bardziej pasuje tu “to galaktyka”, w której zaliczający więcej asyst na mecz (7,7) niż LeBron (7,1) Serb jest słońcem (serio LeBron nie musisz wracać, nikt nie czeka”

 

Na szczęście na e-NBA byłem z tym pierwszy ;) 

 

Kwiatek jest rzetelny jak Bill Simmons. Wygłasza takie peany co tydzień, jak coś nie trafi, to milczy, a jak trafi to "miałem to pierwszy!!!".

Odnośnik do komentarza

A to sie Davisowi opłaca? Bo chyba s&t by mu wyszło lepiej :-k Chyba tylko Pels mu moga dac te 240?

 

1 godzinę temu, kolek23 napisał:

Patrząc na postawę Irvinga w szatni, to... opakować go w dwa picki i wysłać do NO.

 

#FreeRozier #IringIsAnIdiot

Tylko czy Pels wezma Irvinga, ktory moze po sezonie nie skorzystac z Player Option.

Z drugiej strony, za nikogo innego nie moga dilowac, chyba ze Irvinga gdzies upchna po drodze.

 

Boston cannot trade for Davis until July 1 because league rules wouldn't allow Kyrie Irving's and Davis' contracts under the designated rookie exception on the roster together. The designated rookie exception allows players coming off their rookie-scale contracts to earn 30 percent of the salary cap rather than 25 percent if they meet certain criteria.

Odnośnik do komentarza

Jeśli NYK to robi, to ciekawi mnie stan kolan Porzingoda. Różnica w talencie między nim a a DSJ jest ogromna..

 

Chyba, że chodzi im o salary dump wyższego poziomu. Może NYK ma jakieś przecieki, że Irving faktycznie ma dosyć Bostony, albo KD Oakland. Chociaz może też po prostu Knicks being Knicks i nic nie wiedzą, ale idą w ciemno.

 

Jeszcze 1st rnd pick od DAL do NYK.

 

Lol. Według Shamsa Kristaps zamierza poinformować DAL, że w lecie podpisze Qualifying Offer. Brzmi dziwnie przy jego historii kontuzji.. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...