Jump to content

Książka "Football Manager to moje życie" dostępna w przedsprzedaży!

Recommended Posts

Portal Mój Football Manager jest patronem medialnym wyjątkowej pozycji książkowej przeznaczonej dla wszystkich fanów naszej gry.

Szczegóły po kliknięciu w poniższy baner:

JTZhaKf.jpg

• Like 1
  • Nie lubię! 1

A czy ktoś z Was przeczytał te książkę, czy ograniczacie się tylko do wyrzucenia na stronie opisu z okładki?

A słyszałeś o egzemplarzach recenzenckich, przekazywanych przed premierą zazwyczaj tak zwanym patronom medialnym?

W dniu 6.02.2020 o 06:48, tio napisał:

A czy ktoś z Was przeczytał te książkę, czy ograniczacie się tylko do wyrzucenia na stronie opisu z okładki?

Przeczytałem. I nie ograniczam się do przepisywania "opisów z okładki" (nota bene: widziałeś ją?). Oto jej "obie strony":

6rwLzfv.jpg

Premierę książki zaplanowano na 26 lutego, ale proponujemy "przedsprzedaż" - zamawiasz na stronie wydawnictwa i wysyłka następuje do 24 godzin. Niektórzy już zamówili i otrzymali:

tejIVEa.png

Stąd temat, który utworzyłem (przedsprzedaż).

• Like 1
  • Nie lubię! 1
  • 1 month later...

Jestem w ponad połowie i tak średnio bym powiedział. Jest kilka ciekawych rzeczy, ale to, że oryginalnie książka wyszła w 2012 roku robi dużą dziurę, a większość rzeczy odnosi się bardziej do czasów Championship Managera niż FMa :_confused:.

• 2 weeks later...