Skocz do zawartości

Kącik narzędziowy


Rekomendowane odpowiedzi

@klinsmann

 

Kupiłem sobie na allegro jeszcze jedno (:D) wiertło i udało mi się ładne dziurki wywiercić, żeby zrobić w szafce w łazience uchwyty, dała radę  wkrętarka;)

 

 

Mam pożyczony sprzęt Parkside Orbital Sander PSS 250 A1 - szlifierka oscylacyjna, ale... może ktoś pomóc jak do niej dobrać papier? Bo to chyba jakaś starsza wersja i nie mogę się połapać czy tam ma być papier z dziurami na śrubki czy rzep :-k

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kaczy napisał:

zastanawiam się czy można przedściankę przymocować tylko do sufitu (podwieszonego), bo ściana taka sobie, a szkoda zaczynać się babrać , a wszedzie raczej piszą, że sufit kg do ścianki kg

jak przymocujesz tylko do sfutiu, to pierwsze lepsze oparcie się = fik

 

możesz wrzucić jakąś fotkę i poglądowy rysunek jak ma to stanąć? generalnie jeżeli sufit jest z KG, to dobrze było by przynajmniej złapać się podłogi skoro to ściana(uwaga na instalacje, rury, etc), no i czemu nie chcesz do ściany bocznej? krucha cegła? no problem, bierzesz kołki duopower i po problemie

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
35 minut temu, jmk napisał:

Możecie polecić prostą poziomicę laserową, żeby równo wyznaczyć dokąd malować w momencie, gdy chce się mieć dwa kolory w pokoju?

 

Takie do 100 zł zdadzą egzamin?

jak do 100zł to obczaj lidla, mimo wszystko sprawdził bym ustawienie klasyczną poziomicą ;) 

 

plus lidla jest taki, że łatwo będzie oddać / reklamować

 

ostatnio laser krzyżowy z lidla samopoziomujący był chyba za 119zł

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

mam ręczne ujebane od tynku

wyczyść

 

nie wiem co to za poziomica, używam stanelya, kosztował ~500, nie jest super dokładny, bałbym się brać tańszej niż lidlowa

 

https://www.lidl-sklep.pl/PARKSIDE-Laser-krzyzowy-ze-statywem-PKLL-10-B3/p100307728

 

czytnij/obejrzyja na youtube recenzje czy warto za 140 ziko

 

ew. możesz po prostu odmierzyć 3 kreski przy suficie podlodze i na srodku, machnac lekko ołówkiem i pociągnąć kreskę długą poziomicą i zaraz obok nakleić taśmę bez wydawania kasy? 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie, musze wymienic wiszaca muszle klozetowa - jest zepsuta deska, takiej juz nie produkuja (zreszta byla wadliwa), a zamiennika o takim samym ksztalcie, to raczej nie znajde, a poprzedni wlasciciele powiedzieli, ze pokryja koszt zakupu nowej muszli. 

 

Jedyna moja watpliwosc jest taka, czy po zdjeciu ze sciany tej muszli, nowa muszla wejdzie na te same uchwyty? Czy one sa zawsze uniwersalne, czy musze cos pomierzyc/posprawdzac?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Reaper napisał:

Panowie, musze wymienic wiszaca muszle klozetowa - jest zepsuta deska, takiej juz nie produkuja (zreszta byla wadliwa), a zamiennika o takim samym ksztalcie, to raczej nie znajde, a poprzedni wlasciciele powiedzieli, ze pokryja koszt zakupu nowej muszli. 

 

Jedyna moja watpliwosc jest taka, czy po zdjeciu ze sciany tej muszli, nowa muszla wejdzie na te same uchwyty? Czy one sa zawsze uniwersalne, czy musze cos pomierzyc/posprawdzac?

jak wykańczałem u siebie to wydaje mi się, że były 2 rozstawy (2017r), dzban od wykończenia coś marudził, że musi coś sztukować. (stelaż gohe, miska ideal standard)

 

 ktoś w pracy mówił, że ma remont, zaczep mnie na whatsapp/sms w poniedziałek to dopytam, bo ma ekipe od łazienki obecnie w mieszkaniu

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Reaper napisał:

Panowie, musze wymienic wiszaca muszle klozetowa - jest zepsuta deska, takiej juz nie produkuja (zreszta byla wadliwa), a zamiennika o takim samym ksztalcie, to raczej nie znajde, a poprzedni wlasciciele powiedzieli, ze pokryja koszt zakupu nowej muszli. 

 

Jedyna moja watpliwosc jest taka, czy po zdjeciu ze sciany tej muszli, nowa muszla wejdzie na te same uchwyty? Czy one sa zawsze uniwersalne, czy musze cos pomierzyc/posprawdzac?

 

A co dokładnie? Akurat niedawno wymieniałem u siebie mocowanie deski (taki myk, że do muszli montuje się wystające mocowanie, a w desce są jakby zatrzaski - od góry się wkłada i gotowe). Inna rzecz, że przy okazji szukania mocowania znalazłem pierdyliard zamienników do zestawu sprzed 5 lat. 

 

Natomiast co do mocowania to chyba jest tak, że są właśnie te dwie opcje rozstawu i nowe miski ogarniają obie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...