Skocz do zawartości

"Gra nie została wczytana."


danielos_87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam?️,

Rok 2052, a tu wczoraj po crashu gry padły mi wszystkie 3 sejwy, które miałem w folderze "games" - "Lechia", "Lechia2", "Lechia3"?.Smutna godzina. Na szczęście w tym folderze miałem jeszcze jeden plik o nazwie "3", który utworzyłem pół roku wcześniej (w grze), także totalnej tragedii nie ma... Zastanawiam się jak to możliwe, że padły mi wszystkie 3 sejwy ??? Crashe gry mam bardzo często, ale nigdy takiej akcji nie miałem. Próbuję reanimować te zapisy, ale chyba się poddam, chyba, że ktoś coś podpowie...?Zawsze zapisywałem grę do 3 plików, żeby w razie co takie coś mnie nie spotkało, a tu proszę. Nauka z tego taka, że oprócz kilku zapisów, powinno się kopię trzymać również w innym folderze. Wcześniej przez skiny nieomal straciłem całą karierę, a teraz to... Niezły fart.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj wieczorem poprawnie zapisałem grę w dwóch innych folderach (już taki nawyk teraz mam), wyłączyłem normalnie, dziś próbuję odpalić, a tu wszystkie 3 świeże sejwy nie działają...?  Zapisy padły same z siebie...Masakra...Z kosza wyciągnąłem stary sejw sprzed pół roku gry, bo już myślałem , że nie będzie potrzebny jak teraz robię te kopie, a tu proszę...Mam wrażenie, że dobiłem do pewnego momentu gry i gra po prostu z jakiegoś powodu niszczy te zapisy - dokładnie wcześniej w tym samym momencie mi padły. Zbieg okoliczności? 

Mam rok 2052, czy ktoś z Was może ma podobny staż? Zaczyna mnie to już irytować, bo nie dość, że FM często się wysypuje (do dziś nie wiem co jest przyczyną), to teraz takie coś mnie spotyka?  40lat w grze, 8 lat w realu i ciągle jedna kariera...Nigdy mi sejw nie padł, a teraz zdarzyło się to dwa razy w krótkim czasie. Październik 2052r. i  zapis kaput... Może do twórców napisać? ehhh...?

Odnośnik do komentarza

....Nie ryzykując kolejnej próby grania, że po kilkunastu dniach znowu będę w tym samym miejscu co teraz, postanowiłem przyspieszyć grę do grudnia. Zapisałem ją w dwóch plikach i w dwóch innych folderach. Wyłączyłem grę, włączam ponownie, wczytuję...i oba sejwy padnięte. Nie chcę mi się już sprawdzać dokładnie kiedy, ale gra ewidentnie niszczy sejwy po przekroczeniu pewnej daty. Dla mnie jako fana jednej ciągłej w nieskończoność kariery, takie coś jest nie do zaakceptowania. Pytanie czy tylko te wersja FM'a ma tę przypadłość czy może winne są temu jakieś dodatki, które mam zainstalowane? No ale tyle czasu przecież było dobrze...jestem zdruzgotany:picard:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam już marzec rok 2053 - ogarnąłem sprawę :D

Stwierdziłem, że jeśli nie jest błąd samego FMa, to winowajcą musi być jakiś dodatek. Postawiłem na dodatek z ligami i trafiłem w 10-tkę :) Akurat skończyłem sezon i usunąłem IV,III i II polską ligę i to było to! :)  Dodatek "CM Revolution Polska Liga Update 2012 1.1" powodował te wszystkie problemy. Najpierw zrobiłem dwie symulacje przyspieszając czas, a potem gdy oba testy okazały się pozytywne, to zacząłem normalną grę. Ciekawe co się stało, że tyle czasu nic się nie działo, a dopiero teraz takie cyrki zaczęły wychodzić...

Chciałbym też polecić program "SyncFolders". Robi automatycznie kopie wybranych folderów i wg mnie po tym co przeszedłem, to opcja obowiązkowa jak ktoś chce chronić sejwy. Sam zapis gry do 3 czy 5 plików może nie wystarczyć i może być tak, że wszystkie sejwy na raz padną - ja tak miałem, a ten program ustawiłem, że robi kopie folderu co godzinę, także mam w razie co kilkanaście wersji danego sejwa z róznych okresów czasowych, polecam!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...