Jump to content
Sign in to follow this  
Dudek

CMF AWARDS 2019 - WYNIKI

Recommended Posts

Czas na skromne podsumowanie niedawno zakończonych Awardsów 2019

Lecimy

Cytat roku:

lad i jego obiekcje do avatara Feno - 51,52% (17 głosów)
Rodzicielskie przeboje naszych forumowiczów - 24,24% (8 głosów)
Wpadka Pulka ;) - 24,24% (8 głosów)

Mamy też kilka słów od laureata

Cytat

Dziękuję mamie, tacie i całej rodzinie. Tak prestiżowa nagroda to dla mnie zaszczyt i cieszę się, że mogłem umilić chwilę czasu czytelnikom tego najlepszego w polskim internecie forum.

Zwycięstwo co prawda zawdzięczam Liverpoolowi i Barcelonie, ale nie zmieni to mojego chłodnego stosunku do obu klubów, także chuj im w dupę i niech piłkarski Bóg im nie błogosławi.

Ze sportowym pozdrowieniem

Wasz lad.

Debiutant roku:

KAGO - 64,71% (22 głosy)

matjez - 35,29% - (12 głosów)

Asystent roku:

klinsmann&tio&Gacek - po 22,86% i 8 głosów każdy

ajerkoniak - 17,14% (6 głosów)

jmk - 14,29% (5 głosów)

Każdy z pogrubionej trójki mocno się wykazał pomagając userom naszego forum, więc postanowiliśmy nie robić dogrywki :P

Moderator roku:

Pulek - 28,95% (11 głosów)

Dudek - 21,05% (8 głosów)

Feanor - 21,05% (8 głosów)

krzysfiol - 15,79% ( 6 głosów)

Reaper - 10,53% (4 głosy)

Perez - 2,63% (1 głos)

Cytat

Dzięki za wszystkie oddane na mnie głosy! Udało się niczego nie popsuć przez te kilka miesięcy bycia w MT, a i kilka nowinek zostało wprowadzonych za mojej kadencji: dodawanie zdjęć do postów (jeeeejuuu, jak mogliśmy bez tego żyć?! i nasz dumny serwer to wytrzymuje...), odświeżony został konkurs na opowiadania (z nagrodą od Cenegi!), i jeszcze pewnie kilka pomniejszych rzeczy. Fajny to dla mnie czas w ModTeamie i mam nadzieję, że będzie sobie jeszcze trochę trwał :) 

Książka roku:

MalcolmXD - Emigracja - 52,94% (9 głosów)
Nóż - Jo Nesbo - 11,76% (2 głosy)
I. Gil, F. Richaud - Bitwa, Iluzjonista - Remigiusz Mróz, 27 śmierci Tony’ego Obeda - Joanna Gierak-Onoszko, Ścieżka - Nejc Zaplotnik, Ale z naszymi umarłymi - Jacek Dehnel, Wojenna korona - Elżbieta Cherezińska - po 5,88%, czyli po jednym głosie
Chamski ryż - Jan Pawlak & Monika Mądra-Pawlak - bez głosów

Od siebie mogę dodać, że zacząłem czytać 27 śmierci Tony'ego Obeda i raczej to nie będzie stracony czas, polecam :)

Najciekawszy temat roku:
Pytanie do... - 33,33% (14 głosów)
AC Milan - 28,57% (12 głosów)
Marynia - 26,19% (11 głosów)
Fantasy Premier League - 11,9% (5 głosów)

Nawet tego Piątek nie potrafi wygrać :roll:

FM-owicz roku:
Pulek - 55,88% (19 głosów)
Vami - 20,59% (7 głosów)
jmk - 17,65% (6 głosów)
Sensei - 5,88% (2 głosy)
Mauro - 0 głosów

Cytat

Bycie FM-owiczem roku na forum o FMie... No to trochę jakby Złota Piłka dla piłkarza, co nie?! 

Wydarzenie roku:
Wyjazd do Berlina na mecz - 26.10.2019 - 54,55% (18 głosów)
Konkurs karier CMF - 21,21% (7 głosów)

XIX Zlot CMF - 12,12% (4 głosy)

Próba wylotu do Berlina tzw. grupy rzeszowskiej - 12,12% (4 głosy)

Użytkownik roku:

schizzm - 25% (10 głosów)

me_who - 22,25% (9 głosów)

Reaper 15% (6 głosów)

Pulek 10% (4 głosy)

Hajd, lad, Gacek - po 7,5% i po 3 głosy

Brudinho - 5% (2 głosy)

wojt3k  - 0 głosów

schizzm ma do przekazania tylko skromne

"Dziękuję"

:)

Sportowiec roku:

Robert Lewandowski - 36,84% (14 głosów)

Bartosz Zmarzlik, Kawhi Leonard, Krzysztof Piątek - po 10,53% i 4 głosy na głowę

Dawid Kubacki, Magnus Carlsen - po 7,89% i 3 głosy

Wilfredo Leon, Siya Kolisi, Zoi Sadowski-Synnott, Andy Ruiz, Adam Frączczak, Janja Garnbret - po 2,63% czyli po jednym głosie

Jesse Lingard, Robert Kubica, Aleksandra Rudzińska i Nikita Kucherov - bez głosów

Co prawda nie udało nam się uzyskać komentarza od Roberta, ale przynajmniej uniknęliśmy fali hejtu na twitterze ze strony panów Stanowskiego i Kowalczyka.

Trener roku:

Jürgen Klopp - 46,15% (10 głosów)

Nick Nurse i Vital Heynen - po 12,82% (5 głosów)

Brendan Rodgers, Mike Taylor, Aleksander Matusiński, Chris Wilder - po 5,13% czyli dwa głosy

Ricardo Sá Pinto, Kosta Runjaić, Erik ten Hag - 2,56% i jeden głos

Imanol Alguacil - bez głosu

Drużyna roku:

Liverpool FC - 35% (14 głosów)

Toronto Raptors i Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn po 15% i 6 głosów

Everton FC, Reprezentacja Polski w koszykówce mężczyzn, Ajax Amsterdam po 7,5% i 3 głosy

Aniołki Matusińskiego czyli kobieca sztafeta 4x400m 5% (2 głosy)

Anwil Wloclawek, Pogoń Szczecin, Real Sociedad - 2,5% i jeden głos

Widzew Łódź, Reprezentacja Polski w piłce siatkowej kobiet, Manchester United, Reprezentacja Algierii w piłce nożnej mężczyzn - bez głosów

I pewnie teraz pomyślicie, że komentarza od Kloppa też nie mamy? Macie racje, bo mamy coś lepszego. Znany, lubiany oraz nagradzany użytkownik lad zaszczycił nas swoją wypowiedzią.

Cytat

Jestem odrobinę zaskoczony, że poproszono mnie o wygłoszenie kilku zdań na temat zwycięstwa moich wielkich wrogów, bo nie bardzo wiem co mógłbym od siebie dodać. Czy chciałbym, żeby Jurgen Klopp i Liverpool rozwalili sobie głupie ryje? Pewnie. Czy jestem pełen podziwu dla tej ekipy? Oczywiście. Jedyny pozytyw jaki jestem w stanie odnaleźć to spojrzenie na historię i odnalezienie faktu, że nigdy nie było mocnego Evertonu bez potężnego nemezis u boku. Merseyside jak potrzebuje, potrafi się zjednoczyć, więc może tym razem zjednoczą się również w odpowiednim poziomie piłkarskim. Tego życzę sobie i państwu.

PS Derbów nie oglądam do odwołania.

Najbardziej kontrowersyjny temat roku:

Dalsze losy FYMa - 40,54% (15 głosów)
AC Milan - 37,84% (14 głosów)
Marynia - 10,81% (4 głosy)

Livescore piłkarski - 8,11% (3 głosy)

Polscy kibice - 2,7% i jeden głos

Serial roku:

Czarnobyl - 45% (18 głosów)

Wiedźmin - 12,5% (5 głosów)

Dark, BoJack Horseman - po 10% i 4 głosy

The Boys, Peaky Blinders - po 5% i 2 głosy

Sex education, Wataha 3, Love, Death & Robots, Żmijowisko, Pod powierzchnią po 2,5% i jeden głos na głowę

Carnival Row, 39 i pół tygodnia, You - bez głosu

Piosenka roku:

Joey Batey - Toss A Coin To Your Witcher - 34,48% (10 głosów)
Stachursky - Doskozzza - 24,14% (7 głosów)
Organek, Zalewski, Nosowska, Igo - Sobie i Wam, Daria Zawiałow - Gdybym miała serce, Rammstein - Deutschland po 6,9% i dwa głosy

Shawn Mendes, Camila Cabello - Señorita, Billie Eilish - Everything I wanted, Tiesto, Rita Ora - Ritual, Muniek Staszczyk - Pola, Bass Astral x Igo - Planets, LITTLE BIG — SKIBIDI (Romantic Edition) - 3,45% i jeden głos

Patty Gurdy - I'll fly for you i Gathering of Kings - Love Will Stay Alive bez głosów

Płyta roku:

Tool - Fear Inoculum, Daria Zawiałow - Helsinki oraz Voo Voo - Za niebawem po 14,29% i po 3 głosy
The Who - Who, Gruz Braders - Grudki smutki, rap do wódki, Lindsey Stirling - Artemis po 9,52% i dwa głosy

Muniek Staszczy - Syn miasta, Labritnh - Euphoria, Prognozy - Clock Machine, Lipali - Mosty, rzeki, Ludzie, Natalia Nykiel - Origo, Foals - Part 1 Everything Not Saved Will Be Lost po 4,76% :> i jeden głos

The HU - Gereg, Wiktor Stribog - Poradnik Uśmiechu OST, Gathering of Kings - First Mission bez głosów

Najgorszy avatar roku:

Reaper - 36,11% (13 głosów)

klinsmann - 30,56% (11 głosów)

Pushek_ i Lucas07 - po 16,67% i 6 głosów

photo-thumb-18.gif

Najlepszy avatar roku:

Feanor - 67,57% (25 głosów)

Gabe - 18,92% (7 głosów)

Pushek_ - 8,11% (3 głosy)

Reaper  - 5,41% (2 głosy)

CDFF28D6-CE0A-408B-AA12-4E07D0724830.thu

Sygnatura roku:

Feanor - " ...poza tym uważam, że Liverpool powinien wreszcie wygrać Premier League." - 76,67% (23 głosy)

Reaper - "Poprawiona sygnatura" - 23,33% (7 głosów)

Laureat tych dwóch kategorii zaszczycił nas swoją przemową:

Cytat

Mam w związku z powiązaną ze mną zwycięską sygnaturą pewien dylemat, pewne rozdarcie wewnętrzne spokoju mi nie dające. Dawanie nagrody przed uskutecznieniem jej kolejnego sukcesu jest zbrodnią zapeszania, szanowna Akademio! Jeżeli jednak pomimo to uda się tej skromnej sygnaturce przełamać kolejną klątwę i przynieść znowu odrobinę szczęścia i pokoju na świecie, to obiecuję, że w następnej jej odsłonie poproszę o horrendalnie dużo pieniędzy. 

Film roku:

Joker - 30,3% (10 głosów)

Avengers: Endgame - 15,15% (5 głosów)

Once Upon a Time ... in Hollywood - 12,12% (4 głosy)

Parasite, Tylko nie mów nikomu po 9,09% i 3 głosy

Boże ciało, Irlandczyk po 6,06% i dwa głosy

Historie małżeńskie, Midsommar. W biały dzień., Portret kobiety w ogniu, Doktor Sen po 3,03% i jeden głos

Le Mans 66', Rambo: Last Blood, Legiony, W deszczowy dzień w Nowym Jorku - bez głosu

Gra roku:

Football Manager 2020 - 25,81% (8 głosów)

Disco Elysium - 19,35% (6 głosów)

Death Stranding - 12,9% (4 głosy)

FIFA 20 - 9,68% (3 głosy)

Sekiro: Shadows die twice, Star Wars Jedi: Fallen Order, The Outer Worlds po 6,45% i dwa głosy

MLB The Show 19, Warsaw, A Plague Tale: Innocence, Devil May Cry 5 po 3,23% i jeden głos

Children of Morta - bez głosu

Opowiadanie roku:

Fenomen - I Hercules kupa, gdy menedżer dupa - 60% (12 głosów)

steken - Niewdzięczna znajomość 40% (8 głosów)

I kilka słów od Feno:

Cytat

Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali głos  na moje opowiadanie, które opowiadaniem nie jest, ani przez chwilę nie było ani nigdy nie będzie. Konkurencja w zeszłym roku była wyjątkowo mocna, bo jak inaczej określić sytuację, gdy w szranki stają całe dwie historie. Mam nadzieję, że rywalizacja w bieżącym roku będzie równie zażarta i równie trudno będzie znaleźć się w gronie finalistów w kolejnym plebiscycie!

Dziękujemy wszystkim za udział, wygranym serdecznie gratulujemy :)

Powtórka oczywiście za rok, a w tym czasie możecie zastanowić się nad zmianami w poszczególnych kategoriach czy dodaniem nowych/usunięciem starych, mało popularnych.

• Like 6
  • I love it 1
  • Thanks 1

A ja dziękuję za zwycięstwo wśród asystentów, szczególnie, że dzielę je z tak zaszczytnym towarzystwem.

• I love it 1

dlaczego nie można podejrzeć kto na co głosował? 

Można, a przynajmniej ja normalnie mogę

Ja też mogę :-k 

W ogóle przeglądałem wyniki i najbardziej mnie dziwi, że ludzie nominowali np. sportowców roku, a potem na nich kompletnie nie głosowano :-k 

No ja np na nic nie zaglosowalem, bo zupełnie przeoczyłem głosowanie :D

Godzinę temu, Scorpio napisał:

No ja np na nic nie zaglosowalem, bo zupełnie przeoczyłem głosowanie :D

no to juz wiem czemu nie moge podejrzec... no cóż... na najbliższym zlocie nikt nie zginie... chyba

W dniu 3.02.2020 o 22:44, Misiek napisał:

Można, a przynajmniej ja normalnie mogę

zrób no ładnie printscreena kto głosował na ten mój cudowny avatar 

W dniu 7.05.2019 o 22:52, lad napisał:

Gdzie jest kurwa @Fenomen? Zmień ten awatar człowieku i nie obrażaj kastylijskich herosów, którzy uratowali futbol od zagłady w przeciwieństwie do tych twoich fletów.

zaśmiane

• I love it 1