Skocz do zawartości

Telewizor


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A z takich lepsiejszych w okolicach 2k? Z fajnym Smartem, co film przez usb odtworzy itp?

Co myslisz o http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-40pus6809.bhtml? Moze jakis inny model polecisz?

 

BTW, jakies nagrywarki TV fajne sa moze? Do tej pory mialem UPC z dekoderem i nagrywarka, za miesiac bede mial TV bez dekodera, ale fajnie by bylo miec opcje nagrywania ;)

Odnośnik do komentarza

temat nie do końca ten, ale zbliżony - chromecast. za cholerę nie potrafię go zmusić do odkodowania dźwięku i zaczynam się zastanawiać, czy to nie wina TV. próbowałem wszystkich (?) rozszerzeń chrome'a które mają cokolwiek wspólnego z chromecastem, na wszystkich ustawieniach. obraz śmiga na 1080 bez zająknięcia, ale jedyny dźwięk jaki dostaję to niewyraźne, ciche skrzeczenie. nie tylko filmy, youtube też.

zaczynam podejrzewać TV.

mam Sharp LC-42LE760E, który polecał Smętek i jestem z tego polecenia w 100% zadowolony. dziękuję jeszcze raz. i za to, że wybiłeś mi z głowy głupi pomysł z 32, faktycznie teraz wziąłbym jeszcze większy. :)

ktoś miał podobną zagadkę, albo wie gdzie robię błąd?

Odnośnik do komentarza

router mam daleko, ale repeater w tym samym pokoju, stąd pewnie płynny obraz nawet na 1080, ale dźwięk jakbym nie kombinował to niewyraźne, ciche skrzeczenie. i nie mam pomysłu na którym etapie to kodowanie audio się wywala, bo na Smart TV, czy odtwarzaniu filmów z pendrive nie ma żadnych problemów z dźwiękiem. Plex też nie poprawia nic, niby ma jakieś ustawienia dotyczące kodowania audio, ale sprawdziłem wszystkie (nie ma tego dużo).

 

podejdę jakoś w weekend do kogoś z Samsungiem, albo Sony w domu - zobaczę, czy/jak to tam zadziała.

Odnośnik do komentarza

Na to budzetu na razie nie okreslam :)

Raczej chodzi mi o cos takiego jak w upc wlasnie - ustawiam sobie jaki program na jakim kanale mi sie nagra (nie koniecznie tylko nagrywanie biezacego obrazu).

Byc moze opcja o ktorej piszesz to gwarantuje. Nie wiem, nie znam sie, nie mam w tym doswiadczenia ;)

Odnośnik do komentarza

Na to budzetu na razie nie okreslam :)

Raczej chodzi mi o cos takiego jak w upc wlasnie - ustawiam sobie jaki program na jakim kanale mi sie nagra (nie koniecznie tylko nagrywanie biezacego obrazu).

Byc moze opcja o ktorej piszesz to gwarantuje. Nie wiem, nie znam sie, nie mam w tym doswiadczenia ;)

Jeżeli tylko cyfrowa naziemna antena Cię i tresuje to spoko wystarczy to w TV. Jak potem podłączysz dekoder to juz z niego nie nagrasz.

 

W innym przypadku pewnie z 500 trzeba wydać, taniej jest jakis chiński no name na Allegro.

 

Najbardziej opłacalne to upc lub na plus. Masz wyjebane, urwie Ci sie dekoder z nagrywarka idziesz i dostajesz kolejny od ręki, w innym przypadku czeka Cię serwis. U rodziców dekoder z nagrywarka od nic plus potrafili kilka razy wymienić przez nagrywarkę ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...