Jump to content
Sign in to follow this  
Dudek

Fristaljowy kącik awardsowy

Recommended Posts

Czyli na wszelakie tematy związane z awardsami.

ModTeam, wyciągnęlibyście wszystkich debiutantów z tego roku, którzy mieli chociaż 1 czy tam 10 postów? Tak żeby było wiadomo, czy jest w ogóle z kogo wybierać :) W zeszłym roku chyba jakoś udało się to wyciągnąć :-k 

• Like 1

Czy wszystkie nominowane osoby/tematy/etc. zakwalifikują się do głosowania? Jeśli tak to nie widzę sensu w kilku nominacjach dla tej samej osoby/tematu/etc...

• Like 1

Dorzuciłbym jeszcze kategorię "Piosenka roku". 

A może "Marynia roku"? Nie do końca jest to temat roku, a jakoś mi to siedzi w głowie ;]

• Like 1

3 godziny temu, Reaper napisał:

ModTeam, wyciągnęlibyście wszystkich debiutantów z tego roku, którzy mieli chociaż 1 czy tam 10 postów? Tak żeby było wiadomo, czy jest w ogóle z kogo wybierać :) W zeszłym roku chyba jakoś udało się to wyciągnąć :-k 

Dodałem w pierwszym poście.

2 godziny temu, Misiek napisał:

Czy wszystkie nominowane osoby/tematy/etc. zakwalifikują się do głosowania? Jeśli tak to nie widzę sensu w kilku nominacjach dla tej samej osoby/tematu/etc...

Tak zazwyczaj było, bo przy tworzeniu ankiety można dobić aż do 50 opcji odpowiedzi.

2 godziny temu, tio napisał:

Dorzuciłbym jeszcze kategorię "Piosenka roku". 

Dodane.

Godzinę temu, z0nk napisał:

A może "Marynia roku"? Nie do końca jest to temat roku, a jakoś mi to siedzi w głowie ;]

Tutaj sam nie wiem, dla mnie wszystkie Marynie zlewają się w jedno :P

• Like 1

Jak co roku mnie zastanawia po co ktoś nominuje to co zostało już nominowane. To jakaś potrzeba atencji? 😆

• Like 3

11 godzin temu, lad napisał:

Jak co roku mnie zastanawia po co ktoś nominuje to co zostało już nominowane. To jakaś potrzeba atencji? 😆

+1 nawet o tym wyżej pisałem :)

• Like 1
  • Haha 1

A to wystarczy, ze jest jeden post i nominacja z automatu? Myślałem, że te najpopularniejsze propozycje są tylko nominowane :P 

• Like 2

Ankiety mogą mieć po 50 pozycji, tylu to my aktywnych użytkowników nie mamy pewnie ;) 

• Like 1

Kiedyś właśnie najpopularniejsze szły do głosowania.

• Like 1

Godzinę temu, jmk napisał:

Kiedyś właśnie najpopularniejsze szły do głosowania.

Tak, ale nie spośród 50, tylko przechodziło chyba z 10 czy ileś.

15 godzin temu, Mauro napisał:

A to wystarczy, ze jest jeden post i nominacja z automatu? Myślałem, że te najpopularniejsze propozycje są tylko nominowane :P 

Też tak myślałem :) 

Wrzucałem nominacje, bo kiedyś wybierane były te z największą ilością zgłoszeń.

Proponuję trochę zmienić formę podsumowania Awardsow. Skoro to nagrody, to wzorem tego typu gal, niech zwycięzcy kategorii, w których może wygrac pojedynczy użytkownik forum, dostana możliwość powiedzenia coś od siebie czy tam pozdrowienia sponsorów ;)

• Like 4

Okej, ale treści przemówień muszą być wcześniej skonsultowane z MT, żeby nie pojawiło się nic w rodzaju "chuj wam w dupe i niech wam bog blogoslawi".

e:

Jakby co to nie mam zamiaru wprowadzać żadnej cenzury prewencyjnej, po prostu przypomniał mi się ten wiekopomny cytat.

To znaczy zrobić podsumowanie jak zawsze, tylko właśnie w międzyczasie zapytać zwycięzców o dwa słowa i potem je wplesc w podsumowanie ;)

Ewentualnie zabawić się w karykaturzystę i samemu ponasladowac styl wypowiedzi zwycięzców :P

Swoją droga jestem zaskoczony, że to nie @Hajd jako świeżak nie zajmuje się awardsami, widzę jakieś luzy w tym MT zapanowały :P

12 godzin temu, Hajd napisał:

Okej, ale treści przemówień muszą być wcześniej skonsultowane z MT, żeby nie pojawiło się nic w rodzaju "chuj wam w dupe i niech wam bog blogoslawi".

e:

Jakby co to nie mam zamiaru wprowadzać żadnej cenzury prewencyjnej, po prostu przypomniał mi się ten wiekopomny cytat.

patrzcie go, wystarczylo ze sie lekko zazielenil i juz mu sie konsultacji z MT zachciewa :roll: