Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba po przerwie przełączę na Liverpool, bo tu się nie zapowiada, żeby wynik się zrobił korzystniejszy. Borussia na razie kompletnie bezradna i nie zagraża PSG. Haaland jest sam i jak nawet piłka do niego dojdzie to nie ma co z nią zrobić. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

Chyba po przerwie przełączę na Liverpool, bo tu się nie zapowiada, żeby wynik się zrobił korzystniejszy. Borussia na razie kompletnie bezradna i nie zagraża PSG. Haaland jest sam i jak nawet piłka do niego dojdzie to nie ma co z nią zrobić. 

 

No BVB wróci do meczu (tak mi się wydaje) w tym sezonie robiła to wielokrotnie. A Na Atletico bym nie liczył, chyba że chcesz oglądać oblężenie bramki Atletico do 2 gola a później punktowanie ;) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

No jestem pod wrażeniem, więc z jednej strony to musi pierdolnąć, a z drugiej wystarczy, że piłkę do rozgrywania dostanie Neymar, a do biegania Mbappe i PSG może rozjebać ;)

 

Ja jestem pod wrażeniem jak Neymar to dzwiga

Odnośnik do komentarza

Jebbbbs, ale ten wślizg Gueye to jak z podręcznika, wykręcił nogę w drugą stronę i ogarnął, szacun O.o

 

Ciekawe co ten młody Reyna pokaże :-k

1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Ja jestem pod wrażeniem jak Neymar to dzwiga

 

Z tego co widziałem w tym sezonie to on właśnie bierze znacznie wiecej rozgrywania na siebie, a i tak ma pojebane statystyki. Gdyby stawiał na dbanie o siebie jak taki CR to cholera wie jak daleko by zaszedł, talent niesamowity.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

No to dogryweczka na Anfield, idealnie. Szacun dla PSG, nie obsrali się, ładnie blokowali BVB i wykorzystali ich błędy. Samo BVB z kolei grał mega powoli jak na nich i w sumie wyglądali na niedoświadczeni amatorzy. Najwidoczniej PSG musi odpaść później ;)

 

Nie no żart polega na tym, że rozgrywki odwołają :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...