Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Brudinho napisał:

 

No ten spalony to też trochę naprawa błędu bocznego, który podniósł chorągiewkę a IQ De Gei nie brało pod uwagę rzucania się, bo w erze VAR - po co :roll: 

 

W sumie cofam, bo podobno był gwizdek :P 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, wwosik napisał:

Ale trzeba powiedzieć, że pogoda w Manchesterze niczego sobie :)

Polnoc Anglii i Szkocja powinny zostac zdelegalizowane, niestety calej Wielkiej Brytanii dostaje sie za pogode przez nich, a w Londynie (odczuwalnie) pada mniej niz w Warszawie :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wwosik napisał:

nie widziałem na żywo, tylko powtórkę, ale wydaje się, że 1. czerwona słuszna 2. faul przypadkowy, nie wydawało się, żeby go chciał trafić.

 

 

No nie chciał, ale niestety za nie chciał też jest kartka a wejście było na żółtą. Większość przewinień jest z przypadku (Mane trafiający Edersona w głowe np.) Aż mnie zabolało :/ 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Brudinho napisał:

 

No nie chciał, ale niestety za nie chciał też jest kartka a wejście było na żółtą. Większość przewinień jest z przypadku (Mane trafiający Edersona w głowe np.) Aż mnie zabolało :/ 

 

Nie bardzo rozumiem, co masz na mysli "wejście na żółtą"? Oparł się całą nogą z boku o piszczel. Dobrze, że stopa gliwiczanina nie była zblokowana, bo byłoby po krzyżowym.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, wwosik napisał:

Nie bardzo rozumiem, co masz na mysli "wejście na żółtą"? Oparł się całą nogą z boku o piszczel. Dobrze, że stopa gliwiczanina nie była zblokowana, bo byłoby po krzyżowym.

Nie doczytałem. Przeczytałem tylko, ze faul przypadkowy i podważasz kartkę. Wino weszło :P 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...