Jump to content
krzysfiol

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok

Recommended Posts

4 minuty temu, jmk napisał:

Co to jest murzyńskość?

Google nie pomaga.

Cos w ten deseń, w dalekim uproszczeniu. 

5c2c2f85f74beb59b1ae3997d1c7b3e8.png

2 godziny temu, Gacek napisał:

No dobra, już sobie przypomniałem z kim rozmawiam i skąd takie fałszywe pojmowanie rzeczywistości. Zatem

EoT.

Rozwiniesz? Jestem bardzo ciekaw :)

Lukaku nie marnuje kolejnej sytuacji i 1:0 dla Interu w meczu z Napoli.

56 minut temu, schizzm napisał:

Cos w ten deseń, w dalekim uproszczeniu. 

5c2c2f85f74beb59b1ae3997d1c7b3e8.png

Nieee, bardziej to:

81430624_2671826969599935_65171649624256

• Haha 1
  • I love it 2

Czemu to Napoli gra tak marnie? Przecież parę poprzednich sezonów było całkiem niezłe. Zestarzeli sie?

OJP ale wielbłąd GK Napoli :crazy:

Łe, ale babol. 2:0, znowu Lukaku

10 minut temu, wwosik napisał:

Czemu to Napoli gra tak marnie? Przecież parę poprzednich sezonów było całkiem niezłe. Zestarzeli sie?

Oglądam któryś tam ich mecz i w sumie każdy wygląda podobnie. Coś niby klepią, ale efektywności z tego żadnej. Później przychodzi jakiś indywidualny błąd i brama w plecy.

Arkadiuszu :gool:

Zieliński przy bramce top level

Lukaku przy pierwszej bramie prawie jak kiedyś Adriano z Udinese :) przy golu na 2-0 bym bronil Mereta, to była taka piguła, że szok. Pierwsza połowa w wykonaniu Napoli to cały Gattuso. Zero taktyczne (pierwsze pół godziny) i maksimum ambicji i walki (ostatnie 15 minut). Dobrze, że jest przerwa ;)

21 minut temu, Łonio napisał:

Oglądam któryś tam ich mecz i w sumie każdy wygląda podobnie. Coś niby klepią, ale efektywności z tego żadnej. Później przychodzi jakiś indywidualny błąd i brama w plecy.

Arkadiuszu :gool:

No klepią i klepią. Jak ja nie cierpię guadiolanismu.

• Like 2

To trzeci mecz Interu w tym sezonie który oglądam, i trzeci z konkretnym rywalem (wcześniej Barca, Borussia). Trzeci, w którym Inter w pierwszej części gra bardzo dobrze, a w drugiej zmiana o 180 stopni. Tutaj jeszcze to się nie wydarzyło przed przerwą, tylko w drugiej części pierwszej połowy. Gdyby Conte temu zaradził to mogą robić mega wyniki włącznie z Europą. 

10 minut temu, peżet napisał:

Lukaku przy pierwszej bramie prawie jak kiedyś Adriano z Udinese :) przy golu na 2-0 bym bronil Mereta, to była taka piguła, że szok. Pierwsza połowa w wykonaniu Napoli to cały Gattuso. Zero taktyczne (pierwsze pół godziny) i maksimum ambicji i walki (ostatnie 15 minut). Dobrze, że jest przerwa ;)

Kiedy oglądałem Milan Gattuso to odnosiłem dokładnie to samo wrażenie - zero planu.

Brak głębi składu i koniecznośc gry takimi zawodnikami jak Vecino czy Gagliardini, którzy w ogóle się na ten poziom nie nadają. Oprócz tego na wahadle emeryt i amator, a jednak jakoś idzie. 

Inter 3.

Asysta obrońcy Napoli.

Trzy bramki sobie wjebali. 

• Like 1

Fajnie wyglądał Zieliński pośród tego marazmu z Napoli. Nie ogarniam jak taki gość jak Insigne może być kapitanem. Pomijam jego dyspozycje, mam na myśli mowę ciała i obrażanie się na wszystko i wszystkich wokół. 

4 godziny temu, dziki_ryj_ napisał:

Z ciekawości. Jakie są wyniki głosowania? Nie mam konta na twitterze, więc mi nie wyświetla. 

:o Dużą rodzinę musi mieć Piątek na TT ;)