Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gacek napisał:

Po tym, co przez ten kwadrans pokazał emerytowany Zlatan (i koledzy dookoła niego) Piątka może bronić tylko ktoś zupełnie pijany albo członek jego rodziny.

Albo ktoś nie mający klapek na oczach i mający gdzieś wyniki Milanu :)

 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Czy z Piatkiem, czy ze Zlatanen to taki sam dramat. Gdyby tam zamiast nich był Lewandowski tez nic by z tego nie było. 
 

Na początku nawet pomyslalem, że fajnie byłoby kolejny forumowy wyjazd na Milan zrobić, ale chyba już nie chcę meczów tego klubu oglądać w tym sezonie :D na pewno w tv nie będę już tego oglądał.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że Suso popsuł wszystkie piłki, które dostał, więc zaraz ktoś zagra argumentem "ale nie dostawał dobrych piłek!!1" - u Piątka Wam to nie przeszkadza, to i tu nie powinno - ale jeśli ktoś gra takie gówno jak Suso czy Piątek to nie pytamy się o to, czy jest wartościowy zmiennik, tylko czy jest jakikolwiek zmiennik albo sprawny junior na jego pozycję.

Więc tak, Suso ma kto posadzić na ławce. Castillejo, Borini, Maldini. Wystarczyłoby, by trener odzyskał jaja i odważył się te miernoty posadzić na ławce, gorzej być nie może niż z Piątkiem i Suso. Zwłaszcza Hiszpanowi trzeba dać psychicznie odpocząć, bo on akurat w przeciwieństwie do Polaka potrafi grać w piłkę.

  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mauro napisał:

Czy z Piatkiem, czy ze Zlatanen to taki sam dramat. Gdyby tam zamiast nich był Lewandowski tez nic by z tego nie było. 
 

Na początku nawet pomyslalem, że fajnie byłoby kolejny forumowy wyjazd na Milan zrobić, ale chyba już nie chcę meczów tego klubu oglądać w tym sezonie :D na pewno w tv nie będę już tego oglądał.

 

Jak dla mnie ze Zlatanem było o wiele lepiej

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie postawiłem Piątka obok Suso, napisałem przecież wyraźnie, że Hiszpan choć potrafi grać w piłkę.

Piątek jest z kolei zerem do tego stopnia, że wracający z emerytury 74-letni Zlatan go przyćmiewa.

Zatem o ile Piątka należy wypieprzyć do jakiejś Niecieczy, gdzie się piłkarsko nadaje, o tyle Suso należy dać odpocząć, by się ogarnął, bo zszedł na takie poziomy dna, gdzie dotychczas był tylko Piątek, Chedric Seedorf i Bakaye Traore.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

 

Jak dla mnie ze Zlatanem było o wiele lepiej

To był może któryś z wyższych poziomów piachu, ale nadal grali piach. No i nie zapominajmy jeszcze, że w czasie pobytu Zlatana o mało nie stracił Milan bramki. Choć nie miało to nic wspólnego z tym, kto grał w ataku.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest. Pytam poważnie. Według narracji @Gacek przez wszystkie lata w przeszłości dowiedziałem się, że Milan nie wygrywał przez sędziów (niemal każdy post na temat Milanu, szczególnie w livescorze, to musiała być jazda po sędziach). Teraz czytam narrację, że Milan nie wygrywa, bo jest Piątek (w sensie to Piątka wina, że go kupili, a nie bardziej potrzebnych zawodników tej drużynie, tak?). Czy w związku ze zmianą tej narracji mogę przyjąć, że sędziowanie wobec Milanu już się odmieniło na dobre i wszystko jest ok?

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Brudinho napisał:

 

Jak dla mnie ze Zlatanem było o wiele lepiej

IMO było lepiej, weszło 2 świeżych zawodników do ataku. Trochę przyśpieszyli i rozciągnęli grę. 

Ale czy Zlatan zrobił coś szczególnego, żeby się nad nim rozpływać? Po mojemu nie. Wszedł zawodnik z lepszą kontrolą nad piłką niż Piątek i z większym doświadczeniem. A i tak nie był w stanie zmienić wyniku. 

To nie na tej pozycji jest największy problem.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...