Jump to content
krzysfiol

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok

Recommended Posts

Zapomniałem ze Bergwijn w ogole jest na boisku lol

Ciekawe czy przy przewadze 1 zawodnika Mou przesunie autobus trochę wyżej?

Son i 2:0

41 minut temu, Error napisał:

Dodaj, że var dał karnego jak 2 minuty dalej grali. Paranoja... A wcześniej Sterlinga nie wyrzucili jakimś cudem. Potem Lloris broni karnego wychodząc przed linię bramkową i fauluje, ale kolejnego karnego ani powtórki nie mają już odwagi przyznać. Ani mózgu ani jaj..

byla powtorka czy nie?

13 kolejek do końca, 22 punkty przewagi, 5 spotkań wystarczy wygrać, aby zdobyć tytuł. Chyba już Liverpool tego nie spieprzy ;) Norwich, West Ham, Watford, Bournemouth, Everton :keke: 

Chce wtedy livestreama z @lada oglądającego ten mecz

• Like 1

Myślę jednak, że City się wcześniej gdzieś potknie i Pool przyjedzie już jako mistrz na Goodison. 

Biedny Guardiola. Te sezon to nieskuteczność i błędy indywidualne, mnóstwo błędów indywidualnych....

38 minut temu, ajerkoniak napisał:

Chce wtedy livestreama z @lada oglądającego ten mecz

Poszłoby dobre VOD na CMF :) Ale myślę, że z nowym menago na Goodison nie ugramy trzech punktów. 

2 minuty temu, Feanor napisał:

Poszłoby dobre VOD na CMF :)

a lad by jeszcze zgarnął parę groszy za PPV ;)

• Like 1

Godzinę temu, krzysfiol napisał:

13 kolejek do końca, 22 punkty przewagi, 5 spotkań wystarczy wygrać, aby zdobyć tytuł. Chyba już Liverpool tego nie spieprzy ;) Norwich, West Ham, Watford, Bournemouth, Everton :keke: 

No mnie się wydaje, że jednak 6 meczów. Jest 22 punkty przewagi i 13 kolejek do końca. Zakładając, że City wygra wszystko do końca, to może mieć maksymalnie 90 punktów, więc Liverpool, który ma obecnie 73 oczka potrzebuje jeszcze 18 punktów :-k 

Ale to oznacza, że majster na Goodison jest bardziej prawdopodobny, bo City często się potyka.

12 minut temu, me_who napisał:

No mnie się wydaje, że jednak 6 meczów. Jest 22 punkty przewagi i 13 kolejek do końca. Zakładając, że City wygra wszystko do końca, to może mieć maksymalnie 90 punktów, więc Liverpool, który ma obecnie 73 oczka potrzebuje jeszcze 18 punktów :-k 

Ale to oznacza, że majster na Goodison jest bardziej prawdopodobny, bo City często się potyka.

Tak, tak, masz rację :) jestem księdzem, nie matematykiem, więc nie wymagaj :keke: 

5 minut temu, me_who napisał:

Jest w tym jakieś dobro. Przynajmniej szpaleru nie będą musieli robić :)

Fati 1:0 Piękne podanie Messiego

Fati 2, druga asysta Messiego

hehe, druga siatka bramkarza ;)

Pierwsza polowa bardzo dobra. Druga - dramatyczna.

Ale mam nadzieje, ze to plan na oszczedzanie sie przed czwartkowym wyjazdem do Bilbao :-k

Ale brama Quagliarelli z Napoli. 1:2. 

Milik z bramką:)

• Like 1

No i najważniejsze, bo Pio Pio Piotr Zieliński znów z asystą

Nawet fajny meczyk. A Linetty dał ciała przy drugim golu Napoli.

Nieźle ładują, teraz przewrotka. 2:2. 

Łee, nie uznali:(

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...