Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Brudinho napisał:

 

Manipulujesz, ale to nic nowego. Już raz zadałem to pytanie. Wymień spektakularne pudła Piątka pomijając te z Torino. 

https://understat.com/player/7090

Manipuluję? Nadal nie umiesz odpowiedzieć jakimkolwiek argumentem na fakt, że Piątek po rundzie jesiennej miał 8 wynik w lidze pod względem xG (czyli spodziewanych goli :keke: ), a mnie zarzucasz manipulację? Powodzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

https://understat.com/player/7090

Manipuluję? Nadal nie umiesz odpowiedzieć jakimkolwiek argumentem na fakt, że Piątek po rundzie jesiennej miał 8 wynik w lidze pod względem xG (czyli spodziewanych goli :keke: ), a mnie zarzucasz manipulację? Powodzenia :lol:

 

Proszę o PROSTE podanie zmarnowanych 100% sytuacji z których powinna paść bramka a nie padła - zamiast liczb. To NIE POWINNO być trudne. Skoro Piątek jest chujowy a miał tyle okazji to je zmarnował -chcę je zobaczyć ;) 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gacek napisał:

https://understat.com/player/7090

Manipuluję? Nadal nie umiesz odpowiedzieć jakimkolwiek argumentem na fakt, że Piątek po rundzie jesiennej miał 8 wynik w lidze pod względem xG (czyli spodziewanych goli :keke: ), a mnie zarzucasz manipulację? Powodzenia :lol:

 

Bo cały czas staczasz dyskusje na swoje poletko na którym ciężko dyskutować i ogłaszasz się zwycięzcą w dyskusje ignorując pozostałe fakty. 

 

 

Zlatan od Piątka różni się tym, że fenomenalnie potrafi odegrać beznadziejną piłkę <3 I to w sumie wystarcza. 

 

 

Reeeebiiiiiccccc <3<3<3 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

Nie ma Piątka i są wyniki, kto by się spodziewał?

 

Nikt, tylko Ty geniuszu, o władco prawdy :keke: 

 

 

Kurwa każdy by się spodziewał, bo to kurwa Milan i w końcu musi się z kimś wygrać, mało istotne czy będzie grał Zlatan, Piątek czy Pani sprzątaczka. Co pokazuje przypadek Rebica. Mam nadzieję, że wystarczy dawać im szansy bo Samu pokazuje, ze potrzebuje gry i potrafi być spektakularny . Pioli w końcu zrozumiał że tej kadrze potrzeba zimnych pryszniców i dobrze. Do wypierdolenia jest Hakan i Kessie, bo nie potrafię na nich patrzeć. Budzę się w nocy zlany potem jak sobie przypominam, że on gra w tym klubie. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Brudinho, już Ci pisałem - wszystko jest w linku. Jeśli pisałeś, że sytuacja Zlatana czy Leao (bramki) z Cagliari to były sytuacje, jakich nie miał Piątek, to (AFAIR) Piątek takich sytuacji jak Leao miał 10, a takich jak Zlatan miał 11. Dzisiejszy gol Rebicia ważył zaledwie 0,12, więc też takich sytuacji Piątek miał AFAIR 8 lub 9 na jesieni. Wszystko sobie możesz porównać na understat, jeśli poświęcisz na to tyle czasu, ile na trolling. I tak, jeśli mówimy o sytuacjach to nie o indywidualnej ocenie sytuacji, tylko o jej obiektywnej ocenie, bo dla jednego sytuacja z Interem była słaba (dla mnie przy oglądaniu jej tylko live), a obiektywnie (jak widać na understat) wychodzi, że to sytuacja wykorzystywana w jednym przypadku na dwa, czyli taka, której wykorzystania należy oczekiwać. I nie dziwię się, że poletko statystyk nazywasz moim poletkiem, bo Ty do nich w ogóle nie sięgasz i oceniasz sprawę subiektywnie, a z tym nie da się dyskutować, bo to tak, jakbyś mi tłumaczył, że niebieski to lepszy kolor od zielonego.

Jeśli jesteś jednak leniuszkiem i wolisz bić pianę wiedząc, że tutejsi nierozgarnięci nie rzucą okiem na link, tylko na pojazd do mnie, i wtedy zaczną klaskać uszami, to ja Ci powiem: manipulujesz, a ciągłe oranie tych bzdur jest nudne, więc

EoT.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gacek napisał:

@Brudinho, już Ci pisałem - wszystko jest w linku. Jeśli pisałeś, że sytuacja Zlatana czy Leao (bramki) z Cagliari to były sytuacje, jakich nie miał Piątek, to (AFAIR) Piątek takich sytuacji jak Leao miał 10, a takich jak Zlatan miał 11. Dzisiejszy gol Rebicia ważył zaledwie 0,12, więc też takich sytuacji Piątek miał AFAIR 8 lub 9 na jesieni. Wszystko sobie możesz porównać na understat, jeśli poświęcisz na to tyle czasu, ile na trolling. I tak, jeśli mówimy o sytuacjach to nie o indywidualnej ocenie sytuacji, tylko o jej obiektywnej ocenie, bo dla jednego sytuacja z Interem była słaba (dla mnie przy oglądaniu jej tylko live), a obiektywnie (jak widać na understat) wychodzi, że to sytuacja wykorzystywana w jednym przypadku na dwa, czyli taka, której wykorzystania należy oczekiwać. I nie dziwię się, że poletko statystyk nazywasz moim poletkiem, bo Ty do nich w ogóle nie sięgasz i oceniasz sprawę subiektywnie, a z tym nie da się dyskutować, bo to tak, jakbyś mi tłumaczył, że niebieski to lepszy kolor od zielonego.

Jeśli jesteś jednak leniuszkiem i wolisz bić pianę wiedząc, że tutejsi nierozgarnięci nie rzucą okiem na link, tylko na pojazd do mnie, i wtedy zaczną klaskać uszami, to ja Ci powiem: manipulujesz, a ciągłe oranie tych bzdur jest nudne, więc

EoT.

 

Gdy na początku sezonu dałem Ci statystyki to wyprowadziłeś cios, że nimi manipuluje. Wyciągnąłem więc wniosek, że nie ma sensu nimi operować. Przeszedłem na sposób  na niewiernego Tomasza ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Pulek napisał:

przegapiłem moment, kiedy Gacek z Brudim przestali grać w jednej drużynie :-k 

Cały czas gramy. Ja po prostu nie uważam Piątka za zło Milanu. W tej drużynie panuje ogromny chaos. Piątek jest niestety skutkiem/ofiara fatalnego zarządzania klubem = sprzedanie zmiennika. Na palcach jednej ręki mozna policzyc ludzi ze stabilna forma.  Donnaruma który na ogół jest tym ktory  ratuje zespół dzisiaj oddał 1 bramke i mieliśmy milionowe szczwscie gdy przepuscil pilke pod brzuchem. Nie da się osiągać dobrych rezultatów dopóki jest za dużo słabych ogniw i błędów własnych. Ostatnie mecze wskazują że Pioli wyciąga wnioski i odsuwa ludzi, którzy są pod formą. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ajerkoniak napisał:

Serio kurwa to nie był faul na bramkarzu xD ? 

A ja mam mieszane uczucia ;)

GK nie jest ponoć już chroniony w 5tce. 

Nie widziałem jakiegoś ataku w ręce, ot skoczyli obaj do piłki, a de Gea ją wypuścił. 

Ale może jakaś powtórka zweryfikuje moją ocenę.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Łonio napisał:

A ja mam mieszane uczucia ;)

GK nie jest ponoć już chroniony w 5tce. 

Nie widziałem jakiegoś ataku w ręce, ot skoczyli obaj do piłki, a de Gea ją wypuścił. 

Ale może jakaś powtórka zweryfikuje moją ocenę.

 

No ale kurde gdyby to była walka o piłkę w środku pola to także byłby raczej z tego faul

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Łonio napisał:

A ja mam mieszane uczucia ;)

GK nie jest ponoć już chroniony w 5tce. 

Nie widziałem jakiegoś ataku w ręce, ot skoczyli obaj do piłki, a de Gea ją wypuścił. 

Ale może jakaś powtórka zweryfikuje moją ocenę.

 

Pls, tam łokieć był i wybił mu piłkę. W sumie powtórka wyjaśniła.

Odnośnik do komentarza

Jak sobie przypomnę tych wszystkich mancunianów śmiejących się z pieniędzy za van Dijka i później łykających transfer Maguirea (nie tu, na FB), to mnie teraz pusty śmiech ogarnia. Przecież Maguire jest dwie klasy gorszy, o ile jeszcze nie niżej. Przynajmniej w tym meczu. (nie oglądam zbyt często ManU, nie wiem czy dziś to wypadek przy pracy). 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...