Jump to content
krzysfiol

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok

Recommended Posts

Pickford daje kolejne powody do rozważenia teorii, że jest T-rexem

Bramki bramkami, ale obraz gry po jego wejściu uległ diametralnie. Perfekcyjnie wychodzi do prostopadłych piłek. Idealny timing. Fizyczny potwór. Cały czas daje opcje do gry, tworzy linie podania. Jeśli to dalej tak będzie wyglądało, to pierwszy taki napastnik od Lewandowskiego w Dortmundzie. 

City w 90' traci gola na 2:2, swojak.

• I love it 1

23 minuty temu, matjez napisał:

Bramki bramkami, ale obraz gry po jego wejściu uległ diametralnie. Perfekcyjnie wychodzi do prostopadłych piłek. Idealny timing. Fizyczny potwór. Cały czas daje opcje do gry, tworzy linie podania. Jeśli to dalej tak będzie wyglądało, to pierwszy taki napastnik od Lewandowskiego w Dortmundzie. 

Still za drogi dla United ;)

• Sad 1
  • Haha 2
  • I love it 1

Pytanie co mu w głowie siedzi, bo mam wrażenie, że jeszcze duży dzieciak z niego. Czy jest mentalnie gotowy na piłkarski sukces, skoro już do Lewego porównujemy, czy będą problemy. Balotelli to się z niego nie zrobi, ale dużo sodówki będzie się do głowy lało i pytanie czy udźwignie.

40 minut temu, Error napisał:

Pytanie co mu w głowie siedzi, bo mam wrażenie, że jeszcze duży dzieciak z niego. Czy jest mentalnie gotowy na piłkarski sukces, skoro już do Lewego porównujemy, czy będą problemy. Balotelli to się z niego nie zrobi, ale dużo sodówki będzie się do głowy lało i pytanie czy udźwignie.

A dlaczego tak sądzisz? Czytałem wiele artykułów na jego temat. W każdym piszą, że jego najmocniejszą stroną może być to, że jest całkowicie nastawiony na sukces, w 100% skupiony na piłce i inteligentny. 

W ostatniej akcji meczu Newcastle strzela gola Chelsea i wygrywają 1:0.

26' Napoli 0:1 z Fiorentiną po golu Chiesy.

Kurwa no jak zawsze, słabe ogniwa, wszędzie słabe ogniwa......

Widzę, że jak nie ma Piątka to od razu są wyniki ;) 

• Like 1
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1

Nawet Rebić jest w hierarchii wyżej od Piątka, jak widać - nieprzypadkowo. 1:1

Kessie to jest żart. V kolumna xD 

Cały Milan. Do przerwy przegrywają tylko przez indywidualny błąd, po przerwie huragan, parę setek stworzonych po fajnych akcjach w 5 minut, po czym Udinese z niczego robi sobie setkę xD

21 minut temu, Gacek napisał:

Nawet Rebić jest w hierarchii wyżej od Piątka, jak widać - nieprzypadkowo. 1:1

Podobnie jak Vlahović nad Cutrone ;)

Theo <3 

• Like 1

Nawet ratowanie wyniku Piątka karnymi nie pomogło, tę miernotę, która miała pierdyliard sytuacji na jesieni do strzelenia gola, właśnie w ilości zdobytych goli przeskoczył lewy obrońca xD

Teraz, Gacek napisał:

Nawet ratowanie wyniku Piątka karnymi nie pomogło, tę miernotę, która miała pierdyliard sytuacji na jesieni do strzelenia gola, właśnie w ilości zdobytych goli przeskoczył lewy obrońca xD

Nie miał

• Like 2
  • Nie lubię! 1

1 minutę temu, Brudinho napisał:

Nie miał

Miał, 8 wynik w lidze w ilości stworzonych sytuacji - a przed nim tylko jeden miał mniej minut od niego xD

Wiem, fakty bolą, ale ten ból ich nie zmieni ;)

No chyba, że piszesz o domniemanych setkach, bo według Twojego toku to Zlatan zmarnował dzisiaj już z 6 (mógłbym rzucić, że i 10)

• Like 2

Teraz, Brudinho napisał:

No chyba, że piszesz o domniemanych setkach, bo według Twojego toku to Zlatan zmarnował dzisiaj już z 6 (mógłbym rzucić, że i 10)

Nadal nie ogarnąłeś co to xG, a próbujesz dyskutować? Powodzenia :keke:

Teraz, Gacek napisał:

Miał, 8 wynik w lidze w ilości stworzonych sytuacji - a przed nim tylko jeden miał mniej minut od niego xD

Wiem, fakty bolą, ale ten ból ich nie zmieni ;)

Manipulujesz, ale to nic nowego. Już raz zadałem to pytanie. Wymień spektakularne pudła Piątka pomijając te z Torino. 

• Like 2
  • I love it 1
  • Nie lubię! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...