Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Gacek napisał:

Chyba ani razu się to nie wydarzyło, bo byłby to bardzo głupi pomysł.

EDIT: to znaczy mam oczywiście takie ustawienie jak dziś, z dwójką w ataku. Z Leao na skrzydle, a Piątkiem na środku to się zdarzało.

 

46' Leao strzela na 0:1 dla Milanu. Czyli z gry ma 2x tyle co Piątek przy chyba 2x mniejszej ilości minut.

 

Przecież w Twojej nomenklaturze dzisiejsze gole Milanu to: 1 Leao miał setke a i tak wepchnal to tylko dzieki rykoszetowi a w 2 nabili Zlatana. Natomiast w mojej: bardzo się cieszę że Piątek przestanie być naszym problemem. Mam wrażenie że zespół jest mobilniejszy. 

  • Haha 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Hajd napisał:

Teraz pytam serio, bo meczu nie widzialem. @Brudinho jak myslisz, co dzisiaj najbardziej wplynelo na wynik - Zlatan, brak Piatka czy brak Suso? Bo nikt nie mowi o tym ostatnim, a on mi sie kojarzy jako gosc, ktory powinien miec duzy wplyw na gre, a ostatnio jakos mu sie to nie udawalo.

 

Nie no generalnie ja uważam Suso za dobrego piłkarza ale on stabilizacje formy ma na 2 mecze na 10. Dodatkowo dochodzi schematycznosc czyli tylko lewa noga, tylko zejscie do niej i wrzutka albo pierdolniecie i mi jako kibica Milanu nie obchodzi kurwa kto bramke strzeli itp. Mnie obchodzi jego dobro a w chwili obecnej Milanem dowodzi banda parodystow ktorzy marnotrawia pieniądze i dochodzi do strasznie chujowych ruchów kadrowych. Piątek jezt niejako tego następstwem. To człowiek kupiony za kupe kasy ktoremu w zeszłym roku zarlo i trafial wszystko - nawet to co czego nie powinien ;) W tym roku iczekiwania od niego byly olbrzymie i z jednej strony rozumiem frustracje @Gacek z powodu słabej gry zespołu i zawodnika od ktorego oczekiwano by (na tyle na ile kosztował) dobrej gry. Tymczasem.....no kurwa powiedzmy sobie szczerze napastnik to ktoś of kogo wymagamy bramek. Piątek przestał to gwarantować i zupelnie pomijam to, że nie był obslugiwany przez kolegów itp. Itd. Bo w zeszlym sezonie gdy mu zarlo i potrafił się znaleźć w sytuacjach w ktorych gola nawet byc nie powinno rozbudziło apetyty. Na chwile obecna ja osobiscie preferuje takiego Leao. Piątek to sztuka zlych wyborów i "głupi" Zlatan wchodząc w poprzednim meczu na 30 minut pokazał że można piłkę jakimś cudem przyjąć, zestawić się i odegrać niekoniecznie na siłę kierujac ja do przodu. Powtórzę się chyba 20 raz ale Milan w rym tragicznym stanie w jakim znajduje się teraz zupełnie nie potrzebuje zawodnika o charakterystyce Piątka. Nie zdziwie się, gdy ten trafi do Tottenhamu, WestHamu czy gdziekolwiek jeśli znow bedzie wspaniałym wykanczajacym. To samo tyczy się Kessiego. A Hakana to kurwa nienawidze i zycze mu co najmniej weneryka bo ja jego uważam za kurwa cele zło tego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

Ej ja wiem, że beczka heheszki i w ogóle ale........to pierwszy mecz bez Piątka od x czasu i jest wynik. Można się śmiać, płakać, srac na Gacka ale na miłość boską proszę o minimum przyzwoitości. Piątek miał x czasu zeby pokazać wartość. 

Ale rzecz w tym, że chyba większość osób zgadza się z tym, że Piątek gra od jakiegoś czasu chujowo, z tym ciężko polemizować. Reakcja była tylko na to, w jaki sposób ktoś to próbuje ciągle obrazować :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Ale rzecz w tym, że chyba większość osób zgadza się z tym, że Piątek gra od jakiegoś czasu chujowo, z tym ciężko polemizować. Reakcja była tylko na to, w jaki sposób ktoś to próbuje ciągle obrazować :) 

No nie. Większość osób od jakiegoś czasu zdaje sobie sprawe z tego że Piątek gra chujowo bo

A)wszyscy grają chujowo

B) zespół gra slabo a Piątek jest niewinny bo Piątek nie dostaje podań

C) @Gacek i ja z zupełnie innym stylu uważamy że Piątek 

i tego sie trzymajmy ;)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...